Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich z grupy wrocławskiej.

Nie lubie pisać więc na forum zaglądam w poszukiwaniu informacji.Ostatnio po raz kolejny czytałam dziennik Yemiołki i dlatego nie muszę korzystać z porad dyżurnego psychologa.

oj :oops: :oops: milusio, ale ja jestem niewykwalifikowana, no i radziłabym pochopnie nie rezygnować z psychologa, każdy budujący musi choć raz zgłosić się w czasie dyżuru. ustawowo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłaś na kursie szybkiego czytania? 8)

kilkanaście książek w 5 dni, no no... :o :lol:

 

słowo honoru - w śpitalu nie ma co robić, nie można posprzątać, we wszystkim cię wyręczają chodzić nie wolno (ciężarnym przynajmniej) - od 7 rano do 22.00. Miodzio. Każdemu (każdej) kto zestresowany polecam terapeutyczny pobyt w szpitalu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt...pobyt w szpitalu w moim przypadku też był okazją do czytania.....pamiętam że Faraona wtedy sobie przeczytałam ....a jak już pojechałam następnym razem (by się ten Franek urodził wreszcie :wink: )to po porodzie mój małżek pyta sie co ci przywieźć...a ja na to gazetę jakąś :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiadomej sprawie (grill 20.06.04)

 

Na razie na pewniaka:

ivo

bk

smok (ostatnio strasznie "zabudowany")

 

mniej pewni:

yemiołka,

zara,

dobrzyk,

dachowiec,

blondyna ,

wiech

Polanka

aka

miwol

(chyba nikogo nie pominąłem)

Całkiem spora ferajna się szykuje :)) - zakładając, że Wszyscy dopiszą...

 

Z tą huśtawką jeszcze pokombinuję, ale buk ma strasznie wysoko gałęzie.

No zobaczymy. Wybieg jest spory, a do tego pod bokiem znajduje się las, stąd żadne krzyki nie będą przeszkadzały...

Muszę w końcu zmajstrować jakąś instrukcję dojazdu.

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice.Piasek rzeczny i żwir kupowałem w Czernicy ,był dużo tańszy niż w porcie.

 

w samej czernicy czy za Czernicą wkierunku Jelcza ?

.Pamietaj o umiejętnym odkopywaniu fundamentów szczególnie jak jest dom podpiwniczony.

piwnic nie mam drenaż chcę zrobić na poziomie ław

 

Gdzie będziesz odprowadzał wodę z dachu i drenażu.

Jeszcze nie wiem to zależy jak głęboko ze względu na spadek będę musiał zejść, albo do rowu albo do studni

 

Tynki wew. wyszły super tak jak gładż gipsowa.Widać że fachowcy się przykładali.

 

Cieszę się :D

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę uprzedzić Sławka i wszystkich - co do imprezy - mój syn zanim się przyzwyczai do nowych ludzi i otoczenia, przez pierwsze 30-40 minut wyje (dwulatek). Czy to jest dla was do zaakceptowania? Potem zachowuje się normalnie.

 

 

Żaden problem, kupi sie stoppery do uszu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra. a nam tepsa rzekła, że na radiu Internet ni hula :evil:

 

 

Mówimy o dwóch różnych rzeczach moje łącze radiowe jest przeznaczone tylko do netu. I to nie jest oferta ani tepsy ani dialogu tylko takiej prywatnej firmy z Dobrzykowic Ty zapewne masz na myśli telefon na radio (też mnie to czeka), który do rozmów jest OK ale o necie można zapomnieć. Rozejrzyjcie się po okolicy i popytajcie jest bardzo prawdopodobne, że analogiczna firma oferująca net jest też w smolcu. Montaż 350 zł, abonament 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

yemiołka

bo są na świecie takie czary mary że i bez telefonu działają te Internety - nawet i na radio.

Kto by to pomyślał jakie 30 lat temu żeby Internet na radio chodził :o

 

 

30 lat temu to nie było żadnego Internetu :D

 

No wiem przecież - od mojej mamy, bo mnie wtedy na świecie nie było ... :roll:

Dobrzykowice - a czy chcesz przez to powiedzieć że w Dobrzykowicach albo nawet na terenie gminy Czernica działa firma która takie coś będzie robić? Jeśli tak, to czy masz jakeiś namiary - może w Gajkowie też będą instalować?

 

Wiech - czy coś ci wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem przecież - od mojej mamy, bo mnie wtedy na świecie nie było ... :roll:

 

uuuuuuu, toż to dzisiaj jest Twoje święto :>

Dobrzykowice - a czy chcesz przez to powiedzieć że w Dobrzykowicach albo nawet na terenie gminy Czernica działa firma która takie coś będzie robić? Jeśli tak, to czy masz jakeiś namiary - może w Gajkowie też będą instalować?

 

To jest niewielka firma, która udostepnia łącza internetowe poprzez radio, z tego co wiem to nie powinno byc problemu w Kamieńcu a czy w Gajkowie też jest zasięg ? Nie wiem. Jakby co to mogę podac namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...