Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Frankai Ty nie gadaj tyle tylko zdjęcia nam pokaż:p Miały byc za chwilke a tu nic...

Miały być jak posprzątam, a jeszcze nie posprzątałem :p

Chyba poczekam aż fachowcy skończą. Ciągle brudzą :( Brak kostki ma tu niebagatelny wpływ.

Zresztą jak już będzie totalny koniec (wrzesień?), to nie będę się stripteasował. Zainteresowani dostaną ode mnie hasła i będą się mogli zalogować do zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być jak posprzątam, a jeszcze nie posprzątałem :p

Chyba poczekam aż fachowcy skończą. Ciągle brudzą :( Brak kostki ma tu niebagatelny wpływ.

Zresztą jak już będzie totalny koniec (wrzesień?), to nie będę się stripteasował. Zainteresowani dostaną ode mnie hasła i będą się mogli zalogować do zdjęć.

coś nie "czuć" zapału do sprzatania...

do wrzesnia każesz nam czekać?????? bądź człowiekiem i pozwól nam wcześniej obejrzeć Wasze wynalazki wykończeniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wrzesnia każesz nam czekać?????? bądź człowiekiem i pozwól nam wcześniej obejrzeć Wasze wynalazki wykończeniowe.

A co rusz coś wklejałem. Jak ktoś nie czyta regularnie, to musi się wrócić lub przeklikać przez moje zdjęcia, do których link w stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co rusz coś wklejałem. Jak ktoś nie czyta regularnie, to musi się wrócić lub przeklikać przez moje zdjęcia, do których link w stopce.

 

ja na bieżąco czytam grupę i widzę Twoje zdjęcia wklejane ooooooooood czasu do czasu.

choć z chęcią obejrzałbym pełną dokumentację z wykończeniówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dzikuje wszytkim za odzew w sprawie firmy bingo

nie dotarlam do nich z tego wszytkiego

bylismy dzisiaj w firmie Domino w Dlugolece panowie zrobili na nas dobre wrazenie teraz czekam na wycene

ktos mial z nimi jakies doswiadczenia

pozdrawiam

 

Ze swej strony mogę polecić Domino. Mam od nich bramę Normstahla, cena chyba OK (niższa niż w Bingo), co do terminowości zastrzeżeń nie mam. Jak brama się sprawuje jeszcze nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bemark, no cóż dobrze zacytowałaś-ja robiłam bramy kute w Dobrzykowicach. Nie zaskoczę chyba właściciela firmy pisząc - że nie jestem zadowolona. Zawalili nie tylko terminy, było dużo poprawek. Teraz zamówiłabym u faceta ( nie znam ulicy, od ul.Jedności Narodowej jest skrót do Leclerca i on przy malutkiej uliczce ma swoją firmę). Wycena była parę groszy droższa, wrażenie dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...