Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Mam gorącą prośbę do wszystkich z Wrocławia lub okolic.

Jest we Wrocławiu sklep z wszelkimi płytkami, gresami itp.:

http://lazienki-wroclaw.otwarte24.pl/

Chciałbym w nim zamówić gres z przesyłką kurierską. I jak każdy kupujący w sieci mam pewne obawy.

Macie może o tym sklepie jakieś informacje? Opinie?

Może kupowaliście w nim i macie swoje spostrzeżenia?

Pozdrawiam.

 

Witaj. Właśnie u nich kupiliśmy 2 zestawy umywalkowe (szafka + umywalka) z Koła. Tyle że zamawialiśmy u nich (bez pośr. All....) i odbierałem od nich osobiście.

Wszystko było OK - nawet dzwonią, że jest towar do odbioru :)

Pozdrawiam

Michał

 

PS. jakbyś chciał poznać jakieś szczegóły to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poratujcie proszę namiarami na jakiś dobry tartak z podbitką. W Siedlcu Trzebnickim już byłam i nie maja tam takiej grubości jaką potrzebuje.

 

Sprawdź tartak w Białkowie(gm. Miękinia). Brałem u nich więźbę i gość pokazywał mi również podbitkę. Wyglądała całkiem przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatarak

troszkę źle zrozumiałaś Agę ale faktem jest że pweni wykonawcy się powtarzają elektryk, hydraulik , wylewki:)

 

a ja dzisiaj po prośbie sprawa mega pilna potrzebny namiar na projektanta przyłączy gazu żeby był dobry tani i szybki!!!

 

Krzysztof Wegrzynowicz 692 448 145 - naprawde godny polecenia !!!! musielismy we wlasnym zakresie podciagnac troche gazociagu z wszystkimi tego konsekwencjami m in. pnb. Zalatwil wszysko sprawnie i szybko, cena tez rozsadna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Ostatnio robilem przeglad rzeczy ktore mi zostaly:

 

mocny agregat pradotworczy 5,2 kW - za pol ceny

ok. 70 szt. Porothermu 11,5cm - za pol ceny

pol palety dachowki kera-pfanne Creaton w kolorze braz finnese - za pol ceny

niecale 20m2 podbitki swierkowej 10 cm szerokosci - za pol ceny

zolte rury drenarskie - uzywalismy je do odprowadzenia wody z rynien.... moze komus sie przyda - oddam za wino

 

 

jezeli ktos jest zainteresowany prosze o telefon 606 978 660

rzeczy sa w Tyncu Malym

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam GRUPĘ!

 

Rozpoczynam wkrótce długo oczekiwaną budowę. Działka już jest w gminie Długołęka. Co ważne budowlana.

Interesuje mnie kontakt na dobrego architekta, który podejmie się adaptacji i najlepiej załatwi pozwolenie na budowę. Ponieważ przebywam zagranicą zależy mi na kompleksowej usłudze, która zaoszczędzi mi częstych wizyt w Polsce. Oczywiście najlepiej gdyby możliwy był kontakt mailowy. I cena nie wygurowana.

Chciałbym zacząć budować na jesień 2011.

 

Mój projekt to Hermes 2 lustro. http://www.extradom.pl/Projekt/StronaProjektu.aspx?projektID=4151

 

Pozdrawiam

 

podbijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga grupo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Chodzi o panów tynkarzy. Wczoraj zaczęli robotę, dziś już częściowo mogłam sobie posprawdzać ich robotę i wszystko wygląda super, równo i gładko ale... wodę im dajemy swoją, okazało się, że potrzebny jest agregat prądotwórczy bo maszyna jest na siłę a ja nie mam podłączonego jeszcze prądu. Czy normalnie to oni powinni o to zadbać czy ja. Koszt wypożyczenia agregatu to 146zł netto za dobę, wody zużywają bardzo dużo więc z normalnej ceny 24zł/m2 gipsowego robi się dużo większy koszt. Powiedzcie czy mam się tymi dodatkowymi kosztami podzielić z nim czy wyjdę na głupka upominając się o coś co jest po mojej stronie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakiegoś rozsądnego kierownika budowy - pod budowa domu jednorodzinnego, południe Wrocławia (bezpośrednie sąsiedztwo miasta, 1,5 km) ?

 

Nie jestem zainteresowany jedynie pieczątkami ale kimś kto zna się dobrze na sztuce, dogląda systematycznie budowę, potrafi doradzić i wyłapać nieprawidłowości.

Wkrótce zaczynam budowę domku jednorodzinnego a że nie jestem budowlańcem to średnio znam się na tej sztucę i chciałbym żeby ktoś dopilnował żeby wszystko było zrobione jak należy.

Przeglądając fora czyta się o różnych kierownikach takich co to 2 razy pojawili się na budowie i wzięli 800zł i inwestor by l zadowolony jak i o takich którzy byli 4 razy za 4500zł, zrobili wpisy i po robocie. Niestety nigdzie nie znalazłem żadnych namiarów z polecenia a jedynie reklamujące się osoby.

Przepraszam jednocześnie tych którzy mogli poczuć się urażeni ale sami pewnie dobrze wiecie że różnice między kierownikami są bardzo duże.

 

Informacyjnie - dom jednorodzinny, 220m2, gazobeton 24 cm + docieplenie, strop teriva, konstrukcja dachowa z ramą metalową, dachówka betonowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy mam się tymi dodatkowymi kosztami podzielić z nim czy wyjdę na głupka upominając się o coś co jest po mojej stronie?

 

Aniu, standardowo media [czyli prąd i wodę] załatwia inwestor. Niestety :( Ja będę miała wodę z MPWiK, dowożoną beczkowozami, 160 zł za 6 m3.....zaboli, oj, zaboli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, czyli tak jak myślałam tylko mój luby nie chciał wierzyć. No cóż teraz mogę tylko żałować, że jednak nie załatwiłam budowlanego prądu choć tez nie wiem ile bym zapłaciła do czasu uruchomienia normalnej taryfy. Mam jednak nadzieję, że przy wylewkach siła nie będzie potrzebna (bo do normalnego prądu dostęp mam) ale zapytam jak pan będzie na wizycie.

A swoją drogą to cenna ta woda prawie 27zł/m3, nie wiem co prawda ile nam zużyją wody ale podejrzewam że sporo.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wody zejdzie nam ok 2m3 na dzień. Kombinowanie dowożenia w metrowych baniakach to dla mnie wyższa logistyka ;) MPWiK mi zrzuci do szamba [nowego, nieużywanego ;)] 6m3 na raz i mam spokój na 3 dni. Może nieco drożej, ale nikogo nie muszę się prosić, zamawiam i mam... na wylewki może już będzie wodociąg - choć wody chyba schodzi nieporównywalnie mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażaka nawet znam jednego i to całkiem przystojnego ale fakt wodę mam choć oczywiście rozliczę się z właścicielami co to od nich pożyczam :), hydrant to koło mnie będzie zaraz obok bramy jak go sobie wybuduję razem z ponad 90m odcinkiem wodociągu do swojego domku. Problem był z prądem a właściwie tylko z trójfazówką, ale już po ptokach bo agregat jest i działa. Oby tylko jak najszybciej go oddać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...