Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,mam prośbę czy możecie polecić firmę oknowo-drzwiową,uświadomiłam sobie,że muszę wybrać okna i drzwi tarasowe przed wymurowaniem,żeby się potem zmieściły w tych otworach,wiem że można zamówić każdy wymiar,ale może znajdę standardowe które mi będa

pasować,a zawsze są tańsze ,chyba ze nie mam racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a co masz w projekcie ?

ja bym się chyba tego trzymał chyba zę czujesz że gdzieś jest za dużo (i np. nie wejdzie ci TV) albo za mało

 

swoją drogą to zależy jakie chcesz okna bo jeżeli chodzi o terminy dostaw to żeby nie brać z półki (wtedy często drożej) musisz zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem nawet 6 tygodni (mozna też w 2 pod warunkim że są jak tu ujęłaś standardowe - nie wiem co to znaczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam prośbę czy możecie polecić firmę oknowo-drzwiową,uświadomiłam sobie,że muszę wybrać okna i drzwi tarasowe przed wymurowaniem,żeby się potem zmieściły w tych otworach,wiem że można zamówić każdy wymiar,ale może znajdę standardowe które mi będa

pasować,a zawsze są tańsze ,chyba ze nie mam racji?

ja mam Gebauera drewniane...zadowolona jestem ale cenowo to najtańsi nie są :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dobrzykowice.

Będziemy się dopytywać, chyba że jednak uda się z naszymi dogadać co do gwarancji na dotrzymanie terminów. Na razie za co się nie wezmą to robią opóźnienia.

 

Mam jeszcze pytanko o tani piasek.

Gdzieś kiedyś widziałem na Forum, że ktoś się chwalił świetnymi cenami z jakiejś kopalni w pobliżu Chrząstawy. Czy ktoś coś wie o tym lub innym piaseczku? Potrzebujemy go mnóstwo do obsypania domu, więc przydałby się znacznie poniżej 'rynkowej' ceny 200pln za Kamaza.

 

pozdrawiam

Robert

 

 

no brawo bilbo

ładnie poszedłeś na początku roku ledwo fundamnecik a tu proszę proszę

 

skończysz do gwiazdki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

 

Za kilka dni podpisuje umowe z firma budowlana (sprzedaja mi dzialke) czy moze ktos mi podpowie jakie dokumenty musi ta firma przygotowac do aktu notarialnego?

Jakie sa potrzebne dokumenty do pozwolenia na budowe?

 

Pozdrawiam wszystkich

 

kasyhar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brawo bilbo

ładnie poszedłeś na początku roku ledwo fundamnecik a tu proszę proszę

 

skończysz do gwiazdki ?

 

Sęk w tym, że bardzo chcemy wprowadzić się nie tyle do gwiazdki co z początkiem listopada. Miesiąc przed gwiazdką spodziewamy się przyjścia na świat małego lokatora naszego nowego domku. Tymczasem nasi wykonawcy wykazują się uporczywą systematycznością w mnożeniu opóźnień. Wciąż jednak nam ten listopad obiecują, a my naciskamy. Mamy więc nadzieję, że sie uda. Roboty jest jednak jeszcze mnóstwo...

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

 

Za kilka dni podpisuje umowe z firma budowlana (sprzedaja mi dzialke) czy moze ktos mi podpowie jakie dokumenty musi ta firma przygotowac do aktu notarialnego?

Jakie sa potrzebne dokumenty do pozwolenia na budowe?

 

Pozdrawiam wszystkich

 

kasyhar

 

oj oj dużo tego

akt własności najlepiej wypis z księgi wieczystej + osobiste stawiennictwo w sadzie najlepiej zamówić księgę na dzień podpisywania aktu + dopytać panią (niestety bardzo grzecznie bo nie zawsze im się chce) czy nie ma jakiś świeżo złożonych wniosków)

 

Dokumenty rejestrowe spółki najlepiej świeżutkie

zaświadczenie z us i zus o nie zaleganiu z podatkami i to powinno być na tyle

+ dokumenty dot. działki (wypis wyrys z planu zagospodarowania przestrzennego i z rejestru gruntów) jeżeli mówią ze działka uzbrojona to dok. dot. uzbrojenia (wodociągi, ZE, kanalizacja, itp.)

od kogo kupujesz w sensie gdzie ? jeśli to nie tajemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Woprz!!

 

Dzieki za te informacje.Firma od ktorej kupuje to Eco-bau ze Smolca i jak sie domyslasz ta dzialka bvedzie tez w Smolcu.

Szczerze mowiac chcielismy kupic dzialke w Bielanach Wroclawskich ,ale tam dosc drogo i tak przystalo na Smolcu i mam cicha nadzieje ze w przyszlosci nie bedziemy zalowac tej decyzji.

 

A Ty gdzie mieszkasz?

 

Pozdrawiam

 

Kasyhar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilbo, zasypuję fundamenty właśnie i mam wielkiego jelcza (21 ton) za 170 zł. Daj znać, jeśli jesteś zainteresowany, gość wozi piach z niejakich Brzezinek k/o Jelcza-Laskowic.

 

 

 

A może mają tam tez tani żwir ? Możesz dać na niego namiar ? Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...