Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

BK,

wydawało mi się, że chodzi Ci o okna drewniane

racja, że okna drewniane trzeba co jakis czas odmalowywać, ale plastiki też nie sa wieczne , w Niemczech trwa wymiana okien plastikowych na drewniane i cos w tym musi być

ta firma z Opolskiego co się wystawiała na Tarbudzie to chyba Halupczok ale to nie ta, którą szukam

za parę dni będę mieć namiary na jakąś b. dobrą firmę z opolszczyzny - myślę że to może być to o co ci chodzi, uzbrój się w cierpliwość :)

we wrocku jest bardzo dobra oferta - firma nazywa sie Wójcik, ceny za drewno dali mi takie same jak za PCV, jak chcesz znajdę w domu telefon

czytam wątek "szukam dobrych okien" i głowa mnie pęka - chyba za dużo informacji

ale trzeba czytać żeby faceci od sprzedaży okien wiedzieli żeby nie wciskać kitu

a poza lenistwem :oops: przekonuje mnie do plastiku to że do jego produkcji nie wycina się lasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

jezeli już to jedna pompa ciepła, koszt instalacji takiej pompy jest taki sam jak instalacja pieca gazowego czy olejowego

 

no powiedzmy sama pompa + dolny obieg = min. 20 tys. quote]

Może niedokładnie się wyraziłem, chodziło mi o koszt instalacji w kotłowni,

może poza wiekszym bojlerem, reszta jest taka sama. Ale w sumie masz rację, powininem w to włączyć jeszcze koszt dolnego źródła, a tego nie zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem hurtem na kilka ostatnich wątków:

 

1. fanaberie - mamy podłogówkę w kuchni, wiatrołapie i łazienkach oraz oczyszczalnię.

 

2. okna drewniane - my mamy okna http://www.stolarka-wojcik.com.pl (albo http://www.stolarka-wojcik.pl) - bez zastrzeżeń

 

3. dachówka cementowa - a my zdecydowaliśmy się na Euronit i nie żałujemy, cenowo też jak najbardziej OK.

 

a tak w ogóle to spędzam urlop malując :-)

 

polecany przez Ivonescę pan Marek właśnie dzisiaj skończył robotę.

Sprawdził się jak najbardziej.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem -teraz jedna polanka (Grzesiek) maluje, a druga siedzi na kursie.

A Wójciki sa rzeczywiście w porządku- jak szukaliśmy to byli atrakcyjni cenowo bo obiecali nam w marcu ceny z zeszłego roku, czyli z poprzedniej wyceny. Porównywaliśmy ich razem z sąsiadami z innymi firmami i wybraliśmy ich my i oni też.

Blondyna -zajrzyj jeśli bywasz na swojej budowie. Szukałaś okien a przed południami jest tam Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim budującym. U mnie strasznie się ślimaczy niedługo otrzymam projekt budowlany z pozwoleniem na budowę i chciałabym dać go do wyceny ekipom budowlanym. Mam dylemat, ponieważ jedna ekipa polecona chce około 40 tyś. za robotę łącznie z zakupem materiałów. Nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze ostatecznej wyceny nie mam ale wydaje mi się to trochę dużo. Czyżby ceny tak poszły w górę. Czy ktoś mógłby mi podać namiar na solidną ekipę, przede wszystkim chciałabym sprawdzić i porównać koszty. Za wszystkie informacje dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wojtkiem - jak wykonawca ma wiekszy niz przecietnie upust w hurtowni to niech se zarobi, co to szkodzi. Wazne zeby mi dal dobra cenę...My mielismy taki uklad az do dachu i bylo to b. wygodne...

 

Betka a te 40 tys to za co dokladnie jest? Tzn za jaki etap budowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...