Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

woprz,

pamiętam jak rozmawiałem wtedy z gościem i mówię mu, że jego oferta jest z księżyca bo odbiega od innych - on się wtedy uśmiechnął i powiedział, że jak skończę to żebym sobie porównał. zazwyczaj składane oferty są lakoniczne w kwestii np. sprzętu budowlanego, jakiś koparek i innych rzeczy, które zazwyczaj nie sa ujęte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołajek! Jasne, Yemiołka:-)

Od dawania fangi w nos to był ... Euzebiusz?

A Alcest z ociekającą drzemem kanapką w ręce....

A okularnik Ananiasz (pupilek naszej pani)..

Piękne piękne!

Uwielbiam to i kupiłam niedawno córce żeby się też pośmiała!

I SIĘ POŚMIAŁA!

Ale do Mikołajka trzeba mieć chyba min. 30tkę, żeby na prawdę pękać ze śmiechu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałam czepiacie się szczegółów, przecież "mój" wykonawca, -może napisze tak- który określił z grubsza ile mogłaby wynieść robocizna jest z Wrocławia i to sporo lat na rynku (widziałam dużo zdjęć domów z różnych budów) BK- podawała przykłady i nasunęła ekipe nie z Wrocławia. Po co rozwijać ten temat.

Przecież mi w poście chodziło o namiary na dobrą ekipe- tego tematu to nikt nie rozwinął tylko BK podała mi namiar na swoją. A rozpisaliśmy się na temat morze, tzn. "Jak wyceniają ekipy budowlane swoją robote"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

pamiętam jak rozmawiałem wtedy z gościem i mówię mu, że jego oferta jest z księżyca bo odbiega od innych - on się wtedy uśmiechnął i powiedział, że jak skończę to żebym sobie porównał. zazwyczaj składane oferty są lakoniczne w kwestii np. sprzętu budowlanego, jakiś koparek i innych rzeczy, które zazwyczaj nie sa ujęte

 

dokładnie takie rzeczy miałem na myśli pisząc o niuansach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się inaczej śmiałam z Mikołajka będąc nastolatką (ale się śmiałam) a inaczej po 15 latach...nie wiem kiedy bardziej :wink:

Ale będą starszą zauważyłam tam inne rzeczy, wiesz.

To coś jak z Kubusiem Puchatkiem czy Muminkami - niby książki dla dzieci, ale dorośli (niektórzy) widzą w nich jeszcze co innego..

 

ps.I te rysuneczki :D ! Bez nich to oczywiście nie byłoby to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykl książecze o przygodach francuskiego 6-latka (chyba?) imieniem Mikołajek. Autorzy: Sempe & Goscinny - rysunki i treść. Obie rzeczy równie ważne!

GENIALNE!

Polecane chyba głównie chłopcom....? Rzecz się dzieje w szkole dla chłopców....

Są wznowienia w księgarniach, widziałam. Bardzo fajnie wydane.

Warto kupić dla dzieci i dla siebie!

KUPA ŚMIECHU!! :D

 

Jak kupicie chłopaki to wrócimy do tematu..

 

To jest kilka części, ale pierwsza to "Mikołajek i inne chłopaki" i od niej należałoby zacząć.

Ale najlepiej kupić wszystkie od razu - polecam z czystym sumieniem

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...