Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

woprz - dopiero będziem stać w tych korkach ;-)....ja widzę że na grunwaldzie :lol: :lol: :lol:

 

a po co jeździcie przez Grunwald :o

ja jeżdżę przez sienkiewicza, albo opłotkami

 

gdzieś Odrę trzeba przekroczyć :lol: :lol: :lol: jeździłam różnymi drogami, ale i tak ostatnio przez grunwaldzki jest najlepiej....

a wczoraj na grunwaldzkim jak wracałam nie było korka :D ....w ogóle w wakacje luźniej jest....teraz mieszczę sie nawet czasami w 40 min z Ligoty do Siechnic :D ...prawie rekord świata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z siechnic to faktycznie problem - inaczej niż przez Krakowską się nie da

 

ale jak korek na Grunwaldzie to lepiej jedź przez most pokoju a potem przetnij sienkiewicza, dalej wyszyńskiego, aż do następnego korka w okolicach browaru - tak chyba będzie szybciej

a żeby ominąć ten korek w okolicach browaru to lepiej jedź do końca nowowiejską a potem trzebnicką - ale ona tez coś ostatnio zapchana

albo jedź uliczkami na Jaracza - zawsze szybciej można się wciąć na most warszawski (tam to jest chyba Warszawski?)

 

jak zbudują obwodnicę od świętej katarzyny na Kamieniec, to będziesz wracac do domu przez Gajków (zapraszam po drodze na kawę :wink: ), Kamieniec, Dobrzykowice :wink: Kiełczów, dalej prosto do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co ?

przez z osobowic na długołękę - łany - bielany ?? :o

taaa zrobią ci zrobią 3 dni przed smiercią :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pewnie tak :lol: :lol: :lol: :lol:

 

to się najeździsz :lol: :lol:

nie bój nie bój i tak ci rozkopią

 

ogladaliście wczoraj bruneta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

nie wiem

nie znam się

nie orientuję się

a poza tym jest wolna sobota

zarobiony jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladaliście wczoraj bruneta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

nie wiem

nie znam się

nie orientuję się

a poza tym jest wolna sobota

zarobiony jestem

cholerka...miałam oglądać, ale w końcu siedziałam w kuchni cały wieczór wkładając brzoskwinie do słoików :roll: .....telewizor w kuchni to chyba by było niezłe rozwiązanie, no nie? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladaliście wczoraj bruneta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

nie wiem

nie znam się

nie orientuję się

a poza tym jest wolna sobota

zarobiony jestem

cholerka...miałam oglądać, ale w końcu siedziałam w kuchni cały wieczór wkładając brzoskwinie do słoików :roll: .....telewizor w kuchni to chyba by było niezłe rozwiązanie, no nie? 8)

 

ba 8)

podstawa jak się przetwórstwo owocowo warzywne na skalę przemysłową prowadzi + jeszcze jakaś garmażerka :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa...zakład zbiorowego zywienia, przetwórstwo owocowo- warzywne, garmażerka czemu nie....co jeszcze....no jakaś cukiernia oczywiście.....i wszystko jedna osoba w jednej kuchni :wink: :lol:

 

pytam Panów - który z Was gotuje?? czy wszystko na barkach płci.... słabej :o :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...