Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No właśnie - też bym już pomachała łopatą.

Ale póki co nie możemy jeszcze machać łopata i taczek ładować więc chyba zagonię męża i siebie do malowania mieszkania, okien, małego przemeblowania ... W końcu musi się coś dziać!

 

Pa pa wracam do pracy - te taczki załadować :wink: Bo tyle roboty że nie ma kiedy tego robić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BK, zamiast sprzatac dzwon do ekipy - namiary wysłałam na priv! :D

 

Ja rozumiem niecierpliwosc tych co to jeszcze nie zaczeli, mnie tak nosiło w zeszłym roku. Nic nie cieszy oka tak bardzo jak postepujaca budowa...

U nas dzisiaj rynny robione były, dach praktycznie skończony! W weekend porobimy duzo nowych zdjec to się będziemy chwalić. 8)

 

Gorsza strona przygody z budowaniem to ze to wszystko kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Dla mnie jest to najlepszy dzień tygodnia .Nie trzeba iść do pracy w sobotę i niedzielę.Miła perspektywa pracy na budowie.Zyczę wszystkim którzy jeszcze nie zaczeli prac budowlanych,żeby stało się to jak najszybciej.Pozdrawiam Wiech.

 

Wiech - ja też lubię piątki :lol: lubię zrobic w piątek po południu porządki sobotnie ;-) i potem taka miła perspektywa 2 wolnych dni od pracy....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo .Oglądam Twój piękny domek na fotkach,i nie wiem co jest na zdjęciu nr 07 nad lustrem po prawej strony.Jak sie nauczę wstawiać zdjecia do komputera tak jak Ty ,to też się pochwalę co do tej pory zrobiłem.Daleko moi wprawdzie do Twoich postępów ,ale kiedyś myślę że będę miał tak ślicznie jak Ty.Serdecznie pozdrawiam Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Dla mnie jest to najlepszy dzień tygodnia .Nie trzeba iść do pracy w sobotę i niedzielę.Miła perspektywa pracy na budowie.Zyczę wszystkim którzy jeszcze nie zaczeli prac budowlanych,żeby stało się to jak najszybciej.Pozdrawiam Wiech.

 

Wiech - ja też lubię piątki :lol: lubię zrobic w piątek po południu porządki sobotnie ;-) i potem taka miła perspektywa 2 wolnych dni od pracy....

pozdrawiam

porządki są głupie :x :x :x

czy one się nie mogą robić jakoś tak samoczynnie? automatyćnie?? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządki są głupie :x :x :x

czy one się nie mogą robić jakoś tak samoczynnie? automatyćnie?? :oops:

yemiołka- myślisz, ze ja bym tak nie chciała :D ...dlatego moje okna wyglądają tak a nie inaczej...czytaj: są brudne ;-)...i nawet miałam postanowienie że jutro się za nie wezmę, ale ma padać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo .Oglądam Twój piękny domek na fotkach,i nie wiem co jest na zdjęciu nr 07 nad lustrem po prawej strony.Jak sie nauczę wstawiać zdjecia do komputera tak jak Ty ,to też się pochwalę co do tej pory zrobiłem.Daleko moi wprawdzie do Twoich postępów ,ale kiedyś myślę że będę miał tak ślicznie jak Ty.Serdecznie pozdrawiam Wiech.

coś mi sieć łazi strasznie powoli i nie mogę się dostać do własnego albumu, aby spojrzeć na to zdjęcie :( ale jeśli to lustro to po prawej stronie wyłażą chyba kable bo nie było wtedy jeszcze kontaktów. Jest tam włacznik światełka co ma być nad umywalką i kontakt...no taki normalny co by włączyć suszarkę np. ;-)

...ślicznie to pojęcie względne ;-)....najważniejsze że moje, jedyne, własne :D i pewnie Twoje też takie są :D

...a zdjęcia rób, rób i się nam pochwal :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządki bee, praca bee, piątek jest super

 

tyz prawda

a poza tym a raczej przede wszystkim pozdrowienia dla wszystkich i gratulacje dla Yemiołki z okazji 1k postów :D wczoraj byłem taki zarobiony że nawet nie zdążyłem na forum zaglądnąć stąd te spóźnione gratulacje.

no dobra, usprawiedliwiony, wybaczam :wink:

i całej reszcie dziękuję. takie rozliczne gratulacje, że aż uznałam ten tysiączek za jakieś globalne osiągnięcie życiowe [morrda]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Przestałem pisać, bo ponoć przed tysiącem pokazuje się napis "WYGRAŁEŚ..." ...i tak od dwóch tygodni wpatruję się w monitor, a tymczasem Yemiołka wyprzedziła mnie i już należy do ELITY , a Dobrzyk podwójnie :o

Gratuluję !

i nadrabiam

 

Jaki kto do budowania taki i do pisania na forum ;) Jak tam ? Połozyłeś już kostkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam o poranku :D

 

Dobrzykowice dla Ciebie podwójne , bo i liczba podwójna :wink:

Smoku miło że jesteś :D

 

Dziekuję :) Nie sądziłe, ze tak długo z Wami wytrzymam ;)

 

A teraz uprzejmie donoszę, iż we wczorajszym losowaniu Dużego Lotka nie trafiłam 6 :cry: :evil: (a tak na to liczyłam........)

 

Nie przejmuj się, następnym razem na pewno się uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech, cześć, w poniedziałek będą wiercić. W poniedziałek u mnie w ogóle zaczyna się dziać bo poza wiertnikami wchodzi ekipa budowlana do fundamentów. Będą kopać i kręcić pręty, we środę grucha umówiona. Godzina "W" wybiła :D Ale radość!

 

Tylko i pilnuj aby nie wykopali CI fundamentów na głębokość studni a samej studni nie zazbroili - trzymamy kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...