Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam pytanko Czy ktos zna meble Kaya z Wroclawia ( wejscie od Legnickiej chyba ul boleslawiecka) My zamowilismy dalismy zaliczke a teraz czytam na necie opinie i jest im malo a te ktore sa to w wiekszosci negatywne i pisane przez te same osoby

Mam nadzieje ze jednak sa jacys zadowoleni Moze ktos na watku mial z nimi "do czynienia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mogę polecić pracownię, która robiła nam projekty łazienek [a będzie robiła jeszcze inne pomieszczenia] - wizualki łazienek mam w dzienniku, jeśli chcesz zobaczyć.

http://todo.home.pl

 

Dzięki Claris. Muszę porozmawiać z żonką i pewnie zaatakujemy te namiary. Oglądałem wizualizacje - całkiem fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na gwałt poszukuję ekipy do zakończenia elewacji. Mam zrobiony styropian i zatopioną siatkę, potrzebuję zrobić drugi raz klejem i tynk silikonowy. Około 350 m2.

 

Byłbym wdzięczny za namiary na sprawną ekipę, budowa we Wrocławiu.

 

Pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie się pochwalić informacją gdzie i za ile zamawialiście jakiś kontener [i jak duży] na odpady pobudowlane? Działka zaczyna przypominać śmietnik i trza byłoby się tego trochę pozbyć...

ja brałem z firmy w Sw. Katarzynie, ale namiaru nie mam - oglaszają się w Gazecie Wrocłwskiej- w listopadzie płaciłem 300zł bez rachunku za kontener 7m3.

Wrzuciłem tam wszystko co sie dało łącznie z podrzuconymi przez miłych sasiadów oponami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam, że podejmę się szlifowania łączeń płyt G-K u siebie na poddaszu. W zwiazku z tym, że mam blade pojęcie o szlifowaniu gipsu możecie mi poradzić co zrobić żeby szło szybko i dobrze ?

Na razie zaopatrzyłam się w kombinezonik i maseczki p/pyłowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam, że podejmę się szlifowania łączeń płyt G-K u siebie na poddaszu. W zwiazku z tym, że mam blade pojęcie o szlifowaniu gipsu

Może trochę wrednie i głupio się zapytam, zamiast odpowiedzieć, ale liczysz się z tym, że nie będzie idealnie i może Ci popękać? Widziałem pracę różnych fachowców i widzę kolosalne różnice, mimo że każdy był "specjalistą" od tego typu prac. Trzeba mieć rączkę, żeby było gładko i trzeba mieć wiedzę i wyczucie, żeby nie popękało. Pomijam już to, że zajmie Ci to 2-3 razy dłużej, ale jak rozumiem - masz czas i lubisz wyzwania :) Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw LG w spokoju ;) :D :lol2:

Po pierwsze - nie zmieniam pracy. Nawet nie pytam za ile i co do roboty. Po drugie - czy tylko LG chce kogoś zatrudnić we Wrocku? Po trzecie - potrzeby LG raczej nie pasują do mojego życiorysu. Po czwarte - gdyby to byli oni, to pewnie bym ich zabił śmiechem na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam, że podejmę się szlifowania łączeń płyt G-K u siebie na poddaszu. W zwiazku z tym, że mam blade pojęcie o szlifowaniu gipsu możecie mi poradzić co zrobić żeby szło szybko i dobrze ?

Na razie zaopatrzyłam się w kombinezonik i maseczki p/pyłowe :)

Może trochę wrednie i głupio się zapytam, zamiast odpowiedzieć, ale liczysz się z tym, że nie będzie idealnie i może Ci popękać? Widziałem pracę różnych fachowców i widzę kolosalne różnice, mimo że każdy był "specjalistą" od tego typu prac. Trzeba mieć rączkę, żeby było gładko i trzeba mieć wiedzę i wyczucie, żeby nie popękało. Pomijam już to, że zajmie Ci to 2-3 razy dłużej, ale jak rozumiem - masz czas i lubisz wyzwania :) Trzymam kciuki :)

Jak na razie to liczę kasę a to jest praca którą mogę wykonać sama.

Rączkę to ja mam teraz ale pewnie po szlifowaniu będę miała grabę :)

Mam 1/2 czasu, mało $ a wyzwania lubię :)

Na razie podchodzę optymistycznie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to liczę kasę a to jest praca którą mogę wykonać sama.

Rączkę to ja mam teraz ale pewnie po szlifowaniu będę miała grabę :)

Mam 1/2 czasu, mało $ a wyzwania lubię :)

Na razie podchodzę optymistycznie do tego.

 

Rysko, jak mnie podbudowuje Twoje optymistyczne podejście (że nadal go nie tracisz na takim zaawansowanym - z mojej perspektywy - etapie), to nie masz pojęcia :)

 

 

Ludzie, nadal szukam namiarów na sensownego architekta do adaptacji gotowego - ewentualnie zrobienia indywidualnego na bazie gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś konkretnego? np na Simon Basic najlepszą cenę miałem w hurtowniach Mors, na Ospela w hurtowni w Elka w Wałbrzychu itd. Standardowo hurtownie pokazują się na allegro, tylko nie klikaj w aukcje :) Zrób zestawienie i dogadaj rabaty oraz transport poza serwisem :)

Simona można było również w dobrej cenie dostać w Instelu - sam tam kupowałem z polecenia grupy. O ile dobrze pamiętam p.Łukasz obsługiwał grupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam, że podejmę się szlifowania łączeń płyt G-K u siebie na poddaszu. W zwiazku z tym, że mam blade pojęcie o szlifowaniu gipsu możecie mi poradzić co zrobić żeby szło szybko i dobrze ?

Na razie zaopatrzyłam się w kombinezonik i maseczki p/pyłowe :)

Ale będziesz tylko szlifować, czy również spoinować. Jeżeli tylko szlifowanie, to wszystko zależy od tego jak zostało zaspoinowane.

Z podowiedzi: zaopatrz się w dwa różne źródła światła - mocny halogen i zwykłą lampkę. Świecić na powierzchnię z każdej strony na zmianę mocnym i słabym światłem.

Nie dziwić się jak przy pierwszym malowaniu pojawią się jakieś elementy do poprawki - po prostu być na to gotowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simona można było również w dobrej cenie dostać w Instelu - sam tam kupowałem z polecenia grupy. O ile dobrze pamiętam p.Łukasz obsługiwał grupę.

 

Właśnie nadziałem się dzisiaj na fajną hurtownię w Poznaniu. Pojechałem kupować taśmę LED 14.4W/m i mają wszystko co rozważam: Schneider Electric - Unica Top i Plus, Schneider Electric - Sedna, Simon Contact - Nature i jeszcze coś jednego, co mi się tam u nich spodobało. Rewelacyjnie wyglądała GIRA, która miała grubość 2-3 mm. Sęk w tym, że wymaga specjalnych puszek, bo inaczej trzeba dawać dystansy i plaskatość ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...