Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heyka Wszystkim

wreszcie wróciłem w domowe pielesze i korzystam z dobrodziejstwa internetu. Z powodu naszej podróży wynikły opóźnienia w przesyłaniu planu dojazdu - sorry.

UWAGA jak uczulał Polanka (stokrotne dzięki) w opisie jest błąd - dla wielbicieli tras offroad - w Samotworze należy skręcić W LEWO, a nie w prawo, jak nieszczęśliwie napisałem kilku osobom.

Bardzo się cieszę z możliwości spotkania się z WAMI!!!!

Gdyby ktoś błądził, niech spróbuje zadzwonić - 0605 760 643

 

Do zobaczenia :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Tak więc oczywiździe wpadamy jutro do Sławków. Bylibyśmy wdzięczni za mapkę na priva ... bierzemy obrosły w legendę zestaw vine&olivs oraz supplement swojski: łobornickie łogóraski.

Cieszy mnie przyjazd całej ekipy... szkoda że nie ma Wiecha bo jak dla mnie ma chyba sporo doświadczeń... a tego czasem mi brakuje :wink:

u nas chwilowa przerwa na przeprojektowanie kilku zmian i mury pną się do góry!

kilka pytań:

1. chętnie zapytuję o rekomendację tartaków z których korzystaliście lubi macie chęć skorzystać: temat więżba i takie tam różne... przy okazji usługa strugania mile widziana

2. ineresuje mnie kontakt na osobę sprawnie i tanio posługującą się autocadem (najlepiej coś ostatniego, 2004pl...) w zakresie 2D

 

pytania:

oglądałem fotki miwola i... pytanie: dlaczego te ławy tak bez folii?

 

 

info dla dorkasza: zrobiłem przegląd oczyszczalni, kupiłem w firmie ekomotyl... jak byś miał jakieś pytania chętnie odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!!!

 

Jestem zupelnie nowa na tym terytorium(budowlanym) i potrzebuje troszke Waszej pomocy.Niedawno nabilismy dzialke budowlana w Smolcu i mamy zamiar budowac nasz wymarzony domek(mam nadzieje ze to juz niedlugo sie stanie).Narazie jestesmy na etapie poszykiwania ladnego projektu i .... Byc moze ktos z Was moglby udzielic nam kilka rad i moze polecic juz sprawdzonego fachowca.Bylabym wdzieczna za kazda pomoc.My szczerze mowiac nie mamy prawie zadnego doswiadczenia jezeli chodzi o budowe domu.

 

Pozdrawiamy cala grupe wroclawska!!!!!!

 

Kasyhar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, wielkie dzięki za ekstra spotkanko. Z tego co czytałem to spodziewałem się spotkania bardziej kameralnego, a tu się zrobił zlot jak u Ivo :D Jeszcze chyba nigdy nie parkowało przed Twoim domem tyle samochodów na raz ;)

I jeszcze jedno, uratowałeś mi życie, co prawda dobruchanie trwało z dwie godziny ale takim argumentom jakie przywiozłem ze sobą nie mogła się nie oprzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!!!

 

Witaj :D

Jestem zupelnie nowa na tym terytorium(budowlanym) i potrzebuje troszke Waszej pomocy.

 

Po to jest to forum aby sobie nawzajem pomagać :)

Niedawno nabylismy dzialke budowlana w Smolcu i mamy zamiar budowac nasz wymarzony domek(mam nadzieje ze to juz niedlugo sie stanie).

 

Yemiołka ? Będziesz miała sąsiadkę :)

 

Narazie jestesmy na etapie poszykiwania ladnego projektu i .... Byc moze ktos z Was moglby udzielic nam kilka rad i moze polecic juz sprawdzonego fachowca.Bylabym wdzieczna za kazda pomoc.

Na pewno ale jakich rad ? jakiego fachowca ? Musisz zadawac konkretne pytania, wówczas uzuskasz konkretne odpowiedzi :)

 

My szczerze mowiac nie mamy prawie zadnego doswiadczenia jezeli chodzi o budowe domu.

Tak jak kazdy z nas gdy rozpoczynał budowę domu :) Tak więc nie przejmuj sie tym :D

 

Pozdrawiamy cala grupe wroclawska!!!!!!

 

My równiez Ciebie pozdrawiamy i trzymamy za CIebie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :-)

 

jak zwykle miło się było z Wami spotkać :-)...bardzo dziękujemy gospodarzom Sławkowi i Kseni za możliwość oglądnięcia tulipanowca ;-) oraz oczywiście wszystkim uczestnikom spotkania za doskonała zabawę :D

...szkoda tylko że znów nie udało się porozmawiać z wszystkimi :( ...tłum był znaczy się niezły :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z samego rana :)

 

Super imprezka była.

Sławek - mieszkasz naprawdę ekstra, prawdziwy dom z duszą, bardzo podoba mi się design waszego domu. Zrobiła na mnie wrażenie łazienka, piękne stare meble - sama tez uwielbiam przedwojenne klimaty.

No i ogród - mój synek był zachwycony, ja go znam. Mógł sobie chodzić do woli w kółko, no i te KAŁUŻE - można było do woli się taplać w kałużach.

Bardzo fajna imprezka, było naprawdę bardzo miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja również dołączam do podziękowań za wczorajszy wieczór. Sławek - szkoła świetna, mógłbym do takiej chodzić :D

 

A oto trzy fotki z wczoraj!

 

Zupełnie inaczej się czyta forum mając Wasze twarze przed oczami :roll:

 

Dachowiec, z folią to tak jak rozmawialiśmy, podłoże + dziwa natury (słońce, gdy potrzebne jest słońce, deszcz, gdy potrzebny jest deszcz :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...fotoreporterem nie będę ;-) ale posumowanie kto dojechał do Sławka i Kseni postaram się zrobić :-) może nawet uda sie w kolejności dojazdu ;-) :

- aka x2 (3?? 8) )

- polanka x3

- dachowiec x2

- blondyna

- ivonesca x4

- dobrzykowice

- yemiołka x4

- Smok x2

- BK x4

- miwol x2 (3?? 8) )

 

czy kogoś przypadkiem nie pominęłam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...