Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

 

Czy ma ktoś z Was może do odstąpienia drzwi tymczasowe budowlane? Najlepiej ogromne, bo otwór mam również na naświetla.... Będę te drzwi potrzebował za ok. 2 - 3 tygodnie, więc może ktoś w tym terminie planuje montaż drzwi docelowych...

 

 

I drugi temat - cały czas mam stemple... Więcej niż na poczcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ma ktoś z Was może do odstąpienia drzwi tymczasowe budowlane? Najlepiej ogromne, bo otwór mam również na naświetla.... Będę te drzwi potrzebował za ok. 2 - 3 tygodnie, więc może ktoś w tym terminie planuje montaż drzwi docelowych...

 

 

I drugi temat - cały czas mam stemple... Więcej niż na poczcie...

 

Poszło na priv

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie o stelarze do podwieszenia WC i bidetu.

 

Mam wyceny z hurtowni geberita i Tece - dość wysokie - w porównaniu do cen np z Sanitec/Kolo - mozna sobie popatrzec na stronie producenta.

 

Mozecie sie pochwalic jakie wy dawaliscie i dlaczego akurat takie? Nie chce kupic najtanszych - ale tez nie chce przeplacac - cena geberitu duofix up320 jest powalajaca - okolo 620zl. Pytanie czy ma to sens - bo przy kilku sztukach robi sie to spora kasa.

 

pozdrawiam,

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie o stelarze do podwieszenia WC i bidetu.

 

Mam wyceny z hurtowni geberita i Tece - dość wysokie - w porównaniu do cen np z Sanitec/Kolo - mozna sobie popatrzec na stronie producenta.

 

Mozecie sie pochwalic jakie wy dawaliscie i dlaczego akurat takie? Nie chce kupic najtanszych - ale tez nie chce przeplacac - cena geberitu duofix up320 jest powalajaca - okolo 620zl. Pytanie czy ma to sens - bo przy kilku sztukach robi sie to spora kasa.

 

pozdrawiam,

Grzesiek

 

 

Zobacz jeszcze zestaw podtynkowy Grohe Dal Rapid

Cenowo przystępniejszy niż Geberit.

Nie polecam tanich marketowych modeli bo są problemy z urzytkowaniem. Standardowo w domu masz 4 szt. więc oszczędność jes relatywnie niska, a masz spokój z urzytkowaniem.Mam zabudowane zestawy Dal Rapid,już od 6 lat i nic się nie dzieje. Zestawy Grohe mają dodawane w promocji przyciski w cenie stelażu, więc warto sprawdzić ceny we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Obserwuje od jakiegos czasu forum i zgodnie z ponujaca opinia znalazlam duzo cennych porad ktore przydadza sie w przyszlosci. Debiutuje na forum chociaz domek juz stoi i po wielu trudach udalo mi sie znalesc swietna ekipe, ktorej nie trzeba patrzec na rece. Robia bardzo dokladnie. Przed kazdym etapem prac musze tylko negocjowac ceny. Mam wiec pytanko: jaka jest stawka za 1m2 ocieplenia budynku - styropianem + klej+siatka.

Z gory wielkie dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Obserwuje od jakiegos czasu forum i zgodnie z ponujaca opinia znalazlam duzo cennych porad ktore przydadza sie w przyszlosci. Debiutuje na forum chociaz domek juz stoi i po wielu trudach udalo mi sie znalesc swietna ekipe, ktorej nie trzeba patrzec na rece. Robia bardzo dokladnie. Przed kazdym etapem prac musze tylko negocjowac ceny. Mam wiec pytanko: jaka jest stawka za 1m2 ocieplenia budynku - styropianem + klej+siatka.

Z gory wielkie dzieki

Pozdrawiam

 

Ja 3 miesiące temu płaciłem 31 PLN/m2 bez tynku.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam w okolicy Czernicy hurtowni mat. budowlanych z dobrymi cenami lub wysokim rabatem :) Moja ekipa ma swoja ale doliczaja transport wiec szukam kogos blizej budowy.

Ja sporo kupowałem w Domexie za Dobrzykowicami. Suspenser dobre ceny wyłapywał w Mrówce w Jelczu.

 

Dodam jeszcze do zestawu Complex bud w Jelczu na Wiśniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...