Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ojejejeje, widzę, ze sobie zepsułam opinię przez te (............) studia (zachciało się starej babie!). Ale ja CHCIAŁAM być zawsze tylko, że (czy to moja wina :evil: ) terminy spotkań pokrywały się z moimi zjazdami..

No ale to wszystko tylko tłumaczenia. Koniec z nimi - fakty niech mówią same za siebie :D

 

Yemiołka - dasz radę! nie takim rzeczom już pewnie dawałaś radę :D

A głowa na biurko i 5 minut drzemki? To czasem ratuje życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To klawiaturkę pod biurko! A główkę na! I sprawa załatwiona...

 

Jest taki niezły drink stawiający na nogi - wsypujesz kawę rozpuszczalną do kubka, a potem zalewasz ją , zamiast wodą, ............. colą. Pieni się straszliwe - uwaga, wlewać powoli.

Potem serce chce wyskoczyć, ale spać się nie chce wcale :D

 

UWAGA - stosować na własną odpowedzialność :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yemiołka

nie mów wredna szefowa kładzie głowę na twoim biurku??

ale świnia

wytłumcza jej, że

a) przeszkadza ci to w pracy :-?

b) jako pracownik masz prawo do odrobiny prywatności 8)

 

no chyba, że twój pracodawca połączył cost killing z integracją i sadza was przy biurku parami :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yemiołka

nie mów wredna szefowa kładzie głowę na twoim biurku??

ale świnia

wytłumcza jej, że

a) przeszkadza ci to w pracy :-?

b) jako pracownik masz prawo do odrobiny prywatności 8)

 

no chyba, że twój pracodawca połączył cost killing z integracją i sadza was przy biurku parami :lol: :lol: :lol:

woprz, wizualizacja Twej wizji, która właśnie eksplodowała w moim móżdżku, ubawiła mnie okrutnie, szkoda ze nie mogę się smiać, bo jestem w jakimś dziwnym stanie, lewitacji jakby, czas się zbierać, bo to już kolejny dzionek na max.

 

kurde, no właśnie, wredna, zaraz jej klawiaturką stuknę w ten łebek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo,

ja jakoś nie mam przekonania do plastikowych,

moi rodzice robili 3 lata temu remont i wymienili rynny na plastikowe i może dali zza małe srednice, zza mało uchwytów podtrzymujących ale po 2 sezonach prosta rynna juz nie jest prosta a od strony południowej różni się kolorem

dlatewgo u siebie chce dac metalowe

hmmmm...teraz nie pozostało mi nic innego jak oglądać te moje rynny bacznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, no mowili ze są bardzo ok :) Z reszta oni w ogole narzekali na "przereklamowane" marki, nawet na Brasa krecili glowa i wzdychali ze ta jakosc mozna miec za mniejsze pieniadze...

Najlepiej to chyba na etapie wyboru dekarza pogadac z fachowcami i wypytac jakie rynny by polecali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka to bardzo ciekawe co mówisz - ja właśnie oglądam dachówki - i nie widzę różnicy między braasem a IBF - a mam braasa za 2,32 za sztukę a IBF za 1,88 - ceny oczywiście netto, myslę że jeszcze do zejścia

jeśli z rynnami jest podobnie to niewykluczone że dach zamknie się kwotą mniejszą niż zakładaliśmy.

 

właśnie jesteśmy po rozmowie z panem od instalacji - powiedział że za cuda takie jak kominek z płaszczem, podłogówki, dwa obiegi wody - jeden ze studni głębinowej drugi z wodociągu, solary, pompy ciepła, odkurzacz centralny, oczyszczalnia etc- w jednym z domków które "robił" - zainkasował 80 tys PLN :o z materiałem oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, no to macie o czym myślec w niedzielny wieczór 8) Fajna kasa... My nie mamy zadnego z tych cudów :D

 

i żyjecie?! :D

 

na razie to plany i marzenia

no i okna - czytam o oknach i głupieję

byłam w firmie PrymPol, czy ktoś ma z nimi doświadczenia? ja tam kiedyś kupowałam okna ale nie wiem jak się sprawują bo sprzedałam to mieszkanie :)

dają tam też bramy garażowe, rolety i drzwi wewn i zewn

faktycznie mamy o czym myśleć

a na razie to trzeba zejść z ceny betonu bo ceny niemożebne, no zająć się stroną organizacyjną przedsięwzięcia bo zegar tyka i godzina W nadchodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...