Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szukam RADIKS-a!!!! Nich się odezwie, buduje ten sam dom co ja LMP 01 od Lipińskich!!! Hallo RADIKS czekam na Twój odzew... i wszystkich, którzy wybrali ten projekt!!! Pozdrawia słoneczny Szczecin

 

 

Może lepiej wyslij do niego e-mail : [email protected] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PonownieSzczecin,

 

dzięki za adres, maila wysłałam, ale ... cisza, może potrzeba mi trochę cierpliwości.

Pozdrowionka i dzięki - jesteście szybcy i .... życzliwi

papcia

 

żaden problem :) Możesz jeszcze dodatkowo wysłać mu wiadomość poprzez forum. U góry masz tekst "Nie masz nowych wiadomości" kliknij na nim a otworzy ci sie nowe okno w któym bedziesz mogła napisać list i wysłać go do jednego z uzytkowników tego forum, w Twoim przypadku do radiksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam okołowrocławskich :p

AKA do gratulacji się przyłączam obiema rękami :lol:

Zauważyłam większość oznak uzależnienia od forum (drżenie rąk,niemożność skupienia uwagi na innych czynnościach itp.) tak więc dzień zaczyna sie od porannej kawy połączonej z lekturką :wink:

O odszkodowaniu pomyślę za czas jakiś (bliżej nieokreślony) bo pewnie przyda się na wykończenie domu.

A jeśli już o domu, to walka z papierami doprowadza mnie do obłędu :o :-? :evil:

Sławku my nadal niepewni ale mapę dojazdu poproszę (cały czas mam nadzieję że zdążymy wrócić i się zameldować) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwol,

musisz wystosować podanie do polanki.

I ładnie się uśmiechnąć :D o tak.

 

A w ogóle - to w ramach działalności marketingowej naszej Grupy - apeluję o umieszczanie linków do naszych stron lub do naszej mapki, coby zwiększyć oglądalność. :wink:

 

zara - jaki ładny domek, niech zgadnę - czyżby to pracownia APA Sitech (Białystok Charkiewicz?)

 

Sławek - ja też poproszę o mapkę z dojadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara - jaki ładny domek, niech zgadnę - czyżby to pracownia APA Sitech (Białystok Charkiewicz?)

 

Dla Pani nagroda za trafną odpowiedź :p :p :p

A tak wogóle jestem pod wrażeniem - oj długo i uważnie musiałaś szperać w projektach żeby tak na pierwszy rzut oka trafić w pracownię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Polanko!

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

:roll:

 

Proszę o następujące modyfikacje na naszej mapce: pół centymetra nad Laskowicami (Jelcz-Laskowice) są CHWAŁOWICE (a nie CHWAŁOCICE - można to poprawić?). No i w tych CHWAŁOWICACH poproszę o kropkę, najlepiej przed "ch" :lol:

 

Już robię sobie linka. Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...