Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

mam prośbę o namiary na rolety zewnętrzne.Może ktoś by się podzielił informacją gdzie zamówić dobrze i nie najdrożej rolety zewnętrzne z montażem?

Wiem, że informacje są na pewno w wątku ale raz przebrnęłam przez wpisy i trudno jest trafić na potrzebną akurat informację.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich budujących.

 

Potrzebny mi pilnie namiar na podbitkarzy . Ile płaciliście za swoją podbitkę? - bo dostałem cene 100 pln/ mb za robocizne i wydaje mi sie dużo.

 

Buduje się w Mrozowie (g. Miękinia) - w kierunku Środy Śląskiej.

 

Szukam rówinież ekipy od ocieplenia z zewnątrz ( wełna) + tynk silikonowy.

Witam:)

Namiary na naszego sprawdzonego podbitkarza wysłałam na priv:0

Pozdrawiam:)

PS. jak cos nie doszło to daj znać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jako bardzo stary forumowicz znow chcialam przypomniec sie tym, ktorzy sa na etapie wyboru sposobu ogrzewania:-).

 

Moj maz zainstalowal nam z powodzeniem dwa lata temu pompe ciepla i teraz zajal sie sprzedaza wlasnych pomp ciepla... wiec jak ktos bylby zainteresowany zapraszam ...na priv :-) lub na insole.

 

Ostatnia przykladowa wycena dla klientow wynosila 48 tys PLN za: pompe ciepla, wszystkie materialy i robocizne na podlogowke,

grzejniki na podasze, kolektor poziomy (czyli cala kompletna instalacja wodna i grzewcza),

Pompa INSOLE jest oparta na najlepszych komponentach zachodnich firm i zawiera nowoczesne sterowanie, przypominam tez, ze przy instalacji pompy ciepla oszczedza sie na kominie... ok 5-6 tys, a rachunki sa na prawde super, czego sama od 2 lat doswiadczam :-).

A tym osobom, co boja sie, ze w domu bedzie niska temperatura, pragne napisac, ze my w zimie w tym roku nawet w najwieksze mrozy mielismy ok 24 stopnie w domu

i pompa jak najbardziej dala rade ogrzac caly 188m dom.

Dla tych co szukaja innej alternatywy polecam kotly na OWIES :-) - > wiec chetnych zapraszam :-) i pozdrawiam nowych oraz

starych forumowiczow, ktorzy mnie jeszcze pamietaja :-) takze zapraszam do zadawania pytan :-) na moim profilu i takze na insole :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam prośbę o namiary na rolety zewnętrzne.Może ktoś by się podzielił informacją gdzie zamówić dobrze i nie najdrożej rolety zewnętrzne z montażem?

Wiem, że informacje są na pewno w wątku ale raz przebrnęłam przez wpisy i trudno jest trafić na potrzebną akurat informację.

Pozdrawiam.

 

Firma Schweiker z Dlugoleki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak zwykle proszę grupę o pomoc.

 

Zdecydowaliśmy się na okna dachowe ROTO z podwyższona osią obrotu (model 735) Zastanawiam się jeszcze nad wersją HD czyli z blokiem termoizolacyjnym ale nie o to chodzi.

Okna w ilości 4 sztuki pokojowe i 2szt łazienkowe z kołnierzami oraz wyłaz dachowy zostały wycenione w budusie i budinpolu. W jednym i drugim wycena jest ok 8,5tys zł jakoś drogo mi się wydaje. Fakt że jak liczyłam z cennika producenta to wyszło 12tys z hakiem ale to jest tylko 6 okien dachowych. Może źle porównuję ale za 16 okien do domu w tym 3 balkony i taras wyszło nam 21tys. Poradźcie gdzie dostaliście najlepsze oferty.

 

Druga rzecz to daszki na komin, W castoramie jeden fi 20 kotuje 70zł, masakra jakaś za kawałek blachy taka cena. Sprawdzałam też od razu cenę sadolinu impregnatu i lakieru bo trzeba pomalować deskę czołową i potem podbitkę - puszki 2.5l po 100zł. :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak zwykle proszę grupę o pomoc.

