Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drodzy Okołowrocławscy,

chciałbym powrócić do dyskusji z niedzielnego spotkania odnośnie "budowlanego sekendhendziku". Otóż niemal u każdego z nas zalegają mniejsze lub większe ilości materiałów, najczęściej w ilościach detalicznych, których to dany inwestor już nie potrzebuje. Często się natomiast zdarza, że podczas budowy zabraknie nam dosłownie, kilka sztuk tego, pół worka tamtego i wściekli musimy udać się do najbliższej hurtowni lub marketu po całe opakowanie albo paletę...

Nietrudno sobie więc wyobrazić taką sytację, kiedy jeden będzie szczęśliwy z racji pozbycia się zawadzających mu "gratów" i odzyskaniu przynajmniej części ich wartości, a drugi znowu uradowany możliwością zakupienia potrzebnej mu ilości po mniej lub bardziej atrakcyjnej cenie - zależnie od własnych zdolności negocjatorskich i asertywności sprzedającego :lol:

Może oprócz listy "sprawdzonych" instalatorów, zróbmy także drugą - "sekendhendzikowych" materiałów dostępnych w okolicach Wrocławia.

 

Na dzień dobry mogę na listę wrzucić dwa worki kleju do luksferów (Skała)i krzyżyki do nich (chyba 9 mm), kilkadziesiąt worków tynku renowacyjnego na zawilgocone mury (Baumit system Sanova L - obrzutka, tynk właściwy, szlichta wykończeniowa) oraz jedną rolkę wełny mineralnej rockwool (miękka, 100-tka). Mam jeszcze kompletny zestaw Kreisla do uszczelniania łazienki (Folia w płynie, jakieś taśmy).

Jak w ciągu najbliższych tygodni nie przyjedzie wreszcie instalator, to będę miał do sprzedania dwa nowe grzejniki kermi v22, 110 na 60cm :p (kupił cymbał 60-tki do pomieszczeń gdzie miały być 50-tki)

 

Co o tym myślicie?

Wydaje mi się, że taka lista na klubowej byłaby częściej odwiedzana, niż ogłoszenia drobne na forum...

 

Serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Okołowrocławscy,

chciałbym powrócić do dyskusji z niedzielnego spotkania odnośnie "budowlanego sekendhendziku". Serdeczności

 

Dlaczego o tym zestawie do uszczelniania mówisz dopiero teraz ? :evil:

Dwa tygodnie temu kupiłem takie dwa :( . Jak będzie pozytywny odzew to mozna coś takiego przygotować , kein Problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff...ffff

 

Opanowałem sytuację - przez chwilę postów o liście v1 było 4szt - coś się popsujnęło na serwerze. Redakcji przesłałem już info.

 

Co do majówki to było nam bardzo miło gościć w Smoczej Jamie i Was poznać. Za słowa uznania dla Ali dziękujemy i przekażemy ... jak tylko wróci z zielonej szkoły (z powodu tego wyjazdu musieliśmy zebrać się szybciej :( ).

Smoku, a dom (bo 'domek' nie wypada pisać chociażby ze względu na to 'boisko' na strychu :wink: ) jest super, w szczególności ten ogród zimowy.... Ach, rozmarzyłem się :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeee,

wymyśliłem, że lepiej będzie zrobić nową stronę do sekendhendziku, tu w ogłoszeniach drobnych.

Kto będzie miałcoś na sprzedaż, wpisuje w "odpowiedz" swoje graty

W podpisie można dodać link do strony, co by nie zaginęła w potoku :)

 

oto link :

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=26764

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...