Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

spojrzałam nawet na naszą mapkę i dalej widzę szarość - nie znalazłam K. :oops:

samolociki to paskudna rzecz - budzą niemowlaki śpiące w ogródku! :x 8)

bo mnie tzn. Krzeptowa na tej mapce jeszcze nie ma :cry: a co do samolocików paskudnych to oddzielać mnie będzie od nich teraz ściana lasu.... póki co mieszkam dokładnie pod pasem przyziemienia więc wiem co to hałas samolotów. Z dokonanego rozpoznania wynika że będzie o wiele ciszej bo samolociki będą obok a nie nad głową :)mam nadzieję.... a co do mapki to kogo mam błagać na kolanach o naniesienie mnie i Krzeptowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga: dwulatek może być groźny: tu na zdjęciu np. warczy na psa

http://czajla.republika.pl/dom/apr11031.jpg

:wink:

 

Grzegorz

 

To jakis wyrozumiały pies był, nasz by pożarł i wypluł kostki! :D

 

Wasze plany grilowe bardzo nam odpowiadaja, nie wiem tylko jak bedzie z czasem, moze sie zdarzyc ze na weekend bede miała dwa psy pod opieką (dog au pair :wink: ) i wtedy tylko na pare godzin wpadniemy. Ale nie odpuscimy na pewno. Terminy nam pasuja wszystkie :D

 

Przy okazji witam serdecznie wszystkich czajnikujących :D

Co do zbriornika na gaz to my sie jeszcze nie zdecydowalismy czy to bedzie gaz czy olej, wiec nie wiem :oops: Ale ten temat na pewno wkrótce wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis wyrozumiały pies był, nasz by pożarł i wypluł kostki! :D

 

Wasze plany grilowe bardzo nam odpowiadaja, nie wiem tylko jak bedzie z czasem, moze sie zdarzyc ze na weekend bede miała dwa psy pod opieką (dog au pair :wink: ) i wtedy tylko na pare godzin wpadniemy.

 

hmm,co Wy te podopieczne psy trzymacie za łapki? że tak czas zajmują? 8) i czemu kostkami plują, o mój Boże, paskudy! przecież kostki najlepsze. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis wyrozumiały pies był, nasz by pożarł i wypluł kostki! :D

 

Wasze plany grilowe bardzo nam odpowiadaja, nie wiem tylko jak bedzie z czasem, moze sie zdarzyc ze na weekend bede miała dwa psy pod opieką (dog au pair :wink: ) i wtedy tylko na pare godzin wpadniemy.

 

hmm,co Wy te podopieczne psy trzymacie za łapki? że tak czas zajmują? 8) i czemu kostkami plują, o mój Boże, paskudy! przecież kostki najlepsze. :o

lepiej psa za łapki niż pies za kostkę, nawet jeśli później by ją wypluł :)

ps. oj ostatni post mi nie wyszedł tym cytowaniem, przepraszam zniesmaczonych, to był raz przedostatni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na mapce jestem na mapce :D

nie ma Cię!! :cry: na mojej dziwnej

ps. uwaga, mam postotok, muszę dobrnąć w końcu do 1000, bo stare kubki obtłuczone 8)

znaczy się mam Cię wspierać w postotoku, a nie pogonią mnie z forum za nielegalny doooping :wink: niech tam zaryzykuję, sprawdziłem jeszcze raz na mapce jestem http://gps.prv.pl/murator/wroclaw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pogonią, są dość grzeczni.

 

ale jaja, :o u mnie nie ma K.!!! co jezd grane?!

z mojego linku http://gps.prv.pl/murator/wroclaw.jpg też nie ma, to może mój komp widzi to co ja chcę zobaczyć?????? to może ja się udam teraz sprawdzić stan konta, może zadziała :D

yemiołka - jeszcze tylko jakieś 200 postów z kawałkiem, co to jest pomyśl o mnie :cry: koooosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...