Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobrzykowice - ja chciałam dom stawiać z bloczków termatu - pono fajne napewno dobre, ale drogie koszmarnie. Temat "nagrał" kolega męża który tam pracuje, obiecał że materiał będzie tani i firma - dobra - też niedroga. No mieliśmy gości za jakieś koszmarne pieniadze.

BK, tak jak napisałęm, "swego czasu" czyli to juz jest historia, teraz interesują już mnie tynki i parapety zewnętrzne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że ściany to u ciebie przeszłość.

Nie ukrywam że zazdroszczę (wiem, zazdrość jest be),

też chciałabym bawić się w wykończenia a nie w grubą robotę.

Chociaż w budowie pociąga mnie to że jest to przedsięwzięcie organizacyjne. Wyzwanie.

CO ja będę robić jak się wybudujemy?

No wiem - ogród

A potem?

będzie nudno...

Ale znam siebie i wiem że coś wymyślę. Tylko nie mówcie mężowi :wink: bo on ma czasami dosyć moich pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachowiec,

serdecznie zapraszamy. Jesteśmy osiągalni często w domu (bo w nim pracuję 8) . Dokładne namiary dam Ci na priva.

 

Niestety proponowana przeze mnie impreza dla okołowrocławiaków 13.06, musi zostać przełożona (wyjazd służbowy :evil: ). Ale na pewno zorganizujemy coś jeszcze w czerwcu. Za niedługo dam znać...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDKOWIE MILI, OKOŁOWROCŁAWSCY

 

niniejszym ogłaszam publicznie chęć podjęcia Was w naszych skromnych progach 19 lub 20-go (w niedzielę się tyle nie buduje :lol: ) czerwca w godzinach od popołudniowych do wieczornych. Gwoździem nieustalonego jeszcze w szczegółach programu ma być koronna dyscyplina outdoorowa wszystkich Polaków - czyli GRILLOWANIE (oby pogoda nas nie zawiodła, a jak zawiedzie to przeniesiemy się do wnętrza), wszystkiego co się da... Dyscyplinami dodatkowymi będą - pożeranie sałatek, suszenie butelek i opędzanie się od komarów.

Mamy duży wybieg dla dzieci i psów, nawet trawiasty. Postaram się o piłkę i może zrobię jakąś prowizoryczną huśtawkę :) , co by i przyszłe nadzieje polskiego budownictwa jednorodzinnego miały radochę.

 

Dla ciekawych - opowieści nt. zmagań z materią remontową z możliwością samodzielnej weryfikacji "na własne oczy".

 

Piszcie, czy będziecie mieli ochotę i który termin Wam bardziej odpowiada (ewentualnie zaproponujcie jakiś inny). Postaram się w najbliższym czasie sklecić jakiś plan dojazdu (można się wybrać z miasta rowerami - tuż obok przebiega szlak okołowrocławski, lub podmiejskim autobusem z Leśnicy).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

my również z wielką ochotą zgłaszamy akces.

No chyba że znowu jakaś grubaśna robótka mi spadnie ...

A nie bardzo mogę odmawiać, bo się obrażą i przestaną przysyłać

 

Bardzo chętnie przyjedziemy - z dzieciarnią. Mój synek będzie chodzić w kółko (może tak parę godzin :roll: nie wiem jak te małe nóżki to wytrzymują) a córka pewnie znajdzie sobie jakieś towarzystwo i będzie cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bym zapomniał.... Sławku&Kseniu, chętnie zlustrujemy Wasz folwark! Zawsze mnie ciągnęło do starych murów (to chyba rodzinne); przy okazji ciągle zastanawiam się nad kotłem jak u Was... :wink:

a weżmiesz ze sobą choć jedną flaszeczkę ? :) Do dzisiaj czuję ten smak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bym zapomniał.... Sławku&Kseniu, chętnie zlustrujemy Wasz folwark! Zawsze mnie ciągnęło do starych murów (to chyba rodzinne); przy okazji ciągle zastanawiam się nad kotłem jak u Was... :wink:

a weżmiesz ze sobą choć jedną flaszeczkę ? :) Do dzisiaj czuję ten smak :D

Dobrzyk, Ty naciągaczu barowy!! 8) :wink: 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...