Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to zależy gdzie sie budujesz. na węźle bielańskim swego czasu bralismy takie stemple, wiekszą ilość kolega brał w okolicy stacji Orlen na Klecińskiej przed estakadą Gądów.

 

Mówisz o drewnianych?

 

Zgodnie z tym co napisałem - potrzebuje i te, i te.

 

Metalowych mniej, drewnianych znaczną ilość.

 

Jesteś w stanie sprecyzować dokładniej miejsce odbioru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli metalowe - częśc brałem na węźle bielańskim na zjeżdzie z wrocka na Zgorzelec - przed stacją benzynową skret w lewo.

kolega zas brał bodajze w Ramirent przy Klecińskiej jadąc od Grabiszynskiej w kierunku Gądowa między 1 a 2 swiatlami jest stacja Orlen i w tej okolicy - tam jest chyba nawet reklama wypozyczalni sprzetu budowlanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium na razie nie planuję ;)

Więc do wody pitnej, żelazka, etc.

 

Do żelazka to najlepiej w Allegro znaleźć (sam szukałem tam do nawilżacza) - tylko nie wiem czy warto, bo przy takim zużyciu taniej kupować destylowaną.

 

Do picia nie polecam, bo taka "wykastrowana" woda z tego co piszą jest wręcz szkodliwa - dlatego za osmozą podłącza się mineralizatory.

 

Ja jednak wolę średniozmineralizowaną wodę z naszych pięknych gór (a konkretnie Potok Górski z okolic Polanicy - do kupienia w Intermarche) ;-)

 

Wg mnie jedynie do nawilżacza może się przydać (zwłaszcza zimą).

 

Ja póki co wstrzymałem się z zakupem - może temat wróci zimą gdy w domu będzie zbyt suche powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam kwestię kosztu położenia płytek na schodach wejściowych do domu.

 

Mam wyceny na poziomie 1 500 zł za 30 mb [15m2] (3-4 dni pracy 1 fachowca) i wg mnie to przesada - może znacie solidnego fachowca w okolicy Jelcza który ma rozsądniejsze ceny ?

 

Gdyby ktoś z Was szukał rozsądnej cenowo brygady do wykonania ogrodzenia ( w okolicy Jelcza) mogę polecić swoich szwagrów (trenowali u siebie, potem u mnie, a teraz wykonują montaże innym) - np. teraz wykonują jedno (podmurówka, słupki, panele drewniane) i za 130 mb (3 tygodnie pracy w 2 osoby) wezmą niecałe 4 tys zł [aż szkoda, że nie mają doświadczenia w kładzeniu płytek na schodach].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojgoc

Brukarza miałam od Frankai, kładą kostkę granitową i betonową. Ceny rewelacyjne ( ja jesienią za granitową płaciłam 35zł/mkw kostki 6/8 ) Szybko, sprawnie. Baardzom zadowolona. Trochę zostało mi tej kostki, ale w tej chwili nie mam pomysłu na -ścieżka? ognisko?

 

Brukarz Zenon Pawlicki 601-884-073 ..........brać w ciemno.....

 

pozdrawiam wszystkie stare ryjki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz

na ciebie zawszw mozna liczyc

a tak przy okazji jak sprawuja sie wasze panele egger orzech sienna /wydaje sie ze wy takie macie/ moj syn takie wybral a mamie zostaje sprzatanie

pozdrawiam

Panele te mam na całej górze i sprawują się naprawdę super. Są ciemne, ale nie ma tragedii z utrzymaniem w czystości. Zresztą kto mi tam łazi po sypialniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojgoc

Brukarza miałam od Frankai, kładą kostkę granitową i betonową. Ceny rewelacyjne ( ja jesienią za granitową płaciłam 35zł/mkw kostki 6/8 ) Szybko, sprawnie. Baardzom zadowolona. Trochę zostało mi tej kostki, ale w tej chwili nie mam pomysłu na -ścieżka? ognisko?

 

Brukarz Zenon Pawlicki 601-884-073 ..........brać w ciemno.....

 

pozdrawiam wszystkie stare ryjki :)

 

NaTAlia czuj się odwzajemniono pozdrowiona ;0

A wiele brał za ułożenie m2? (i czy były to wszystkie warstwy - od korytowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje namiary na stolarza , który wykonuje meble kuchenne , oraz ciekawe meble młodzieżowe ( zagospodarowanie skosów).

Pozdrawiam

Ewa

 

Ja polecam Pana Marcina z Piekar k. Jelcza tel. 609 034 113 - zaprojektował i wykonał dla nas meble kuchenne, robi także inne (zabudowy, szafy itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...