Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ten Pan skąd się urwał ? :lol: Zrobienie więźby i przykrycie jej karpiówką w łuskę plus wszelkie obróbki blacharskie, osoadzanie okien połaciowych , rynny czyli jednym słowem wszystko kosztowało mnie jak mnie pamiec nie mysli 11-12 tys zł. Mówię oczywiście o robociźnie...[/color]

 

No właśnie - a materiał kosztował pewnie nie więcej niż 15-17.

A duży masz dach - z ciekawości, dla porównania.

U mnie 300 m ale bez okien połaciowych.

Chciałabym porównać ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie szpiegu, chałwowóz się spaźnia :cry:

prosili przez radio o zweryfikowanie adresu bo podobno tam gdzie dotarli nic nie wiedzą o chałwożerczyni 8)

 

To wy wszystko wiecie ?!

Że ja podjadam czekoladę wieczorami to też wiecie?! :oops:

A o tych delicjach w czekoladzie co w niedzielę po południu ... to też? :oops:

 

Trzeba się będzie bardziej pilnować...

 

A wyślesz mi trochę czekolady? :D

WSZYSCY o tym wiedzą!!!!

i gadają

i w gazetach piszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie szpiegu, chałwowóz się spaźnia :cry:

prosili przez radio o zweryfikowanie adresu bo podobno tam gdzie dotarli nic nie wiedzą o chałwożerczyni 8)

 

To wy wszystko wiecie ?!

Że ja podjadam czekoladę wieczorami to też wiecie?! :oops:

A o tych delicjach w czekoladzie co w niedzielę po południu ... to też? :oops:

 

Trzeba się będzie bardziej pilnować...

 

A wyślesz mi trochę czekolady? :D

My tzn. kto :evil: 8) nie demonizujmy, czekolada w drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę brutalny - pan od wykopek do wykopu np. z wapnem za naciągactwo...

 

DOkładnie - a np dach mu wyszedł za 60 tys. 30 tys za konstrukcję z drewna tradycyjnego, zaimpregnowanego bez komorowego suszenia a o struganiu drewna to pan nie słyszał i bynajmniej nie uważa takowego.

Za pokrycie dachu cementową dachówką wyszło panu drugie 30 tys.

.

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

a ten Pan skąd się urwał ? :lol: Zrobienie więźby i przykrycie jej karpiówką w łuskę plus wszelkie obróbki blacharskie, osoadzanie okien połaciowych , rynny czyli jednym słowem wszystko kosztowało mnie jak mnie pamiec nie mysli 11-12 tys zł. Mówię oczywiście o robociźnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do budowania: zabieram się do poszukiwań dobrego fachowca do adaptacji projektu.....pomocy....

 

Moja pani architekt jest całkiem do rzeczy. Tzn bardzo fajna :)

Załatwia projekty przyłączy projekty branżowe etc. Cena przystępna. Oprócz tego pani chętnie zaaranżuje w przystępnej cenie wnętrze i ogród - bo tym się pasjonuje i zajmuje również zawodowo. Przy sugerowanych zmianach w projekcie doradza to i owo - całkiem niegłupio. Ma znajomych branżystów (kominiarzy elektryków, konstruktorów etc.) - i wszystko konsultuje.

Sympatyczna, młoda babka, mąż mówi ze atrakcyjna :evil:

Wysyłam telefon na priva.

Pozdro

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

No właśnie - a materiał kosztował pewnie nie więcej niż 15-17.

A duży masz dach - z ciekawości, dla porównania.

U mnie 300 m ale bez okien połaciowych.

Chciałabym porównać ceny.

 

 

260 metrów, musisz jednak wiedzieć, że połozenie karpiówki jest o wiele droższe niż normalnej zakładkowej. Na metr kw. karpiówki wchodzi ok.36 sztuk a zakładkowej ok.11-12 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko - BK

Cy my również możemy prosić o kontakt do Twojej p.architekt ? Macie może jej wcześniejsze referencje ?

 

Agnieszko - Zara

No to pięknie :D

A już wiecie co chcecie budować, oprócz tego, że powierzchnię będzie mieć pewnie sporą ? Właśnie rozmawialiśmy z Agnieszką (moją :wink:), że może bardziej odpowiadałoby Wam coś parterowego, aby "trzymać się w kupie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Po dłuższej przerwie znów na Forum.

U nas już prawdziwa budowa. Za chwilę kończymy "zero". Dzisiaj uzgadniałem kanalizę poziomą i różne przepusty.

BK: jestem zainteresowany kontaktem do Pani oferującej projekt wnętrza i ogrodu; tak przy okazji: Burkietowicz ma przedstawiciela we Wrocławiu. Moja więżba nie jest łatwa dla wiązarowców - będzie tradycyjna; poza tym podoba nam się podkreślenie konstrukcji na zewnątrz (wszystkie płatwie, krokwie, nadbitka) a tego nie dają wiązary...

AKA: tak między nami... może na privie... żwirowy czy rurowy? nie ukrywam, że coś do żwirowego straciłem zaufanie... tak czy inaczej na wszelki wypadek robię przepusty pod fundamentem na jakieś czerpnie...

Polanka: Grzegorzu, dzięki za kontakt na instalatora. Gość konkretny i sensowny. Czy masz może jakiś komentarz do jego jakości i cen? (może na privie...)

no i... SMOKU! Przepraszamy za brak jakichkolwiek kontaktów i obecności na majówce ale... nie ukrywam, że byliśmy ostro zakręceni ostatnimi inwestycjami przedmajowymi... teraz już jest spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...