Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piotr - dach został podniesiony i zostały dołożone płatwie. Muszę sprawdzić jak to wygląda po 2 m-cach, bo po pierwszych 3 tyg. było OK. Co prawda właściwy test zrobi śnieg w zimie. Konstruktor i Architekt zrzucili się na robociznę, a ja na drewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-07-09 14:52, Piotr wrote:

Jak Wy to robicie ,że znajdujecie czas na pogaduszki na necie.

tak prawdę mówiąc............ siedzimy w mamrze...... tu mamy dużo czasu, uda się wstrzelić parę postów jak strażnik nie patrzy :grin: :grin:

 

 

pozdrowionka! u nas strop chyba w tym tygodniu, hip, hip, hurra!!! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili myślałem, że to jakiś producent altan chciał wymyślić hasło, a że mu nie wyszło lub silił się na śmieszność, to przekręcił słowo. Dopiero potem przypomniało się, że jest taki krem i to chyba o niego chodzi. Tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest cała seria, bo pamiętam, że żona i dzidziak używali, a było to coś innego mimo tej samej nazwy. Sama liczba mnoga w reklamie zresztą to sugeruje.

Czy masz udziały w firmie produkującej? Alanta-Alantan to mogłaby być niezła para :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oż kurcze! Własnie spojrzałam na zegarek - po przeczytaniu zaległości na FORUM okazało się, że ... zajęło mi to pół godzinki!

No to zdążę tylko zadac pytanie - a z której strony Wrocka są słynne Dobrzykowice? I jak tam jest?? Może taka wioseczka jak u mnie? Razem z jej plusami i minusami...

O plusach i minusach więcej - następnym.

ps. Nadal u nas zastój z robotą - nie wiemy ile mamy i ostatnio nie wiem czy chcę to wiedzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice, zostanę Twoim rzecznikiem prasowym! A Dobrzykowice (przez duże Dy) leżą jakieś 3 kilometry za granicą Wrocławia, wyjazd w kierunku na Jelcz, za Strachocinem jedzie się prosto i nie skręca w prawo na Kamieniec Wr. Okolica ładna, do lasu niedaleko. Dalej niech już dobrzykowice sam zachwala Dobrzykowice! :smile:

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-07-10 16:18 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata - albo Ty tak szybko czytasz, albo zaległości były godzinne, albo forum "ścieniało". Ja czytam ostatnio bardzo mało - zaglądam do Klubu, czasem do "Prawo i pieniądze" i szukam czy ktoś nie wywołał "Frankai" - więc może faktycznie nie zauważyłem, że teraz wystarcza pół godziny. Kiedyś 1 dzień odrabiałem powiedzmy w godzinę, a tydzień w dwie-trzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - ja jedynie POWIERZCHOWNIE zapoznałam się z zaległościami:smile: !

I jeszcze w ramach zbaczania - czy ktoś z Wroc. lub okolic (wiem, że prawdopodobieństwo jest równe zeru) wybiera się może do Niesulic woj. lubuskie w tą sobotę (13.07)?

Mam problem, ale dam mu spokój na tym forum bo jest zupełnie niebudowalny.

Tak tylko spytałam, bo pytam wszędzie.

Mam dziś zły dzień, więc to na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...