Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziuba - nie podgladaj!!! Popatrzcie co za szpiegostwo. Na dodatek ujawnia tajemnice korespondencji prywatnej. W kwestii tej kolorystyki, to chodzi o flage Austii i moj wyglad - duze podobienstwo. Filtr 5 to za malo nawet na 1.5 godziny.

 

Co sie tyczy architektury, to duzo mozna by pisac. Przypomina oczywiscie kontynentalna hiszpanska. Dominuja dachy kryte mnich-mniszka o malym koncie nachylenia. Kladzione na mokro i stropodachy. To sprawia troche wrazenie klockowosci. Male dzialki, prawie obowiazkowy basen. Przy starszych domach obowiazkowy balagan - wszak fiesty sa wazniejsze od sprzatania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak - nie martwia sie zbytnio. W Hiszpanii kontynentalnej, zwlaszcze w srodku ladu, obowiazkowo klimatyzacja, na Kanarach nie robia jej (20 w zimie, 30 w lecie nie potrzeba wiec ani ogrzewania ani oziebiania) i kiedy lepiej przygrzeje, to "cierpia". Nie widac tu specjalnie na dachach kolektorow slonecznych, ktore sa bardzo popularne w Turcji.

 

Dziuba - ja tam nie mam czasu na podgladanie. Teraz nie mam czasu nawet na czytanie 5% wiadomosci na Forum. I nie zanosi sie, zebym mial w ogole. Ale o tym emalia, bo sie ludziska zdenerwuja jak napisze dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tu Rafał.

 

Odzywam się wreszcie po dłuugim okresie podczytywania Was. Mam zamiar budować się w Królikowicach k. Kobierzyc (niepodpiwniczony, bez poddasza, Ytong) i chętnie pogadałbym z kimś, kto też postanowił w ten sposób urozmaicić sobie życie :wink:

 

Kiedy się spotykacie? Jest już termin najbliższego spotkania?

 

{quote}

On 2002-06-13 16:19, opal wrote:

Aby znow wrociły stare, dobre czasy sprzed wrednego anonima.:smile:

wasz opal

A o co chodzi z tym anonimem??

 

Na razie.

 

PS. A mam jeszcze takie pytanko:

co myślicie nt. tej kasety Video, sprzedawanej przez Muratora? "Z czego zbudować dom (kaseta wideo) 22.00 zł "

Widział to ktoś może? Warto to kupić? A może ma to ktoś?

_________________

Pozdr

Rafał Sroka

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: sroka dnia 2002-06-14 16:02 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcy zaczeli mnie budować 9 maja roku pańskiego i zgodnie z zasłyszanymi plotkami idą jak burza, jeden dzień rowy, drugi ława, trzeci zbrojenie itd. Z wywieszonym jęzorem ledwie nadązam z dostarczaniem materiału... dzisiaj mamy 17 czerwca i chlopcy już krzyczą - gdzie są nadproża i RKS-y !!!?? Powariowali, każą pod koniec tygodnia zwozić już Terrivę. Acha jeszcze mały drobiażdżek - oprócz mojej budowy ciągną równolegle (w tym samym miejscu) jeszcze dwie dodatkowe budowy i wszystkie trzy są mniej więcej na tym samym poziomie wykonania :smile: Na domiar złego w paru przypadkach inspektor musiał im przyznać rację i się w końcu na wszystkich obraził :smile: Oby tak dalej i oby mi pieniędzy przy takim tempie nie zabrakło :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kontaktów wykonawców z terenu Wrocławia. Wymagania, jak każdy mam, więc najlepiej niech najlepsi, najtańsi i w ogóle :grin:. Dodam tylko że b. mi na tym zależy!!

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: mmag dnia 2002-06-17 19:06 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ wszystkim dawno i mnie tu nie było...

Tak to jakochś wyszło. Mam spore zaległości! Nie wiem tylko, czy uda mi sie to nadrobić.

Cóz ja wyczytuję? Yemiołka zaczęła się budować! Gratuluję i trzymam kciuki, by poszło Wam to szybciutko i sprawnie.

Myslę że kolejne spotkanie pozwoli mi nadrobić wszystkie zaległości. Nie wiadomo jednak kiedy i gdzie, ale myślę że jak zwykle nie zapomnicie o mnie i mnie poinformujecie.

Gagata: super wyszliście na zdjeciu przed Waszym domem. Pozdrowienia dla męża. No cóż kompletnie nie wiem o czym napisać. U mnie na budowie niestety nic się nie dzieje.

Pozdrowionka dla wszystkich znajomych i tych których jeszcze nie znam (nowych uczestników naszych przyszłych spotkań).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...