Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słuchajcie, jezeli spęd bedzie u kogoś na budowie to ja nie widzę przeciwskazań co do dzieci. Ale swoją drogą to ja przecież jeszcze nie wiem co wy na tych spotkaniach robicie ... hmm; Yemiołka co wy robicie na tych spotkaniach ??!!

Dzisiaj wyjeżdżam na "chwilę" do Austrii ale obiecuję, że w piątek (podobnie jak Frankai) w nocy wrócę. Niestety nie bedę miał chyba dostępu do internetu tak więc proszę o szczegóły na SMS pod nr. 606918830 dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, my na tych spotkaniach: [...................] ocenzurowano/ustawa o kontroli publikacji i widowisk :grin:

 

dzieci mogą być, jak najbardziej, bo raczej spotkamy się gdzieś na dworku - jeśli pogoda dopisze.

co do budowy, to chyba musisz zaproponować swoją, bo nie ma zbyt wielu kandydatów :razz:

u mnie chwilowo warunki budowlane są niesprzyjające....

a jak nie - to spotkamy się na jakiejś trawce, nad Odrą chociażby - czy ktoś zna jakieś fajne miejsce, z ewentualnym daszkiem???

SMS wyślę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, grupo lakoniczna.

na kameralne spotkanie reflektują:

wnioskując po zachwycie kiełbasianym - Gagata z Kosiarzem [umysłów :razz:

 

powiedzieli, że MOŻE: Piramidka, Darek i Sroka.

no to się zdecydujta, bo trzeba ustalić czasowość i miejsce. Ryniu chce na grzyby. Ja jak zwykle nie wiem, czego chcę :grin: :grin:

odzew!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zawzięcie, gdzie by tu dziecko podrzucić. Jak nie znajdę, to pewnie przyjedziemy jednoosobowo (zobaczymy jeszcze kto).

Proszę o info _na Forum_ gdzie i kiedy to będzie, bo ja nie mam komórki. Albo jeśli nie chcecie się zdradzać z adresami w sieci, to na mój mail [email protected]. Chociaż wolałbym na Forum, bo nie wiem, czy będę miał dostęp do poczty.

 

Rafał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ostatecznie KIEDY, bo widze, że zdania są podzielone....

 

!!!!!!!! co mie sie właśnie przypomniało !!!!!!

 

No przecież w tę niedzielę jest ....FINAŁ!!!!

 

Czy nikogo w tej grupie to nie obchodzi??:eek:

.....a może się nie chcemy przyznać......?

 

Ja się, stety czy niestety wciągnęłam i robimy nawet zakłady (ja - Brazylia!)

A jeśli chodzi o Kosiarza.... do dziś się wstydzę, bo SPECJALNIE na mundial kupił ... dekoder... wiecie jakiej stacji :roll:... której osobiście nienawidzę, bo jest głupia i beznadziejna i olewają klientów. A teraz są u nas w domu!!

Rozumiecie chyba teraz wagę sprawy? On dla mistrzostw by zabił, taka jest prawda (nie wiem kogo - chyba mnie?)

 

Słowem - 30.06 kategorycznie odpada!

Proszę coś wymyśleć....

 

 

_________________

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-06-28 11:33 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, słuchajta. pogadalim z Gagatą zdalnie i oto wnioski:

spotkanie być może, ale nie musi.:razz:

jako iż ma mieć poniekąd profil budowlany, a brak innych pomysłów, z wielkim wstydem i zażenowaniem proponuję jako miejsce swoją budowę, choć wolałabym tam jeszcze nie teraz, bo jest paskudnie... ale jeśli ktoś lubi gruz i pokrzywy, to będzie kontent :grin:

w dodatku na działce pomieszkuje robotnik, na szczęście chwilowo jeden....

jest góra piachu, więc dzieci mają się w czym grzebać. [swoje dziecię zabieram]

ognicho jakieś da się sprokurować, ale grilla nie posiadam.

proponowany czas: 17:00

jeśli ktoś z tej skromnej grupki stwierdzi, że mu się nie chce przyjeżdżać - proszę o kontakt pod nr [ocenzurowano] - bo może wszyscy nagle dojdą do tego samego wniosku, a ja tam będę czekać jak kto głupi... :lol:

namiary poślę wam pocztą muratorową - priv.

hej

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: yemiołka dnia 2002-07-01 10:27 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i odbyło się spotkanie na yemiołkowej polance, kto nie był niech żałuje. Wszystko było jak trza, tylko gości nie za wielu :evil: . Yemiołka a może Ty przypadkiem wprowadziłaś jakieś dodatkowe opłaty typu wejściówka, placowe, zużyty przez dzieciarów piasek na babki itp i się ludziska przestraszyły ?

Dobrze, ze byłem sam :grin:

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego SETKA Ci pękła, Dobrzykowice :grin: ?!

Tak czy owak - uczcić zawsze warto!

 

U mnie we wspomnianą niedzielę nawet przyszli goście na mecz, więc czas ten spędziłam w domu (i zagrodzie).

 

Grunt, że spotkanko się odbyło, uważam. A ile jest ludzi to zawsze kwestia wtórna. ja tam zawsze stawiałam wyżej JAKOŚĆ niż ILOŚĆ,.. CHOCIAŻ... CZEMY BY NIE OBIE TE RZECZY ... ?

 

Nie, nie! To już zachłanność!

 

_________________

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-07-03 11:01 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No setka postów. Dobrzykowice są nowe, więc ponosi je jeszcze młodzieńcza fantazja i chęć zaistnienia, ale może to i dobrze - Forum żyje dzięki postom.

Dobrzykowice - przed Tobą kolejne wyzwania. Jako Członek grupy gaduł musisz ostro pracować. Patrz już w kierunku Ćwiartki i Połówki, zarówno Forumowej jak i butelkowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - tak i to chwilowo na dłużej. Wyjadę może za jakieś 2-3 m-ce i to znów na G.C. Może też umoczą mnie w bardzo śliski projekt. Jeżeli ktoś planuje zakup Mercedesa, to należy zrobić to teraz, bo jak rozłożę stalownię w Linz, to Mercedesy (i nie tylko) będą bez karoserii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...