Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiech, Ivo, wszyscy,

 

dzień dziecka fajny - synek dostał autko za 8 złotych które go zajęło na całe wczorajsze popołudnie i wieczór i dzisiaj rano skoro świt pierwsza rzecz jaką zrobił była zabawa autkiem. Córka zadowoliła sie kuchnią zabawkową potwornie wyjącą (na baterie - czego to ludzie nie wymyślą).

 

Muszę uprzedzić Sławka i wszystkich - co do imprezy - mój syn zanim się przyzwyczai do nowych ludzi i otoczenia, przez pierwsze 30-40 minut wyje (dwulatek). Czy to jest dla was do zaakceptowania? Potem zachowuje się normalnie.

 

Wiech - czy bociany wróciły? :D

I czy wrócił pan J.? Bo może to on jest odpowiedzialny za tajemnicze zniknięcie bocianów? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK - spoko, przeżyjemy 8) :lol:

 

moje młodsze dziecię dostało układankę z różnymi pojazdami na lotnisku...które wcześniej wybrało sobie...bo mu tak siostrzyczka 8 lat starsza doradziła....ciągną mnie kiedyś do Empik-u i pokazują....a że cenowo było do przyjęcia ;-) więc i prezent był :-)...a starsze dziecię dostało telefon komórkowy....jak dotąd byłam przeciwnikiem takich telefonów u dzieci, to teraz kiedy jest uzależniona od nas z dojazdem do domu okazało się że jest to rzecz bardzo przydatna....dobra, w końcu 12 lat to już dość wyrośnięte dziecko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he niedawno założyłem sobie internet w domu (telefonu jeszcze nie mam)

a jaaaak? skoro ni ma tel.?

 

yemiołka

bo są na świecie takie czary mary że i bez telefonu działają te Internety - nawet i na radio.

Kto by to pomyślał jakie 30 lat temu żeby Internet na radio chodził :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech, Ivo, wszyscy,

 

Muszę uprzedzić Sławka i wszystkich - co do imprezy - mój syn zanim się przyzwyczai do nowych ludzi i otoczenia, przez pierwsze 30-40 minut wyje (dwulatek). Czy to jest dla was do zaakceptowania? Potem zachowuje się normalnie.

Nasz dwulatek dał próbkę możliwości dwulatka na spotkaniu u Smoka. Nasz ma dokładnie odwrotnie - zachowuje się normalnie (tzn. zwiedza co mu wpadnie w oko) do czasu... aż wymyśli coś na co mu bardzo nie będziemy mogli pozwolić. U Smoka chciał bardzo dokładnie obejrzeć sławojkę... Jak go stamtąd odciągaliśmy to wył.

 

Nie mamy żadnych planów na nadchodzące weekendy i niewykluczone że na spotkaniu się zjawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polanka - będzie super, to się chłopaki zgadają. Kiedyś byliśmy na imprezie gdzie było dwóch chłopaków tak pół roku starszych (czyli w wieku Waszego) - chłopaki wyczaiły że maluch :lol: to zaczęli go zaczepiać - a to w łepek dostał, a to zabawkę zabrali - niech się chłopina uczy życia społecznego. Możemy przywieźć jakiś rowerek albo zabawki - autka.

Sławek - masz jakąś huśtawkę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ma Marcelek? Czy to maleństwo?

Moja córka miała płukany kanalik łzowy w klinice na Chałubińskiego jak miała 3 miesiące. Nie wpuścili mnie do środka, bez znieczuleń. Lekarka powiedziała żeby nie robić w gabinecie tylko w klinice bo zdarza się że się dziecko zakrztusi i wtedy na miejscu jest pomoc.

Płukanie okazało się bardzo skuteczne.

Nie wiem dlaczego się boisz pobierania krwi - przecież dzieciom pobierają z paluszka - z żyły to już przeszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w szpitalu jak to trwa 15 minut?

Powariowali

Wcale się nie dziwię że szpitale bankrutują.

 

Na przyszłość znajdź takie laboratorium gdzie z żyły nie biorą.

Ostatnio byłam na izbie przyjęć na klinikach i trochę się zdenerwowałam bo dziecko mi leciało przez ręce i wymiotowało na korytarzu, a mnie kazali czekać w kolejce - przede mna Pan Doktor przyjmował starsze dzieci z nogami w gipsie które spokojnie mogły poczekać, albo dzieci które były przyjmowane w ramach poradni (bo izba przyjęć w klinice to też przychodnia). Więc np. dzieci z wypadku muszą czekać aż zostaną przyjęte dzieci do kontroli. Paranoja.

 

A do którego okulisty idziesz, z ciekawości babskiej pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, z tym zwrotem kasy dla szpitali z kas chorych to naprawdę paranoja :roll: jak byłam w ciąży z Frankiem to trafiłam przez głupotę lekarza do szpitala...jeszcze teraz mnie trafia :evil: :evil: :evil: ...w pierwszym dniu powiedzieli mi od razu że niepotrzebnie tam jestem wiec cała ucieszona chciałam już po południu iść do domu...a oni do mnie - chwileczkę, trzeba 3 dni leżeć bo nie dostaniemy kasy za panią - kretyństwo totalne :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, z tym zwrotem kasy dla szpitali z kas chorych to naprawdę paranoja :roll: jak byłam w ciąży z Frankiem to trafiłam przez głupotę lekarza do szpitala...jeszcze teraz mnie trafia :evil: :evil: :evil: ...w pierwszym dniu powiedzieli mi od razu że niepotrzebnie tam jestem wiec cała ucieszona chciałam już po południu iść do domu...a oni do mnie - chwileczkę, trzeba 3 dni leżeć bo nie dostaniemy kasy za panią - kretyństwo totalne :-?

 

Ja miałam dokładnie tak samo - ale musiałam odbębnić 5 dni.

No ale przynajmniej miałam duzo czasu na czytanie :wink: Machnęłam kilkanaście pozycji książkowych - głównie starą dobrą Agatę (Christie) - uwielbiam, no i trochę "poważniejszych" - wstyd się przyznać, rzadko czytam ostatnio :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...