Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Millenium Projekt : cały dach od Nich mam: dachówka, okna dachowe, rynny, akcesoria dachowe,

załatwiałem z Panem Arturem i jestem zadowolony ze współpracy

 

Wszystkim budującym z Grupy Wrocławskiej składam życzenia Wielkanocne,

by budowało się nam łatwiej i by spełniały się nam wszystkie marzenia budowlane i nie tylko. :)

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nowe forum nie podoba mi się w ogóle:(

 

 

ale ja nie w tym temacie...

juz prawie po Świętach, więc zadam pytanie budowlane;)

- ile teraz kosztuje 1m2 ściany z bk 36 (robocizna z materiałem)

- ile teraz kosztuje 1m2 dachu (więźba, ołatowanie, folia, dachówka, rynny) - robocizna.

- ile kosztuje robocizna 1m2 płytek na elewacji (opaska)

 

pozdrawiam jeszcze świątecznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realone1980 jeżeli postawisz na cierpliwość i konsekwencję to najmniej stracisz. Nie wiem jak sytuacja ze ściankami działowymi, posadzkami, tynkami ... elektryk, wod-kan, co, .... płytki, malowanie ....... Rozważ warianty kompleksowej realizacji lub poszczególnymi etapami. Koniecznie zwiąż się umową z wykonawcą (wzór mogę przesłać na e-mail, jest to umowa zabezpieczająca inwestora i wykonawcę)

 

Dzięki , bardzo bym Cię prosił o przesłani takiej umowy [email protected] , będę wdzięczny :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realone1980 przesłałem. Życzę powodzenia.

 

Dziękuje , wciąż szukam dobrej ekipy ... znalazłem jedną i będę się umawiał na zrobienie kosztorysu , jestem pewien ze jest wiele osób które były w podobnej sytuacji , proszę o namiary na sprawdzone ekipy , firmy kogoś uczciwego i solidnego . Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję firmy od schodów drewnianych samonośnych z Wrocławia lub północnych okolic. Ktoś pomoże?

Pozdrawiam.

PiJaki

 

Piękne schody i nie tylko schody, robi min. firma Hostal. Ceny khm też mają pięęęękne. Można jednak negocjować, Warto przejechać się do nich tylko po to, żeby zobaczyć jak mają urządzone biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne schody i nie tylko schody, robi min. firma Hostal. Ceny khm też mają pięęęękne. Można jednak negocjować, Warto przejechać się do nich tylko po to, żeby zobaczyć jak mają urządzone biura.

 

Dzięki "gaber", chyba trochę za drogie, ale spróbuję :)

Myślałem, że odpowiedzi będzie więcej, ale chyba sporo osób nie może się odnaleźć w nowej odsłonie forum.

Gdyby ktoś miał inne namiary na schody to będę wdzięczny.

PS deski na podbitkę kupowałem w Drewnopolu - podpytaj tam.

pozdrawiam

PiJaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijaki

http://www.schody.wroc.ws ja u nich będę zamawiać schody. Cena bardzo przystępna no i najważniejsze widziałam ich schody u klientów. Terminy mają ok. 3 m-cy ale według mnie warto czekać. Zachwalano mi jeszcze schody z Dobroszyc robiłam u nich wycenę nie wyszła najgorzej ale schodów od nich nie widziałam... różnica w cenie pomiędzy tymi firmami 2tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowe forum to jakaś masakra. Co zrobić żeby dostawać powiadomienia? A tak w ogóle to marzy mi się drewniany tarasik. Jaki rodzaj drewna wybrać (chyba egzotyczne, bo taras niezadaszony). A może poleci ktoś firmę gdzie takowy można za rozsądną kaskę kupić?

Kasia mi też marzy się nowy dom. I nie dlatego, że "stary" już mi się nie podoba. Wręcz przeciwni. Ale nawet nie wiem jak to ugryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - przez zmianę forum kompletnie straciłem ochotę na jego przeglądanie...

 

Mam pytanie ile kosztuje orientacyjnie instalacja anteny satelitarnej (wraz z Anteną) wraz z masztem i dwoma antenami naziemnymi, podłączeniem i ustawieniem wszystkiego? Kable mam już rozprowadzone. Będę miał Cyfrę +, wiec waham się czy jest w ogóle sens dawać dodatkowe anteny. Zależy mi jednak na Polsacie - wiadomo, F1 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez stracilam ochote zeby sie w ogole tu udzielac

masakra i na dodatek wlecze sie przeokrutnie

 

no ale pili mnie wiec zapytam jeszcze raz

- ile teraz kosztuje 1m2 ściany z bk 36 (robocizna z materiałem)

- ile teraz kosztuje 1m2 dachu (więźba, ołatowanie, folia, dachówka, rynny) - robocizna.

- ile kosztuje robocizna 1m2 płytek na elewacji (opaska) - dostalam dzisiaj wycene za robocizne 65zl

 

Jola moze jakas grupazakupujacadzialki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no ale pili mnie wiec zapytam jeszcze raz

- ile teraz kosztuje 1m2 ściany z bk 36 (robocizna z materiałem)

- ile teraz kosztuje 1m2 dachu (więźba, ołatowanie, folia, dachówka, rynny) - robocizna.

- ile kosztuje robocizna 1m2 płytek na elewacji (opaska) - dostalam dzisiaj wycene za robocizne 65zl

 

Jola moze jakas grupazakupujacadzialki?:)

No co Wy dziewczyny??? Nawet nie zartujcie!!!

I wszystko od nowa? Ja chyba bym jednak nie dała rady psychicznie;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...