Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Popieram.

Ta Sauna bez obrazy, jest na wszystkich grupach dyskusyjnych wysłana hurtem.

Na innych forach myślę że chyba też, prawda?

Oczywiście bez urazy jeśli się mylę.

A swoją drogą gdybyś uważnie śledził(a) dyskusje wiadomo do kogo z tą sauną uderzyć(do mnie nie - mam dopiero wielkie rozkopone i rozgrzebane nic + trochę drenaży i murów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BOBICZEK! Bez urazy. 1.Napotkałem ostatnio człowieka, który nie uzyskał żadnej informacji dot. sauny, łaźni, błądząc po różnych forach.

2. Na innych forach mnie nie znajdziesz.

3. Stan Twojej budowy jest odpowiedni na to aby zastanowić się czy chcesz mieć saunę lub łaźnię, a jeżeli tak to gdzie?

Mam nadzieję, że moja wiedza będzie przydatna. POZDRAWIAM

 

ALTANA! Lubię spotkania towarzyskie. Akwizytorem nie jestem, aczkolwiek od 7 lat prowadzę firmę, która montuje takie miłe dla ciała urządzenia. NAJWAŻNIEJSZE jest to, że prywatnie jestem pasjonatem sauny, łaźni ( tradycyjne tureckie i rzymskie ) i poza sprzedażą i montażem, zajmuje mnie temat różnych rozwiązań stosowanych na świecie ( w szczególności z zachowaniem tradycji ). POZDRAWIAM ! i mimo wszystko oczekuję pytań?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Budujących,

od pewnego czasu przeglądam regularnie liste dyskusyjną, szczegolnie czesto od uzyskania pozwolenia na budowe. Zorganizowanie spotkania z osobami z grupy wrocławskiej bedzie swietną sprawą. Zgłaszam swoją osobę, jako zainteresowaną spotkaniem, moze byc w IKEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-02-08 15:53, Agnicha1704 wrote:

Dlaczego mieliby nas wyrzucić????!!!!!!!!!!

 

bo myślę, że posiedzimy w knajpce dłużej niż pół godziny....

a żarłodajnie liczą zazwyczaj na rotację klientów i patrzą niezbyt przychylnym okiem na liczną ludność zasiedziałą nad pustymi talerzami :smile:, co może nas przyprawić o nerwowe tiki :wink:

takie jest moje zdanie, ale nie upieram się...

a jeśli znów będziesz w Egipskiej, to możesz spytać, czy nie mają z tym problemu?

 

ps.a może zorganizujemy jakieś improwizowane spotkanie przedwstępne? :smile:

w końcu kilka osób jest z Wrocka, można wypaść kiedyś na szybkie piwo i niezobowiązujące pogaduchy....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego?? nie rozumiem...

z tego co widzę - na spotkanie szykuje się dobrych kilka osób. ciężko będzie jednorazowo porozmawiać ze wszystkimi.

jeśli spotkalibyśmy się wcześniej - można by pogadać o swoich doświadczeniach [choć przyznaję, że moje są na razie marne], a na spotkaniu ogólnym - poświęcić swą uwagę innym osobom. to była luźna propozycja, spowodowana odległym i mglistym terminem spotkania ogólnego :smile:

nikogo na siłę nie agituję - po prostu mam bardzo pozytywne doświadczenia ze spotkań z wirtualnymi znajomymi z innych for...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejno odlicz (po raz kolejny):

Agnicha1704, Alanta, Baba, Beata, Bobiczek, Daniel, Darek, Frankai, GKwiatkowski, Jan069, KrzysiekS, Lullabysta, Piramidka, Skunks (z wujkiem dla jaj?), Yemiołka. Razem 15. Kogoś pominąłem?

Pozdrawiam

 

Sauna - umawiaj się na spotkania indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żebym miał hopla na punkcie swojego nicka, ale zarejestrowałem się jako JANO 69, /pisane razem/.

... a nuż wpadnie na forum parudziesięciu innych pacjentów o takim nicku , to przynajmniej trochę czasu minie zanim mnie dogonią :wink:

A na poważnie: jestem za "Egipską", gdyż nigdy jeszcze jej nie odwiedzałem, a ciekaw jestem co tam podają?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANO69 pyszne jedzenie, dobre piwo i wino. Polecam szczegóknie stek Horusa (z polędwicy wieprzowej) - jadłam różne dobre potrawy w różnych częściach kraju a i na świecie - ale ten stek bije wszystko na głowę. Gdy zaprowadziłam tam mojego męża (zagorzały przeciwnik jedzenia w lokalach - długo w delegacjach i ma dość takiego jedzenia) to aż mu się oczy zaświeciły gdy spróbował. Pychota.

pozdrowienia

Agnicha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...