Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ryska My budujemy się w północnej części Wrocławia. Bierzemy szambo 10m3 z płytą najazdową koszt całkowity 3200zł tel.do firmy 48 321 53 80 lub 609 869 909.. Czekamy tylko aż tynkarze skończą robić elewację (przewidywany termin zakończenia14.05). Tak więc szambo można już zamawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Budus pojechał.....

A byłeś w IMPRO na Karmelkowej ?? Dostałam od nich pięęęknego maila :D

 

Ja tez słyszałam, ze panom z Budusa trosze sodówka uderzyłą do głów;)

Niezbyt ich równiez interesują "przypadkiem błakający sie po sklepie ludzie"...;)

A co tam przeciez rozmowa z kumplem to lepszy sposób na spędzenie czasu;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Powiedz coś więcej o tych drzwiach. Pooglądałabym jakieś foto z oferty. Tak w połowie maja musimy zacząć zamawiać.

No to Budus pojechał.....

A byłeś w IMPRO na Karmelkowej ?? Dostałam od nich pięęęknego maila :D

 

Ryska.

Nie mają strony internetowej bo to mały regionalny stolarz z okolic zagłebia drzewiarskiego czyli Wieruszowa

Powiem coś więcej o jakości i dam namiary jak wstawią - teraz nawet ich nie widziałem zamówiłem w ciemno z polecenia znajomych bez oglądania

Drzwi zamówiłem dwie sztuki jedne do domu drugie do garażu.

Drzwi do domu z naswietlem 15 cm nad drzwiami oraz szybą w kształcie kielicha na górze i dole (taki nowy wzór ma np Cal)

Szyba antyrefleks p/włamaniowa z dodatkowym piaskowaniem zeby nie była przeźroczysta i frezem niepiaskowanym dookoła

Całe drzwi drewniane na ramie drewnianej drzewo merbau 2 zamki bez klami okucia z wpustem antywłaniawym , wypełnienie sklejka z pianką

malowane na biało bez klamek

Garażowe identyczne bez szyby z wypełnieniem

cena 3900 i 2900 netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez słyszałam, ze panom z Budusa trosze sodówka uderzyłą do głów;)

Niezbyt ich równiez interesują "przypadkiem błakający sie po sklepie ludzie"...;)

A co tam przeciez rozmowa z kumplem to lepszy sposób na spędzenie czasu;)

Pozdrawiam:)

Dokładnie - z ust mi to wyjęłaś , tak się czułem, wystawka niekompletna , na biurkach bałagan i plotkują między sobą nie interesując się łażacym klientem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaq zaraz dzwonie do tych z Radomia.

 

No to Secamku odważniacha z Ciebie - drzwi... w ciemno..... no, no :)

Ale jak mają być białe - w rzeczy samej bieli też jest troche :oops:

Te ceny to z montażem czy bez ? Ten opis szyby - to mi sie taka szyba bardzo podoba i też chce taką mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaq zaraz dzwonie do tych z Radomia.

 

No to Secamku odważniacha z Ciebie - drzwi... w ciemno..... no, no :)

Ale jak mają być białe - w rzeczy samej bieli też jest troche :oops:

Te ceny to z montażem czy bez ? Ten opis szyby - to mi sie taka szyba bardzo podoba i też chce taką mieć.

 

Wybraliśmy taki wzór ( tylko te na zdjeciu to płytowe na ramie metalwoej a my mamy drewniane )

http://www.albumik.pl/albumy/secam/zabudowa/5732420936459.jpg

Tak wygląda szybka (to też sa płytowe)

http://www.albumik.pl/albumy/secam/zabudowa/5732400936459.jpg

A tak wyglądają drewnaine tylko nie ten wzór ale ten pierwszy

http://www.albumik.pl/albumy/secam/zabudowa/5732410936459.jpg

To są zdjecia jego produkcji

 

cena oczywiscie z montazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, zapraszam serdecznie. Co do kostki to brałam od firmy, której link podaję niżej. . Są kawał drogi od Wrocka, ale z transportem nie ma problemu, bo biorą z Długołęki. Polecam

http://www.allegro.pl/item1021468129_kostka_nostalit_barwy_jesieni_hds.html

Edytowane przez Jola z Melisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryska My budujemy się w północnej części Wrocławia. Bierzemy szambo 10m3 z płytą najazdową koszt całkowity 3200zł tel.do firmy 48 321 53 80 lub 609 869 909.. Czekamy tylko aż tynkarze skończą robić elewację (przewidywany termin zakończenia14.05). Tak więc szambo można już zamawiać.

Dzwoniłam wczoraj.

Rzeczywiście można już zamawiać. Teraz trzeba załatwić koparkę, wykopać dół i znaleźć chętnego do podłączenia szamba z rurką kanalizacyjną.

Też chcemy 10m3 z płytą najazdową ale dostałam inf. że takie "cudo" kosztuje 2850. Bierzecie dwukomorowe, czy jedno ?

 

Mam pytanie do Was wszystkich.

Wczoraj robili panowie hudraulicy próbę ciśnienia w rurkach z wodą i po ok. pół godzinie ciśnienie spadło o 0,1 ( hPa ?) i później cały czas utrzymywało się na tym samym poziomie.

Dobrze to czy nie ? Nasi spece od wody mówią, że dobrze, ale ja tam wolę popytać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, zapraszam serdecznie. Co do kostki to brałam od firmy, której link podaję niżej. . Są kawał drogi od Wrocka, ale z transportem nie ma problemu, bo biorą z Długołęki. Polecam

http://www.allegro.pl/item1021468129_kostka_nostalit_barwy_jesieni_hds.html

 

Jolu bardzo dziekuje za zaproszenie:)

Nie omieszkam skorzystac:)

Czas jeszcze bliżej nieokreslony;) Ale chęć wielka, wiec na pewno sie uda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...