Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

megana, chciałbym również skorzystać z tego polecenia, ale powiedz czy mam się logować u nich na stronie i po prostu skorzystać z ich narzędzi czy lepiej uderzać bezpośrednio to tego Pana?

 

pozdr

 

Cześć,

 

rzadko bywam bo roboty w bród, a tu jak raz mogę pomóc - Bartosz Przybylski 663021901 - open finance. Bardzo polecam - wielokrotnie nam doradzał. Powołaj się na Michała P. (będzie wiedział na pewno ;-))

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Potrzebuję namiarów na dobrego fachowca od kominków, schodów oraz płytkarza.Mieszkam w okolicach Długołęki niedaleko Wrocławia.Dziekuję.Pozdrawiam

 

Zuśka,

 

polecam kominkarzy - skończyli u mnie niedawno i jestem zadowolony (oczywiście trzeba pilnować kątów, płaszczyzn, ale ogólnie tak jest, że jak nie spojrzysz to nie masz dobrze zrobione.

Andrzej Piórkowski 880980597 - powołaj się na Michała z forum

 

pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Potrzebuję namiarów na dobrego fachowca od kominków, schodów oraz płytkarza.Mieszkam w okolicach Długołęki niedaleko Wrocławia.Dziekuję.Pozdrawiam

 

Tak jak Natalia polecam Ci Tartak Dobroszyce (jeśli chodzi o schody):)

Robili u nas i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu:D

Do tego pan Mariusz jest sympatyczny w kontakcie, więc wszystko mozna sobie spokojnie omówić.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie polecic jakiegos dobrego dekarza.

Mam blache trapezowa na dachu. Kominy sa z czerwonej cegly klinkierowej pelnej. Niestety, nie pasuje mi ten kolor i chce zmienic na grafitowy.

Planowalam oblozyc struktonitem, ale powiedziano mi na forum, ze niezbyt ladnie bedzie wygladalo polaczenie struktonitu z blacha.

Zaproponowano mi oblozenie blacha na rabek, cokolwiek to znaczy:)

Znalazlam systemy Reinzink. Maja grafitowy kolor. Ale podobno, z kolei, trapezowki nie da sie z tym polaczyc.

No i znowu jestem w punkcie wyjscia.

Co radziecie? Wymyslcie cos prosze.

Nie mam zrobionego opierzenia przy kominach i chcialam to zrobic z jednoczesna zmiana koloru na grafitowy.

ellaj a czy Ty przypadkiem nie masz domku gdzieś w okolicy Mrozowa?

W Mrozowie jest jeden bardzo fajny dekarz (robił nam poprawki na dachu i pare innych rzeczy). Młody gość i naprawde sensowny.

Jeśli chcesz jego namiary to musiałabym zapytać męża i dac Ci znać później.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo :) ,

czy ma ktoś namiary na nie drogiego Pana od luster?

Jeden taki Pan chce nam zrobić lustro 80x80 za 200 zł, to chyba drogo?

Bardzo proszę o namiary, wiadomo :wave: na dobrego, nie drogiego :)

Z góry dziekuję :)

Nam pan w Lesnicy (zach część Wrocławia) wycenił lustro 60x180 na 100 zł,ale od razu zaznaczył, że jak je sobie sami zabierzemy i zamontujemy. Jeśli chcemy, żeby on to zrobił to kolejne 100zł. Zatem napewno transport lub nie ma wpływ na cenę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

poszukuję instalatora, który połączy mi w jednej instalacji piec gazowy, kominek z płaszczem i panele solarne... :)

czyli takiego sprytnego, który nie boi się wyzwań... i zna się na tym!

 

z góry dzięki za pomoc

 

Hej polecam mojego meza http://www.insole.pl Robert Rybak 667 99 26 26 gg 1091293

jest na prawde solidny, cierpliwy i lubi wyzwania (sam zbudowal pompe ciepla ;-) i wiele roznych urzadzen ) i ludzie go na prawde chwala :-) bo wszystko robi tak jakby u siebie w domu instalowal a nawet i lepiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy mógłbym prosić o namiary na sprawdzone ekipy kładące tynki cementowo-wapienne? Najlepiej takie, które zmienią ściany krzywe na proste :)

 

pozdrawiam

Adam

 

Dziękuję za przesłane dwa namiary i proszę o kolejne :)

 

A przy okazji - kiedy montowaliście parapety wewnętrzne (przed czy po tynkach?) i gdzie we Wrocławiu można znaleźć największy ich wybór (najlepiej z róznych materiałów, bo tego też jeszcze z żoną nie ustaliliśmy :) )?

 

pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał skorzystać z moich brukarzy, których reklamowała już tutaj Natalia, to od razu informuję, że do mnie przyjdą "najwcześniej w połowie sierpnia" i przytrzymam ich minimum tydzień. Dzisiaj wpłaciłem zaliczkę i gość będzie zamawiał. Kostka Kaczmarek Holland czarna 32zł/m2, żółta 38zł/m2. Gość jak widać ma fajne rabaty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...