Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich--

A ja rozpoczynam radosne remontowanie :( Z desek tarasowych złuszczyła się farba , wykonawca twierdzi, ze to moja wina bo kazałam mu bejcować w październiku. Ja po prostu popędzałam go by wreszcie skończył ten nieszczęsny taras. Gdyby mnie uprzedził, ze nie można przed zimą lakierować - tobym sobie nie zafundowała teraz tyle wydatków. Mąż próbował zeszlifować, ale wychodzi brzydko - w farba( lakierobjca) w niektórych miejscach trzyma dobrze, a w innych schodzi do białego. Muszę chyba wziąć parkieciarza/tarasiarza żeby mi to dokładnie zeszlifował i pokrył czymś sensownym

W związku z tym proszę o namiar na fachowców....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, Grupo!

Poszukuję namiary na dobrego doradcę kredytowego we Wrocku. Pani, do której się zwróciliśmy przedstawiła nam ofertę trochę nieprzytomną ofertę. Mam symulacje rat w różnych walutach w 4 bankach, ale przy jednych podaje tylko oprocentowanie, przy innych też marżę... A co z prowizjami? Że nie wspomnę, iż prosiłam o symulacje dla wkładu 10% i 45%, a dostałam dla wkładu 0% i 20%...

 

Możecie mi kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał wyceniane wykonanie ogrodzenia z kształtek klinkierowych takich:

http://www.allegro.pl/item1089463037_ogrodzenie_a_la_klinkier_slupki_montaz.html

 

Jeśli tak to ile za mb chcieli wykonawcy (a może to się jakoś inaczej liczy) ?

witam

bardzo istotny dla mnie temat jestesmy na etapie poszukiwania wykonawcy ogrodzenia

mamy wycene plotu z cegiel klimkierowych /robocizna +cegly na dlugosci 22 m nie miej niz 13000 tys /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie skończyli tynki.Myślę,że całkiem dobrze są położone.Tak naprawdęto chyba wyjdzie w trakcie użytkowania.Płaciliśmy 23,50 za metr2.Tynki gipsowe.Numer prześlę wieczorkiem jak będzie już mąż.Pozdrawiam

 

Oto numer783025761

Edytowane przez zuśka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bardzo istotny dla mnie temat jestesmy na etapie poszukiwania wykonawcy ogrodzenia

mamy wycene plotu z cegiel klimkierowych /robocizna +cegly na dlugosci 22 m nie miej niz 13000 tys /

Musiałbym spojrzeć ile kosztowały mnie fundamenty, ale wymurowanie słupków to był koszt 2zł/szt cegły. Dodatkowo były robione "czapki" (zdjęcia później). Chyba 200zł za szt., a mam 6 słupków o szerokości 1m i jeden kątowy 1m-1m. Wysokość słupków to około 16 warstw. Coś mi się tłucze po głowie, że wyszło 3700zł za robociznę. Materiał sam załatwiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie polecic jakiegos dobrego dekarza.

Mam blache trapezowa na dachu. Kominy sa z czerwonej cegly klinkierowej pelnej. Niestety, nie pasuje mi ten kolor i chce zmienic na grafitowy.

Planowalam oblozyc struktonitem, ale powiedziano mi na forum, ze niezbyt ladnie bedzie wygladalo polaczenie struktonitu z blacha.

Zaproponowano mi oblozenie blacha na rabek, cokolwiek to znaczy:)

Znalazlam systemy Reinzink. Maja grafitowy kolor. Ale podobno, z kolei, trapezowki nie da sie z tym polaczyc.

No i znowu jestem w punkcie wyjscia.

Co radziecie? Wymyslcie cos prosze.

Nie mam zrobionego opierzenia przy kominach i chcialam to zrobic z jednoczesna zmiana koloru na grafitowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuśka - w Dobroszycach jest tartak, tam robią super schody, ziemia jest w Strzelcach za Dobroszycami 9zł /t +transport

 

Wielkie dzięki za szybką odpowiedz :)a masz możenr.do firmy od ziemi:)bedę ardzo wdzięczna.Podejrzewam,że w necie nie znajdę,do tartaku równiezpoproszęjeśli to nie problem.Z góry dzięki.

Edytowane przez zuśka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...