Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich, i znów was nie widziałem ale nie jestem w tym osamotniony/ ja właśnie jestem w trakcie reanimacji studni u mojego taty w którą weszło jakoweś świństwo i trzeba szybciutko odkażać czy cós.... morał z tego że trzeba dbać o właściwe wykonanie studni i przyłączy: patrz-szczelność.... no więc panika na poziomie 10 bo dzieci+bakterie to kłoooopoty( a ja po cichutko liczyłem że dotrę do was wczoraj wieczorem, oj naiwny naiwny naiwny....) szczególnie pozdrawiam sumsiadów i sumsiadki zwłaszcza nowych ze smolcowej krainy (smalcowej? :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no tak, skłamałem że nie widziałem bo siedzę i oglądam zdjęcia w necie.... to całkiem miła zabawa próbować dopasować Wasze twarze do tego co widać na zdjęciach ....... :D

ciekawa jestem jak Ci się udaje ;-) :lol:

pozdrówka

tego dowiemy się niestety dopiero jak skonfrontuję wirtualną malignę z rzeczywistością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, skłamałem że nie widziałem bo siedzę i oglądam zdjęcia w necie.... to całkiem miła zabawa próbować dopasować Wasze twarze do tego co widać na zdjęciach ....... :D

podpowiedz: ja jezde w czapce z daszkiem :o 8)

ps. sumsiedzie, jak mogłeś...

:x

[morda]

kto mieczem wojuje.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, i znów was nie widziałem ale nie jestem w tym osamotniony/ ja właśnie jestem w trakcie reanimacji studni u mojego taty w którą weszło jakoweś świństwo i trzeba szybciutko odkażać czy cós.... morał z tego że trzeba dbać o właściwe wykonanie studni i przyłączy: patrz-szczelność.... no więc panika na poziomie 10 bo dzieci+bakterie to kłoooopoty( a ja po cichutko liczyłem że dotrę do was wczoraj wieczorem, oj naiwny naiwny naiwny....) szczególnie pozdrawiam sumsiadów i sumsiadki zwłaszcza nowych ze smolcowej krainy (smalcowej? :lol: )

 

A z ciekawości - studnia głęboka?

I czy do celów wyłącznie gospodarczych? I jak doszliście do tego że coś ją zapaskudziło? RObicie rutynowe badania bakteriologiczne?

Bo ja chcę studnię wyłącznie do celów gospodarczych, czy też zanieczyszczenie takiej studni dyskwalifikuje jej użytkowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, skłamałem że nie widziałem bo siedzę i oglądam zdjęcia w necie.... to całkiem miła zabawa próbować dopasować Wasze twarze do tego co widać na zdjęciach ....... :D

ciekawa jestem jak Ci się udaje ;-) :lol:

pozdrówka

tego dowiemy się niestety dopiero jak skonfrontuję wirtualną malignę z rzeczywistością...

ciekawa jestem efektów ;-)....czyli na następnym spotkaniu obecność obowiązkowa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, skłamałem że nie widziałem bo siedzę i oglądam zdjęcia w necie.... to całkiem miła zabawa próbować dopasować Wasze twarze do tego co widać na zdjęciach ....... :D

podpowiedz: ja jezde w czapce z daszkiem :o 8)

ps. sumsiedzie, jak mogłeś...

:x

[morda]

kto mieczem wojuje.........

od Miecia ginie, cokolwiek to znaczy. uprzejmie proszę o dekoder!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK: studnia głęboka (cóś o tym wiem bo kopałem...) jeżeli dobrze pamiętam to jakieś 7 kręgów, do zanieczyszczenia doszło prawdopodobnie przy okazji ostatnich ulewnych deszczów, i po przeciętej warstwie wodonośnej popłynęło do studniiiii :evil: niestety nie udało mi się we wszystkim dopilnować taty i czarodziejskiej ekipy studniarzy :evil: i dlatego też kontrolnie co jakowyś czas zlecam rodzicom przebadanie wody, dla spokojności (chociaż jak widać bardziej dla niespokojności...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Okołowrocławscy,

 

chciałem serdecznie podziękować Wszystkim naszym wczorajszym Gościom za liczne uczestnictwo w pikniku, a więc

duetowi Aka'i (Maciek, serdeczne dzięki za mistrzowskie prowadzenie akcji grill - dozgonnym dłużnikiem Ci jestem),

trio Polanki

kwartetowi Ivonesci

duetowi Smoka i Owieczki

kwartet BK'i

solo Blondynie :)

kwartetowi Yemiołki

duetowi Mimola

solo Dobrzyka :)

duetowi Dachowca

 

(chyba nikogo nie pominąłem)

Miło było Was poznać i gościć.

Oby i na następnym spotkaniu frekwencja dopisała.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Okołowrocławscy,

 

chciałem serdecznie podziękować Wszystkim naszym wczorajszym Gościom za liczne uczestnictwo w pikniku,

Wychodzi na to, ze następnym razem powinienem przyjść w parze z blondyną :D ....w sumie to czemu nie ? :D

 

Stare przysłowie mówi "Mężczyźni wolą blondynki" :evil:

Mój mąż też zdecydowanie preferuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...