Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Woprz dzięki za słowa otuchy.Zostało mi jeszcze od czorta roboty a do zimy niedaleko.Dokończenie tych nieszczęsnych ścianek GK.malowanie ,osadzanie drzwi,i parapetów,zakładanie grzejników,położenie ok 80 m/2 paneli na górze.Są to rzeczy które chcę zrobić sam z pomocą żony i dzieci.Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz dzięki za słowa otuchy.Zostało mi jeszcze od czorta roboty a do zimy niedaleko.Dokończenie tych nieszczęsnych ścianek GK.malowanie ,osadzanie drzwi,i parapetów,zakładanie grzejników,położenie ok 80 m/2 paneli na górze.Są to rzeczy które chcę zrobić sam z pomocą żony i dzieci.Wiech.

 

nie licz na to ze po zagruntowaniu unigruntem coś się zmieni ja liczyłem ale sie przeliczyłem :(

aha jak chcesz kłaść duluxa to pamiętaj, że pod duluksa nie można dawać unigruntu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz - układa każdą kostkę, betonową i granitową, u mnie tak ło wyszło:

 

http://foto.onet.pl/upload/26/10/_303951_n.jpg http://foto.onet.pl/upload/5/35/_303963_n.jpg

 

choć nie wiem czy dobrze widać :-? w każdym bądź razie ja chciałam prosto, ale inne rózne wzorki też układa - nie wiem tylko czy wtedy cena taka sama :roll:

wysyłam namiary na niego na priva :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie wymagania ;-)

...zaraz spróbuję przeliczyć, bo okazało się że w dzienniku pisałam na bieżąco ale podsumowania nie zrobiłam ....no to teraz zrobię :lol:

 

W sumie ułozyłam 110m2 - w tym:

- podjazd do garażu i miejsce na składowanie drewna do kominka z kostki 8/11

- ścieżkę do domu i opaskę wokół domu z kostki 4/6 i kamienia łamanego

 

1. podbudowa - 25 ton kruszywa + transport = 875 zł

2. materiał - kostka - kamień łamany (odpad spod łupiarek) - 7 ton (98PLN), kostka rudo-szara 8/11 - 14 ton (2100PLN), kostka rudo-szara 4/6 - 2 tony (300PLN), kostka ciemna (brązowo-bordowa)z odpadów płytowych - 1 tona (250PLN). całość z transportem 3128PLN

2. materiał - piasek - wywrotka nie pamiętam jaka duża - 200 zł

2. materiał - cement - 40 worków = 340 zł

3. robocizna - 110x 30= 3300 + 200 extra za schody

 

czyli wychodzi za 1 m2 ok. 73 zł...i jeszcze zostało nam kruszywa i drobnej kostki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo grupo pochwalcie się na jakim etapie budowy jesteście.Co sprawia Wam najwięcej kłopotów a co najwięcej radości.Niektórzy szczęśliwi zakończyli boje budowlane i teraz dopieszczają swoje domki(prawda Ivo? :lol:Myślę jednak że przy domku zawsze znajdzie się jakaś praca, albo w ogródku.Czasami zastanawiam sie nad czy warto było tyle się wymęczyć żeby osiągnąc cel.Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...