Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

2700 zl za 260 m2 za tynk silikonowy to bardzo dobra cena w/g mnie

my robilismy tynk we wrzesniu

tynk silikonowy firmy kabe armasil 2mm mniejsza powierzchnia i zaplacilismy 4000 tysiace za tynk i grunt plus robocizna

jestesmy zadowoleni z tynku

 

Sorry - No i dałam ................ ciała, ponieważ policzyłam zamiast tynk silikonowy, tynk akrylowy :(

poprawiłam przeliczenia i wyszło, że za 260 m2 tynk 2 mm kwota 3400+ robocizna 3900+ grunt 200= około 7500 zł

A 1,5 mm w sumie byłoby 6700 zł

 

A czy ktoś kładł 1,5 mm i dlaczego nie kładzie się cieniej niż 2mm?

I pytanie jeszcze, czy ktoś kład silikonowy tynk?

 

XX - teź szukałam i nie znalazłam żadnej nazwy, wychodzi na to , że to ich ( Mega 1000) tynki.

Wiesz, że mam wyzuty sumienia, że do Ciebie jeszcze nie dotarłam :(

Nie po drodze mamy, a wciąż coś w domku do zrobienia.

A może mogę gdzieś we Wrocławiu podrzucić Ci to co mam? :(

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byś chciał mieć na raz :D Butla oczywiście pod ziemią! Dlatego nie widać jej na obrazku ;)

Pewnie, że bym chciała wszystko na raz :) Taka nadziemna to zdaje się musi być trzy metry od wszystkiego (sąsiada, drogi, domu)? A podziemna może być gdzie mi pasuje? To by było karygodne zaniedbanie ze strony stosownych organów nadzorczych :D

 

[a drenaż rozsączający, mam rozumieć, jest na obrazku wierzchem puszczony? wink]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie skończyli elewacje. Kładli tynk 1,5 mm i jak by był drobniejszy to bym pewnie taki położyła. Moja ekipa zawalona robotą ,spytam jak u nich z terminami, aktualnie robią u sąsiada.Robią ocieplenia i tynki. Zorba a z jakiej części wrocka jesteś?

 

Ps. tynk silikon kreisel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

A jaki byłby koszt transportu?

Ostatnio byłem w JA-CK przed Leśnicą i szambo 10m3 dwuczęściowe kosztuje tam 2400 netto. Komin + pokrywa 150zł netto. Transport ok 500 zł.

 

Nie wiem ile za sam transport razem za całość 3 tys. do zapłaty.

Poszukiwania już nie aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie skończyli elewacje. Kładli tynk 1,5 mm i jak by był drobniejszy to bym pewnie taki położyła. Moja ekipa zawalona robotą ,spytam jak u nich z terminami, aktualnie robią u sąsiada.Robią ocieplenia i tynki. Zorba a z jakiej części wrocka jesteś?

 

Ps. tynk silikon kreisel

 

Jestem z południowej części Wrocławia (a właściwie będę :-) )

Jak jesteś zadowolona to podaj namiary - przynajmniej porozmawiam - badam sprawę cenowo, na razie terminy mnie nie gonią - jak dobra ekipa i rozsądna cenowo to mogę poczekać.

Też mocno się zastanawiam nad silikonowym.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych tekstach autorzy twierdzili, że jak altana nie ma ścian to przepisy dt min. odległości nie obowiązują. Najlepiej będzie jak jutro przedzwonisz do starostwa czy UG i zapytasz sam, żadne porady netowe nie skutkują na lokalnych urzędników :)

 

Czy dobrze rozumiem, że według tego rysunku skręcona drewniana drewutnia 3mx1mx2m też musi być 4m od granicy działki? No bez przesady - dopiero ją postawiłem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że według tego rysunku skręcona drewniana drewutnia 3mx1mx2m też musi być 4m od granicy działki? No bez przesady - dopiero ją postawiłem ;).

 

 

Nie myl naszych przepisów z logiką czy zdrowym rozsądkiem :)

Wczoraj trochę googlowałem i opinie są różne, dlatego sugeruję zadzwonić do urzędu i ładnie opisać co powiedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

 

Ja jak zwykle po prośbie ;-)

 

Wymyśliłem sobie, że zainstaluję w domu taki wynalazek jak DGP.

 

Niestety nie mam zielonego pojęcia kto może mi takie ustrojstwo zaprojektować i zainstalować.

 

Czy możecie mnie wspomóc namiarami na solidnych i przystępnych cenowo fachowców z tego obszaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorba76 widziałam ich dzisiaj ale zapomniałam zapytać o dostępność. tel. 692 301331 p. Piotr zadzwoń,pogadaj.Chyba chłopaki mnie nie zabiją.

 

Ellaj/Asia22 dzięki za namiary.

 

Asia, - dlaczego mają zaraz zabić? Za nagajenie potencjalnego klienta? Wódeczke powinni postawić, rączki wycałować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUSPENSER, z całym szacunkiem, guzik cokolwiek wykonują. Brałem od nich styro, niby oni tynkowali mi w środku, jak zadzwoniłem po paru tygodniach, że zapraszam panów na poprawki, to było tylko "my tylko sprzedajemy materiał i kontaktujemy z ekipami". Jak się nie zmieniło, to proszę brać poprawkę na "ich" ekipy oraz jakiekolwiek gwarancje!

 

Cieszę się, że napisałeś jakie masz doświadczenia z ich wykonawstwem, bo ja tylko wiedziałem, że tym się zajmują z ich opisów oraz informacji jednego klienta, który budował dom licząc od dzisiaj około 4 lata temu (u niego było ok, ale kto wie na którą z "ich" ekip trafił).

 

Skoro są tylko pośrednikiem wynajmującym ekipy to faktycznie lepiej szukać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...