Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A nikt nie bierze udziału w konkursie?

 

Nagroda 1:

kąpiel w wannie dobrzykowice

 

Nagroda 2:

bicze pod prysznicem w Dobrzykowicach :oops:

 

Nagroda 3:

Szampan (zgadnijcie gdzie?) :wink:

cholera jasna, a trzeba od tego płacić 7% podatku??

no to odp., po jednej na nagrodę, bo nie mam pojęcia:

:-?

sexmisja, och karol, miś 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka przy sporządzaniu umowy musisz mieć wszystko na piśmie a to takie okna a to takie okucia jeżeli dodatkowe zaczepy antywłamaniowe również.Musisz wcześniej zadecydować czy również nawiewniki.W oknach Royal jest jeszcze dodatkowy ćwierć uchył również na piśmie.quote]

 

 

Dzieki, Wiech. Wiem ze ja kobieta i trzeba mi sprawy budowlane dokładnie wyjasniac jak chłopu na miedzy, ale ze umowa konieczna jest to tyle wiem :wink: W koncu stan surowy postawiłam, nie? :lol:

 

Royal mi sie bardzo podoba (na razie z opisu, bo nie widzialam jeszcze), ale sie boje czy te bajery nie sa za drogie. A nawiewniki to psu na bude, wszyscy to dorzucaja w ramach promocji a ja szukam okien bez mikrowentylacji nawiewnikow i innych bzikow. Superszczelne chcem i juz! 8) kto zna mego małżonka ten wie dlaczego :wink:

 

 

I jeszcze pytanie - co to jest ćwierćuchył? Uchył jakiś taki minimalny? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka przy sporządzaniu umowy musisz mieć wszystko na piśmie a to takie okna a to takie okucia jeżeli dodatkowe zaczepy antywłamaniowe również.Musisz wcześniej zadecydować czy również nawiewniki.W oknach Royal jest jeszcze dodatkowy ćwierć uchył również na piśmie.quote]

 

 

Dzieki, Wiech. Wiem ze ja kobieta i trzeba mi sprawy budowlane dokładnie wyjasniac jak chłopu na miedzy, ale ze umowa konieczna jest to tyle wiem :wink: W koncu stan surowy postawiłam, nie? :lol:

 

Royal mi sie bardzo podoba (na razie z opisu, bo nie widzialam jeszcze), ale sie boje czy te bajery nie sa za drogie. A nawiewniki to psu na bude, wszyscy to dorzucaja w ramach promocji a ja szukam okien bez mikrowentylacji nawiewnikow i innych bzikow. Superszczelne chcem i juz! 8) kto zna mego małżonka ten wie dlaczego :wink:

 

 

I jeszcze pytanie - co to jest ćwierćuchył? Uchył jakiś taki minimalny? :oops:

 

Aka - ćwierćuchył to może być takie położenie klamki okna na 45 stopni, które zapewnia mikrorozszczelnienie, a nie superszczelne zamknięcie, ale też nie otwarcie - teraz chyba wszystkie okna to mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka odnośnie umowy nie miałem na myśli jej konieczność tylko jej wyszczególnienie w drobnych punktach co wchodzi w skład np.okna.Mikrowentylacja jest w standarcie przy wszystkich oknach radze nie rezygnować z niej.Natomiast ten ćwierć uchył to dodatkowe uchylenie potrzebne np.w zimie.Okna Royal mają ładniejszą klamke.Ale to wszystko radzę mieć na piśmie.Co do nawiewników ja również nie mam ale jak ktoś chce to czemu nie.Pozdrawiam Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...