Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie. Może się przedstawię mam na imię Tomek pochodzę z Wrocławia . Wraz z dziewczyną planujemy kompleksowy remont starego domu, hydraulika elektryka glazura, ogrzewanie , dom jest już ocieplony ma nowy dach. I tu do was prośba czy możecie polecić jakieś ekipy, firmy budowlane . Nie ukrywam ze będzie to inwestycja naszego życia nie chcę żeby była to droga przez mękę . Szukamy kogoś sprawdzonego kogoś kto zrobi kosztorys projekt ... .Proszę podzielcie się waszymi doświadczeniami 8) Pozdrawiam Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak Wam się podoba nowa odsłona forum?

Znaleźliście może:

- pchli targ

- pozostałe grupy budujące wrocławskie

????

 

Ja jestem wnerwiony :-(

 

Zawsze po zalogowaniu klikałem moje wątki i miałem listę - teraz nie widzę tej opcji - porażka.

 

Emotikonów też nie widzę.

 

Ech było dobrze i czytelnie to poprawili sic !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak Wam się podoba nowa odsłona forum?

Znaleźliście może:

- pchli targ

- pozostałe grupy budujące wrocławskie

????

 

Moim zdaniem zepsuli to co działało dobrze... Szukanie stron od nowa, kolorystyka fatalna (za jasna - na LCD razi), ilość wyświetlanych postów na stronie do samodzielnej regulacji czyli jakiś post dla jednego będzie na 14 stronie dla innego na 114 stronie itd

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?90209-PCHLI-TARG-grupy-Wroc%C5%82awskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zepsuli to co działało dobrze... Szukanie stron od nowa, kolorystyka fatalna (za jasna - na LCD razi), ilość wyświetlanych postów na stronie do samodzielnej regulacji czyli jakiś post dla jednego będzie na 14 stronie dla innego na 114 stronie itd

 

Też mam LCD (notebook) i jakoś przeżyłem.

Liczba postów ustawialna - jestem za. Czy w poprzednim nie było? Na którymś z forum ustawiałem. Wskazywać posta możesz po dacie, a urawniłowka nie jest dobra. Ktoś z wolnym netem, wyświetli sobie po 5, a ja w 99% logowań mam szybki i wolę dużo widzieć. Szczerze mówią - wolałbym nawet 100 jako maksimum.

Poza tym - nie stresujcie się ludzie. To tylko nowe GUI i Wasze stare przyzwyczajenia ;) Ja po zmianie lapka, komórki i auta nie byłem szczęśliwy. Teraz widzę już sporo plusów. Ba - chyba już przeważyły (no może stara komórka była lepsza choć prostsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziski, od dyskusji o nowym forum jest osobny wątek, jak każda grupa tak będzie pomstować to dopiero zrobi się śmietnik

Poza tym mam wrażenie, że oni jeszcze nie skończyli

 

I jeszcze... troszkę cyniczne ale prawdziwe powiedzenie ludzi "z branży" - użytkownik do wszystkiego się przyzwyczai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kwestia przeżycie nie zależy od takiego czy innego layoutu ;) Jednak redakcja moim zdaniem pospieszyła się i przekombinowała. Osobiście lubię ciemną tonację jak choćby forum Nikona, albo regulowaną w ustawieniach jak np dobreprogramy. Tutaj w ramach przeróbki nawrzucane jest dużo (za dużo) kategorii, niewygodne subskrypcje wątków, na razie wolno działa, dialekt polsko-angielski w ustawieniach :) Co do LCD, hmmmm teraz siedzę na 42 calach i razi :D, brakuje mi funkcji pokaż ostatni wpis w wątku (jest?), linki do poprawy a miałem zbiór ulubionych, emotikony nieczytelne, powiadamiajki o każdym nowym poście zamiast jednej (zapychacz skrzynki), trochę potrwa zanim google od nowa zindeksuje nowe forum. Nowe wrogiem dobrego ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki do poprawy a miałem zbiór ulubionych
Podobno do wtorku coś mają zrobić ze starymi linkami. Za dużo tego mamy, aby zaprzepaścić. Bo nawet wyszukiwarka forumowa nie pomoże. Mi nie pomogła nawet znaleźć naszego znanego wątku "PCHLI TARG"

