Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

piec będzie najpierw przy instalacji co później w garazu u teści a wróci aż po tynkach

 

 

 

piecyk junkersa Cerasmart Modul (najprawdopodobniej)

 

Cerasmart Modul ZBS 3-16 MA (ZBS 7-22 MA)

 

Najnowocześniejsza technologia, zawsze w parze z oszczędzaniem - Cerasmart Modul ZBS 3-16 MA (ZBS 7-22 MA) - kondensacyjny, z zamkniętą komorą spalania, z zintegrowanaym zasobnikiem c.w.u., w kompaktowej obudowie.

Najwyższej jakości kocioł, który wykorzystuje w ogrzewaniu ciepło zawarte w spalinach. Dzięki temu można zaoszczędzić do 15% energii. Oszczędny i przyjazny dla środowiska, spełnia rygorystyczne normy znaku Błękitnego Anioła. Jest wyposażony w najnowszej generacji elektroniczny panel sterowania Bosch Heatronic z cyfrowym wyświetlaczem.

 

Bardzo łatwe i szybkie podłączenie kompletnej centrali do instalacji c.o. i c.w.u. (strona prawa lub lewa), dzięki uniwersalnemu systemowi podłączeniowemu w kotle. Nowatorska technika ładowania warstwowego zasobnika o pojemności 83 l, daje ten sam wysoki komfort użytkowania c.w.u., co standardowy zasobnik o pojemności ok. 150 l.

 

Urządzenie jest całkowicie bezpieczne. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, szczególnie w domkach szeregowych i jednorodzinnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

woprz,

no sliczny kociołek!!!

a gdzie odp na pozostałe pytania?

 

aha

1. przegląd - w junkersie nie są drogie + możan sobie wykupić taki pakiet gwarancyjny za 2-3 stówki i wtedy przeglądy są gratis - bo tyle mniej więcej kosztują. junkers ma najlepszy (najbradziej dostępny) serwis w Polsce.

2. kolektory hmmmm - nie wiem ale myślę że tak

 

wyslałem im zapytanie ja wróci to dam wam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...