Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A właśnie, Ivo, - coś mi się przypomniało - widziałam listę fachowców okolicznych godnych polecenia i też chciałam dopisać swojego, a tu widzę - jest już! Mam na myśli... pana Jurka Śliwę. Robił nam teraz podłączenie kotła gaz. w domu a przedtem również w pracy parę drobiazgów i potwierdzam - do polecenia z czystym sumieniem!!

Jak to się jednak wszystko potwierdza, a dobry fachowiec zawsze będzie poszukiwany i może się okazać, że jest to niewielka grupa ludzi. I do tego bardzo zajętych...

ale numer z tym gościem :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,jak do tej pory naliczylem siedmio uczestnikow grupy wroclawskiej.

Obecnosc zadeklarowali:

Wojkek62

BK

Ivoneska-niepewniak

dachowiec

zara

dobrzykowice

Gagata

kurczę...ja to taki duzy niepewniak jak na dziś :-(...ale obiecuje że będę myślała nad tym terminem jeszcze intensywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przypomnimy jeszcze raz termin BARANOWY (dla tych co nowi) i żeby się upewnić... I może jeszcze jakieś szczegóły "organizacyjne".

A ja nie wiedziałam, że jest PRAKTIKER zamiast SCONTO.. Nie bywam w tej części Wrocka.

Waprz, no pewno, że nie polecaj, jak nie masz podstaw;-) Ale dzięki za info.

A ja się tam jednak przejadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludzie

 

Jestem nowy tu na wątku i we Wrocku w ogóle, ale chętnie się z wami spotkam jak dam radę, bo mamy małe dwa bobasy i różnie to bywa z organizacją czasu wieczorno-nocnego.

 

Budowę u mnie właśnie ruszyła, dokładnie w Lutnyni, wszystko git, tylko kierownik do bólu upier...wy, ciągle chce coś zmieniać w projekcie i mnie kasować (chyba chodzi bardziej o to drugie). Może polecicie kogoś, kto ma zachodnie rogatki Wrocka po drodze?? <- PILNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak do tej pory naliczylem siedmio uczestnikow grupy wroclawskiej.

Obecnosc zadeklarowali:

Wojkek62

BK

Ivoneska-niepewniak

dachowiec

zara

dobrzykowice

Gagata

Chyba nikogo nie pominelem.

Mysle iz grono uczestnikow sie powiekszy,a zabawa powinna byc przyjemna.Pieczenie odbedzie sie na mojej budowie,mase miejsca ,zieleni i ciszy.No nie wiem jak to bedzie z ta cisza przy wiekszej liczbie osob?

Plus Yemiolka.

Yemiolka - to dobrze

pamiętasz, że twoja Majka i moja Paulina się umówiły na następne spotkanie? :D

anoo, fakt... 8) 8)

no to już nie ma bata :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj buniek na wrocławskiej :-)

odnajdź jakikolwiek post dobrzykowice (np. na tej stronie gdzieś wyżej). Tam w stopce podany jest link do strony polecanych wykonawców z naszych okolic. Znajdziesz tam namiar na mojego kierownika budowy. Może się przyda :-) Życzę powodzenia i pisz u nas częsciej :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo,

ja jakoś nie mam przekonania do plastikowych,

moi rodzice robili 3 lata temu remont i wymienili rynny na plastikowe i może dali zza małe srednice, zza mało uchwytów podtrzymujących ale po 2 sezonach prosta rynna juz nie jest prosta a od strony południowej różni się kolorem

dlatewgo u siebie chce dac metalowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer! Mój brat sznowny (i jedyny) właśnie wczoraj poinformował swoją rodzinę, żę ............................... się żeni!!! :o

To o tyle zaskoczenie, że ma już swoje lata (jako i ja, ha ha !) i nagle....

 

Tylko, że - zgadnijcie na kiedy ustalił termin ślubu???

Czy muszę odpowiadać na tak oczywiste pytanie??? :evil: :evil: :evil:

Na dwudziestego ósmego sierpnia br.

:evil: :evil: :evil:

 

Ale to, spieszę donieść, nie oznacza, że zrezygnuję z BARANA. W żadnym razie! Tylko, ponieważ nie wiem o której zaczyna się owa uroczystość, przybędę być może później. Wesele, z tego co wiem, nie jest przewidziane, uroczystość w USC i tyle.

Ale się w pierwszej chwili wkurzyłam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa postawa obywatelska. ale żeby nie być posądzoną o spadek poziomu złośliwości zauważę, że Gagatto miłła - miałaś być i tu i tu i tam i nie było Cię! więc się popraw.

 

a wku... to ja jezde - siedze w pracy od 04:00 świtem [!!!! :o ], żeby się wyrobić, a tu się nagle okazuje, że to PILNE jest na pon., albo i środę...

chyba szlag mnie na miejscu trafi i trafka...

gdyż spać się okrutnie kce!!! :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...