 

powiadamiajki o każdym nowym poście zamiast jednej (zapychacz skrzynki)

Ja właśnie się wypisuję z powiadomień majlowych. Na szybko sprawdziłem i subscrypcje w nowej formie pozwolą na ominięcie tych wszystkich majli. Dodajesz wszystkie interesujące Ciebie wątki do odpowiednich subscrypcji - których możeć mieć kilka - i wchodząc na forum widzisz gdzie pojawiły Ci się nowe wpisy i idziesz bezpośrednio do tychpostów.

 

Wynika na to, że musimy się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę potrwa zanim google od nowa zindeksuje nowe forum. Nowe wrogiem dobrego ;)

 

Wygląda na to, że z google dali ciała po całości, ale to akurat nie nasz problem. Stare forum powinno zostać odpowiednio zmapowane na nowe i muszą być porobione przekierowania. A teraz z googla trafiasz na błąd 404... niedopuszczalny dramat, w wielu firmach z branży internetowej ktoś by poleciał za coś takiego. W każdym razie ruch pójdzie im na łeb na szyję i powinni się modlić, żeby googiel sie na nich nie obraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo droga, czy ktoś miał okazję współpracować z:

- Firma Milenium Projekt (A.Wydrzycki) - hurtownia dachowa z Długołęki

- Firma Codart (S.Sznerch) architekt i czasem kierownik budowy z Oleśnicy

 

Wszelkie opinie na ich temat mile widziane

 

Jak już pomarudziliśmy na forum to prosiłbym o odpowiedź na moje powyższe pytanie :)

 

I jeszcze o namiary na jakichś dobrych dekarzy. Najchętniej e-maile żebym na wstępie wysłał im jakieś projekty do wyceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

A ja myslałam, ze to dlatego tak "dziwnie" widac,ze loguje sie dzis z zupelnie innego (troche archaicznego) kompa.

Jestem na razie tak zaskoczona, ze jeszcze nie wiem czego nie wiem ;) A emotionki to juz w ogole nie kumam jak dzialają.

No nic, nawet nie bede sie wypowiadac o swoich odczuciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Może się przedstawię mam na imię Tomek pochodzę z Wrocławia . Wraz z dziewczyną planujemy kompleksowy remont starego domu, hydraulika elektryka glazura, ogrzewanie , dom jest już ocieplony ma nowy dach. I tu do was prośba czy możecie polecić jakieś ekipy, firmy budowlane . Nie ukrywam ze będzie to inwestycja naszego życia nie chcę żeby była to droga przez mękę . Szukamy kogoś sprawdzonego kogoś kto zrobi kosztorys projekt ... .Proszę podzielcie się waszymi doświadczeniami 8) Pozdrawiam Tomek

realone1980 jeżeli postawisz na cierpliwość i konsekwencję to najmniej stracisz. Nie wiem jak sytuacja ze ściankami działowymi, posadzkami, tynkami ... elektryk, wod-kan, co, .... płytki, malowanie ....... Rozważ warianty kompleksowej realizacji lub poszczególnymi etapami. Koniecznie zwiąż się umową z wykonawcą (wzór mogę przesłać na e-mail, jest to umowa zabezpieczająca inwestora i wykonawcę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Wielkanocy życzę Wam wiosny, wiosny, wiosny!

Pękających pąków, krokusów i przebiśniegów.

Topniejących śniegów, ziemi, która zaczyna pachnieć,

słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje.

Wiosny w przyrodzie

i w życiu rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym

i gdzie tam jeszcze komu zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...