Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zara - jaki ładny domek, niech zgadnę - czyżby to pracownia APA Sitech (Białystok Charkiewicz?)

 

Dla Pani nagroda za trafną odpowiedź :p :p :p

A tak wogóle jestem pod wrażeniem - oj długo i uważnie musiałaś szperać w projektach żeby tak na pierwszy rzut oka trafić w pracownię :lol:

 

jakieś dwa lata :roll:

zanim trafiłam na ten jeden, najśliczniejszy domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

Sławku: może jeszcze się cuś uda, także poproszę o wskazówki dojazdowe

Dobrzykowice: możesz podać namiary na tą firmę od internetu ? chciałbym popytać przyszłościowo w sprawie Chrząstawy Wlk.

Wiech, mimwol: nie tylko Polanka jest/są 2 w 1 , bywa nawet, że jest 3 w 1 :wink:

BK: nie załamuj mnie pleeeeaaaase, bo znów stoimy na rozdrożu i nie wiemy co wybrać :cry: :evil: - osiołkowi w żłoby dano... :oops: Czy to już tak będzie ciągle ? (pytanie retoryczne :wink:)

Wiech: dostawałem jakiś czas temu miesięcznik Budujemy Dom, teraz czasem kupuję, w czymś pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam o poranku :D

Yemiołko gratulacje z okazji przekroczenia magicznej liczby :p

Dobrzykowice dla Ciebie podwójne , bo i liczba podwójna :wink:

Smoku miło że jesteś :D

 

A teraz uprzejmie donoszę, iż we wczorajszym losowaniu Dużego Lotka nie trafiłam 6 :cry: :evil: (a tak na to liczyłam........)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apa miesięcznik Budujemy Dom można otrzymywać za darmo praktycznie przez okres nieograniczony.Wystarczy wypełnić ankietę i wysłać (również mailem) na adres miesięcznika Budujemy Dom.Co drugi miesiąc jest ankieta do wypełnienia premiowana dalszą prenumeratą.Ja dostaje ten miesięcznik prawie 2 lata za darmo.Jest tam również dużo ciekawych wiadomości budowlanych.Na ich stronie internetowej jest również grupa dyskusyjna gdzie można wymienic poglądy a także zasięgnąc rady specjalisty oczywiście bezpłatnie.Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, teraz widzę, że Polanka to facio :D

niezupełnie i nie do końca ;-)

nick Polanka wywodzi się z nazwiska panieńskiego mojej żony a ja się tu na forum pod nią czasami podszywam...

 

Grzegorz

(a do mapy dodam jak uda się kiedyś zachować trochę sił po położeniu trzeciego egzemplarza Polanki spać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - witam wszystkich :D

 

Mam ostatnimi czasy taki nawał prac w domu (REMONTUJEMY WNĘTRZE włacznie z wstawianiem kotła gazowego i kominka-jednocześnie w tym wnętrzu mieszkając :o ) i w szkółce (SESJA!!), że o pracy nie wspomnę.... Nawet się nie ośmielam zaglądać na FORUM :cry:

 

Ale skoro już zajrzałam to ściskam raz jeszcze i proszę trzymać kciuki - pojawię się z ochotą za jakiś miesiąc (może pokaże jakieś co ciekawsze i bardziej pouczające fotki..)

 

Skłoniły mnie dwie sprawy:

Pierwsza - wczoraj była u mnie Ivonesca (POZDRAWIAM!!!) i żal mi się zrobiło, kiedy tak z nią trochę pogadałam, że mnie tu nie ma... więc to przez nią :D

 

A DRUGA - było tak: wczoraj zobaczyłam na swojej skrzynce wiadomość od Yemiołki (tak mi się przynajmniej wydawało), po czym zawiesił mi się komp. i tyle ją widziałam - czyżbym miała zwidy??? Potem już jej nie było...

YEMIOŁKO napisz po prostu jeszcz raz:-)

pozdrawiam!

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapracowani wszystkich krajów łączcie się :) Ale ja Wam wszystkim zazdroszczę i łączę się w bólu z BK. Wy już wiercicie, kopiecie, stawiacie ściany tudzież remontujecie.... a ja jeszcze z temi papierkami projektami itpd. a ziemia leży odłogiem i czeka, wiosna taka słoneczko świeci człowiek by już pomachał łopatą a tu papierek papierek papierek..... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...