Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niekoniecznie piasek.Niektórzy sypią gruby gruz ,żużel,asfalt z rozbiórki drogi itp.warunek dobrze ubić np walcem.Można ogłosić w prasie ogłoszenie że sie przyjmie duże ilości gruzu,albo asfalt z remontowanej drogi.Można dac kraweżniki ,żeby się to nie rozjechało po jednym sezonieNa to kliniec albo np żużel,który wiąże się z wodą tworząc jakby betonową skorupe.Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są spory w doktrynie :roll:

z tego co wiem jak nie dasz podsypki z piasku i nie zagęścisz tego dobrze to może się to zmieszać z gruntem rodzimym i ta sama zabawa od nowa tylko wtedy żeby to naprawić to poważniejsza operacja bo cały ten gruz i inne odpady musisz gdzieś usunąć.

 

nie twierdzę że mam 100% racji ale ja robiłbym to raczej w taki sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają ścianki działowe,oraz sufity podwieszane z płyt GK,czy nie widać połączeń na płytach?.Robie to sam i nie mam wprawy ,ale gdy się z bliska przypatrzy pod światło to widać łączenie płyt GK.Jak to jest u Was.Wiech.

przy dobrze zrobionych nie ma prawa :) Napisz coś wiecej czyli co dokładnie widac, uskok, szczeline itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piękny dzień.

 

Wojtku62, przepraszam za brak szczegółów w sprawie dachówek - mnóstwo pracy miałam. Jutro będziesz je znał.

 

Co do drogi - myślę, że nie skończy się na wysypaniu tłucznia, bo maszyny z gminy są już załatwione, a sąsiedzi się nie wycofują. Ale co do szczegółów - musimy się spotkać. W końcu i tak trzeba podpisać tę umowę w sprawie wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają ścianki działowe,oraz sufity podwieszane z płyt GK,czy nie widać połączeń na płytach?.Robie to sam i nie mam wprawy ,ale gdy się z bliska przypatrzy pod światło to widać łączenie płyt GK.Jak to jest u Was.Wiech.

 

U nas widać różnicę w kolorze: tam gdzie źle pomalowałem i prześwituje widać że płyta GK jest ciemniejsza niż warstwa gipsu na spojeniu.

U nas robili to mniej więcej tak że spojenie potraktowali taką taśmą / siatką do łączenia regipsów + gips i potem odczekali aż wyschnie, szlifowanie, gips, odczekanie, szlifowanie aż do skutku.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie to w ten sposób że dwie płyty łączone oryginalnie wklejam taśmę z siatką natomiast cięte fazuje i przyklejam fizeline.SZpachluje to uniflotem i ścieram to siatką metalową o różnej grubości.Gruntuje i maluje.Przed gruntowaniem nie widać różnicy.Wychodzi to po malowaniu widać że sZpachla jest jakby jaśniejsza i miała inną fakturę.Może za mało się przykładam do szpachlowania i szlifowania .nie wiem czy nie przykleić tapet do malowania i dać sobie z tym spokój.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech nie podddawaj się :)

 

czy oglądacie olimpiadę ?

jakie to żałosne

dzisiaj zaczęli jeździć crosy wstałem więc rano żeby obejrzeć chociaż trochę a oni mi ładują ... łucznictwo

sorry ja odpadam. mam do wyboru albo najatrakcyjniejsza konkurencję w jeździectwie albo łucznictwo - pasjonujące 45s zbiera się do strzału a wtedy wiatr zbija jej strzałę. Toć szachy są bardziej porywające jak np. przeciwnik bije konia. a poziom prezenterów – dno.

 

Już wiem dla czego nie płacę abonamentu – bo idzie na takie gówniane transmisje

 

Kiedy zaczniemy pokazywać jeździectwo??? Jak będziemy mieli mistrzów świata? jaki cudem? O aukcji koni w Janowie trąbili 3 dni po 6 godzin czyli kasa jeden konik za 300 K EUR kiedy trzeba promować sport to oni oczywiście pokazują szachy i łucznictwo- dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...