Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja gotuję

 

wychodzę z prostego założenia jak chcesz dobrze zjeść to gotuj sam

 

moja dewiza to cholesterolu nigdy dość

 

boczki, karczki, golonki, żeberka, kapusta zasmażana, gęste i ciężkie sosy, tłuste kaczki, tłuste ryby, śmietan 18 % tylko jak żona błaga o coś dietetycznego (normalnie to 22-36) dużo masła, smalec, dużo papryki, majeranku, czosnku i cebuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich wroclawiakow !!!

w koncu udalo mi sie tutaj trafic .......

za jakies 2-3 tygodnie zaczynam pod Swidnica epopeje lokal(na)owa

Postaram sie zagladac "na wroclawska" czesciej

 

do BK

dzieki za namiar na termat w temacie bloczkow fundamentowych - moze bedzie z tego jakis chleb - chociaz do Twej ceny jeszcze daleko - moze mialas bloczki 12 ?

i drugi pytanie na sniadanie: w jakiej cenie ta wiezba do ktorej daja meble ogrodowe - bo drewna konstrukcyjnego bede miec duuuuzooo ??

 

Pozdrawiam wszystkich

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BODO'wy

moja więźba to kratownice/dźwigary/wiązary w systemie Mitek (płytka wielokolczasta) - wychodzi trochę :-? drożej niż tradycyjna ale jest lepszej jakości - zobacz na http://www.mitek.pl, ja wybrałam tartak w Rychłowicach, na razie jestem zadowolona, jak się sprawdzi w praktyce, to będę ci go mogła polecić

wiązary stanowią jednocześnie kontrukcję stropu - stropu już nie robię

to się opłaca przy dachach dwuspadowych bez poddasza użytkowego

jeśli jednak masz poddasze to też można się zainteresować

mój dach ma 310 m2 jest kopertowy, wielospadowy, cena 22 tys netto :o razem z wszystkimi dodatkami (okucia, kątowniki etc) i robocizną

u mnie pan konstruktor zaprojektował dwa małe (ok 10-12 m2) pomieszczenia na poddaszu, dostępne po schodach chowanych w stropie, damy tam dachówki świetlikowe albo małe okna dachowe - zresztą może wyłaz dachowy je oświetli - i będzie strych na graty

dla poddaszy użytkowych ten system też jest OK bo mogą zaprojektować duże poddasze bez żadnych słupów, podciągów - co pozwala maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń na poddaszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czehehe , poranne ptaszki

Jak tak się chwalicie...

tzw. szczelny zbiornik trafił do dziury.

Dziś wielkie przenoszenie kuchni 8)

Kszyś, życzenia dla ślubnej :) (a jak nie ma imienin , to sprowadzasz ?? :o )

U nas gazery się spóźniają :x obiecali, że będzie na zimę, a teraz piszą, że trzeba ..."przy kominku"... (jest taka piosenka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw. szczelny zbiornik trafił do dziury.

no i co z tym zbiornikiem? Probud?

Dziś wielkie przenoszenie kuchni 8)

trzymam kciuki :-)

U nas gazery się spóźniają :x obiecali, że będzie na zimę, a teraz piszą, że trzeba ..."przy kominku"... (jest taka piosenka)

kurczę, oni zawsze się chyba spóźniają :( ...u nas w pierwszej wersji to powinniśmy mieć od grudnia 2003...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...