Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Poszukuję

- kandydata na inspektora nadzoru;

- firmy budowlanej, od 0 do ssz; firma VAT;

- budowa domu w pd ok . W-wia; lato 2004;

- wymagam referencji.

 

Jeśli możecie kogoś polecić, proszę o info na priv.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo,

wygląda na to, że podłoga musi poczekać - pan cykliniarz ma wolne terminy jesienią... :cry: :)

Może ktoś się zmiłuje i przyśle namiar na cykliniarza, który nie boi się starych, nierównych dech...

Z gazety wolałbym nie brać.

Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie namiary

 

A więc: W GÓRY MIŁY BRACIE, TAM PRZYGODA CZEKA NA CIĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej BK, ja też gratuluję! Teraz to już z górki :D :D :D Ja czekam na pozwolenie, usunąłem humus i teraz codziennie po pracy mieszam zaprawę w taczce i zalewam słupki ogrodzeniowe. Familyja już się ze mnie śmieje, bo pierwszy słupek stanął... w grudniu... a ja się do teraz bawię. Ale wszysko HAND MADE i jestem z tego dumny :D :D

 

Dobrzykowice, właśnie miałem się Ciebie podpytać o tego inspektora, bo szukam dobrego. Ale mówisz, że Twój do bani był. Mam jednego upatrzonego w Oławie ale 2000 chce, trochę sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Miwol,

Ja mam namiar na kierownika - wprawdzie jeszcze nie buduję, ale człowiek jest polecanym wieloletnim znajomym mojej dobrej koleżanki i jej męża - budowlańca. Człowiek jest na przymusowej wcześniejszej emeryturze, ale jest jeszcze dość młody, ponoć bardzo fachowy, drobiazgowy i czepia się szczegółów :D . Pan jest z Oławy, jak będzie jeździć do mnie do Gajkowa, myślę że po drodze byłoby mu też do ciebie.

 

A można słupki ogrodzeniowe bez pozwolenia stawiać?

Ja myślałam że na ogrodzenie też ma być pozwolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwol - w stopce dobrzykowice są namiary na różnych przetestowanych wykonawców...jest tam równiez mój kierownik budowy....nie odzywałam sie wcześniej bo pytałeś o inspektora ...a to przeciez 2 różne sprawy...ale po przeczytaniu Twojego ostatniego postu to już nie wiem kogo szukasz ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

Większośc szczęśliwców planuje w długą majówkę budowanie ( ci co mogą), albo słodkie lenistwo (ci co już wybudowali) . Ja jeszcze nie mogę ani tego ,ani owego ..........

Właśnie do piecyka wsadziłam serniczek- do czytania forum z kawką będzie akurat 8) :lol:

Będzie kompromis pomiędzy przyjemnym i pożytecznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK - co do wentylacji to się jeszcze zastanawiam - chciałbym zrobić rekuperator ale obawiam się, że kasy braknie :( i jeszcze można by się pobawić z rozprowadzeniem ogrzewania z kominka (to trudniejsze, bo gdzie jest kominek każdy widzi, ale wykonalne) ale obawiam się, że...kasy braknie :( więc prawdopodobnie będzie stare dobre grawitacyjne (wyciąg nad kuchenką, piec CUW z zamkniętą komorą spalania) a w garażu to zawsze można wybić mały otworek i wstawić kratkę - moi rodzice mają to tak rozwiązane i się sprawdza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...