Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A właśnie, Ivo, - coś mi się przypomniało - widziałam listę fachowców okolicznych godnych polecenia i też chciałam dopisać swojego, a tu widzę - jest już! Mam na myśli... pana Jurka Śliwę. Robił nam teraz podłączenie kotła gaz. w domu a przedtem również w pracy parę drobiazgów i potwierdzam - do polecenia z czystym sumieniem!!

Jak to się jednak wszystko potwierdza, a dobry fachowiec zawsze będzie poszukiwany i może się okazać, że jest to niewielka grupa ludzi. I do tego bardzo zajętych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,jak do tej pory naliczylem siedmio uczestnikow grupy wroclawskiej.

Obecnosc zadeklarowali:

Wojkek62

BK

Ivoneska-niepewniak

dachowiec

zara

dobrzykowice

Gagata

Chyba nikogo nie pominelem.

Mysle iz grono uczestnikow sie powiekszy,a zabawa powinna byc przyjemna.Pieczenie odbedzie sie na mojej budowie,mase miejsca ,zieleni i ciszy.No nie wiem jak to bedzie z ta cisza przy wiekszej liczbie osob?

zasadniczopobieżnie 8) jeśli się da, to będziemy.

ya&szewczyk dratewka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z warzywkami - to mnie wzięło :D

Ale kafle na piec/kominek kaflowy to muszą spełniać trochę inne parametry niż te łazienkowo-kuchenne... Czy oni takie robią, Jemiołka?

Ja mówiąc powtarzalne miałam na myśli jednobarwne po prostu..

Np tu: http://www.karat.pl/ można obejrzeć różniste kafelki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w SCONTO jest taki punkt gdzie robią kominki z kafli (tzn z kafli też :wink: )

neistety cena w porownaniu np. do piaskowca x 2

też o tym niestety myślałem :cry:

mam taki projekt że z drugiej stony kominka jest kuchenka i myślałem o tym zeby to połaczyć tymi kaflami

jak np tu http://www.kominki.xip.pl/page4.html oczywiścei tylko poglądowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz, ale to Warszawa! A jakiś fachowiec kominkowy ale gdzieś koło nas? Co do kafli to zaczynam się łamać..... a klinkier? Bo piaskowiec się ponoć strasznie brudzi i trudno go czyścić a poza tym nie przepadam za nim (kolorystyka)

Natomiast ... granitowy tzw "odpad" (czyli jak to mówią w kamieniołomach PIĘTKI) i tym wykończyć sobie kominek - myślę, że efemt mógły być niezły! A do Strzegomia niedaleko.... (już tam nieraz kupowałam kamień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z warzywkami - to mnie wzięło :D

Ale kafle na piec/kominek kaflowy to muszą spełniać trochę inne parametry niż te łazienkowo-kuchenne... Czy oni takie robią, Jemiołka?

Ja mówiąc powtarzalne miałam na myśli jednobarwne po prostu..

Np tu: http://www.karat.pl/ można obejrzeć różniste kafelki.....

ceramika jest zasadniczo wypalana w temp. min. 1000 st., więc chyba wsjo się nadaje?? może warzywka niekoniecznie :D , ale takie wróble np. .... [piękne kafelki z trójwymiarowymi ptaszkami].

popytam, zobaczę ich za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCONTO to mi się kojarzy z kiepskim marketem budowlanym (oni jeszcze funkcjonują??) i nie wiem, czy te kominki to oni robią? Czy tylko zbieżność lokalizacji?

A poza tym zrozumiałam, że z piaskowca co mi się nie podoba.....

 

Czy Ty Woprz ich polecasz, czy tylko wiesz, że robią - to zasadnicza różnica.

 

Daj znać Jemiołka a ja tymczasem zaczynam rozważać inną obudowę....A to wszystko z winy dennego wykonawcy, który podjął się roboty, wziął zaliczkę, trochę zrobił i ... zniknął. I ciągle coś bredzi, że ktoś jest chory ( np. teściowa) i dlatego on "nie może" ale "..za tydzień to już na pewno!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak do tej pory naliczylem siedmio uczestnikow grupy wroclawskiej.

Obecnosc zadeklarowali:

Wojkek62

BK

Ivoneska-niepewniak

dachowiec

zara

dobrzykowice

Gagata

Chyba nikogo nie pominelem.

Mysle iz grono uczestnikow sie powiekszy,a zabawa powinna byc przyjemna.Pieczenie odbedzie sie na mojej budowie,mase miejsca ,zieleni i ciszy.No nie wiem jak to bedzie z ta cisza przy wiekszej liczbie osob?

Plus Yemiolka.

Yemiolka - to dobrze

pamiętasz, że twoja Majka i moja Paulina się umówiły na następne spotkanie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...