 

Zdecydowaliśmy się na okna dachowe ROTO z podwyższona osią obrotu (model 735) Zastanawiam się jeszcze nad wersją HD czyli z blokiem termoizolacyjnym ale nie o to chodzi.

Okna w ilości 4 sztuki pokojowe i 2szt łazienkowe z kołnierzami oraz wyłaz dachowy zostały wycenione w budusie i budinpolu. W jednym i drugim wycena jest ok 8,5tys zł jakoś drogo mi się wydaje. Fakt że jak liczyłam z cennika producenta to wyszło 12tys z hakiem ale to jest tylko 6 okien dachowych. Może źle porównuję ale za 16 okien do domu w tym 3 balkony i taras wyszło nam 21tys. Poradźcie gdzie dostaliście najlepsze oferty.

 

Druga rzecz to daszki na komin, W castoramie jeden fi 20 kotuje 70zł, masakra jakaś za kawałek blachy taka cena. Sprawdzałam też od razu cenę sadolinu impregnatu i lakieru bo trzeba pomalować deskę czołową i potem podbitkę - puszki 2.5l po 100zł. :(

pozdrawiam

 

Mysmy swojego czasu zamawiali okna ale Velux w firmie na ulicy Krakowskiej (oglaszaja sie tez na allegro) wyszly nam tam najtaniej wszystkie okna VELUX i dostalismy tez gratisy w postaci rolet do okien. Mozna tam sie dopytac moze tez maja okna ROTO, jesli chodzi o zwlke okna to mysm zamawiali okna z firmy M&S, ale znajomi znalezli podobna oferte duzo tansza (potrojne szyby w oknach) z firmy EMPOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowaliśmy się na okna dachowe ROTO z podwyższona osią obrotu (model 735) Zastanawiam się jeszcze nad wersją HD czyli z blokiem termoizolacyjnym ale nie o to chodzi.

Ja wybrałem roto serii 8, z blokiem termoizolacyjnym. Na razie jestem zadowolony :)

 

Okna w ilości 4 sztuki pokojowe i 2szt łazienkowe z kołnierzami oraz wyłaz dachowy zostały wycenione w budusie i budinpolu.

Z moich analiz wynikało, że najtaniej jest w Budimpolu na traktatowej. Ostatecznie jednak kupiłem od wykonawcy dachu (z Vat 7%) i wyszło nieco taniej (ale symbolicznie),

W jednym i drugim wycena jest ok 8,5tys zł jakoś drogo mi się wydaje. Fakt że jak liczyłam z cennika producenta to wyszło 12tys z hakiem ale to jest tylko 6 okien dachowych.

30-32% rabatu na okna Roto to chyba górna granica negocjacji.

 

Może źle porównuję ale za 16 okien do domu w tym 3 balkony i taras wyszło nam 21tys. Poradźcie gdzie dostaliście najlepsze oferty.

 

Weź drewniane okna ze średniej-wyższej półki, to może się okazać, że wcale nie jest tak źle. U mnie proporcje między zwykłymi oknami i dachowymi wyszły mniej więcej wartościowo 2:1 (ilościowo tak samo: 15+3 okien zwykłych, 9 dachowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. My zwykłe okna mamy Jezierskiego elita thermo. Poszukam tego sklepu na krakowskiej. Może mają roto, veluxa nie chce bo klamki są u góry.

 

Velux ma również klamki na dole,hehee,dobre ja szukałam po wszystkich firmach aby klamka było na górze,inna opcja u mnie nie wchodziła w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dawno mnie tu nie było.....

ale mam krótkie pytanko na już tzn. w części domu mam podłogówkę i tam układ styropian + folia aluminiowa + wylewka jest jasny co na styropian tam gdzie nie będzie podłogówki??

folia :) my właśnie tak mamy w garażu, tylko że garaż to nie pomieszczenie mieszkalne i coś innego się kładzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...