Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yemiołko - tak się o mnie martwiłaś i wysłuchano Cię - wyjazd przesunięty o conajmniej miesiąc (nie oznacza to, że nie może "wpaść inny"). Tymczasem jestem dostępny we wszystkie weekendy maja.

No to zarządź termin i wybieramy miejsce. Najlepiej chyba jeżeli będzie to budowa z jakim zadaszeniem (wrazie deszczu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-04-16 08:59, Alanta wrote:

Yemiołka, nie martw się, wiadomo, że z wiosną chęć spotkań maleje

a to dziwne! :???:

ja mam całkiem odwrotnie na wiosnę. właśnie zaczęłam przecierać stare piątkowe spelunkowe szlaki :smile:

 

czy ja się martwię??! no co Ty, jestem tak: -----> :grin:

a poza tym - mimo że nie nadaję się na poganiacza wielbłądów - zarządzam spotkanie i 12 i 19.05. kompletnie nie wiem gdzie :grin:

jesli ktoś będzie na tyle stęskniony, że do maja nie wytrzyma, istnieje szansa piwa w podgrupach - info. po privie. :wink:

bye

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się za bardzo mieszać, jako, że ja tu od niedawna i z rzadka, ale myślę, że jak jest ochota to i czasu odrobinę się znajdzie.Jeśli to ma być 21.04 to potwierdźcie, bo to już niedługo. A gdzie - to już składam w ręce tych, którzy znają lokale od środka, a nie od zewnątrz jak ja.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dla odmiany lokale znam raczej od środka, a w tym tygodniu szczególnie. jako się rzekło - wiosna!! - właśnie dziś, jakieś 7 godzin temu, wracałam z piwa :grin:

a ponieważ czeka mnie jeszcze ciężki pt. i sob., na niedzielę knajpowo się nie piszę. ale gdyby była ładna pogoda, to z chęcią umówię się na jakiś popołudniowy-forumowo-rodzinny-spacer-ognicho[?] w podgrupach, więc jeśli masz ochotę [lub jeszcze ktoś ma], to czekam na info! :smile:

a jak nie, to i tak powłóczę się po polach.... :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołko - a może jednak wybierzesz jedną z tych dat? Łatwiej będzie zebrać całą grupę. Jak mi powiesz "12" - jestem 12-ego; jak powiesz "19" - jestem 19-tego. Jak mi powiesz "12" i "19", to osiołkowi w żłoby dano i ... nie przyjeżdżam wogóle. Jestem zdecydowanym zwolennikiem świeżego powietrza, ale z awaryjnym daszkiem. Zgłaszam swoją budowę (Ostrów Wlkp jest 100km od Wrocławia) do wizytacji. Chrust na ognicho mogę zorganizować.

 

Yemiołka - decyduj, żeby się grupa "nie rozjechała". Im dłużej się człowiek decyduje - tym mniejsze szanse.

 

No grupko - kto ma jeszcze budowę nie bojącą się dewastacji. Zgłaszać oferty. Tyle osób z pewnością coś doradzi (a zwłaszcza nasi eksperci) w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak grupo. Termin 12 i 19 są równie dobre, ale mi się może popsuć 19, więc niech to będzie 12. Zmiana terminu możliwa jest tylko do niedzieli, jeżeli dużo ludzi się nagle przebudzi.

 

Czas i miejsce. Proponowałbym wczesne popołudnie, żeby zrobić jakiegoś grill'a, a potem może ognicho. Optymalnym terenem byłaby jakaś budowa (gospodarz ma grupowe doradztwo gratis!), ale z jakimś zadaszeniem w razie deszczu i paroma dechami do siedzenia.

 

Jeżeli chcecie się przejechać, to można u mnie - 100km od Wrocławia.

Krzysiek oferuje swoją działkę (25km), ale to tylko na razie działka.

Kiedyś Baba proponowała, ale też tylko działka (z fundamentami).

Także Gagata oferowała swoją posiadłość. Nie bała się ryzyka molestownia kozy!

 

Czy ktoś ma działkę z budową do "wynajęcia"? A może jakieś miejsce piknikowe? Może jest coś takiego nad Odrą? Jeżeli nic ze świeżego powietrza nie wypali, to zostaje nam knajpa.

 

Grupo pobudka! Spotkanie tuż tuż! Zbierać chrust!

 

DATA II SPOTKANIA GRUPY WROCŁAWSKIEJ: 12.05.2002.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Odrą.... hmmmmm ..... czyżbyś miał mnie na myśli :grin:

Podejrzewam, że 12 moja połowica będzie w delegacji - więc nie denerwowałby sie, że mam spotkanie z ludźmi z forum i to na naszej działce (zawału dostałby gdyby się dowiedział).

Jeśli tak by było - to zapraszam....

Tyle, że pewności nie mam. U mnie od deszczu strop już chroni - a w poniedziałek zaczynają robić kominy - mozna będzie napalić w kominku :grin:. Gorzej z miejscem do siedzenia - tego u mnie brakuje - no chyba, że na podmurówce obok skrzynki elektrycznej :lol:

A swoją drogą - nie wiem dlaczego, ale na spotkanie w lokalu było więcej chętnych hmmmm.....

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-04-26 08:48 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...