Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yemiołka - mi się dostało za słowo wojna, a Ty wyjeżdżasz z "mordami". Lepiej popraw na buźki. W sprawie mord/buźek, to w ostatniej wypowiedzi Alanty widzę buźki, choć w przeszłości zdarzało się, że ich nie widziałem. Pamiętajcie by po buźce dać spację, bo inaczej różnie to bywa.

 

Gagata - ja jeżdżę obecnie do Pątnowa(k.Konina), więc to w zupełnie innym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - kiedy widzisz tylko własną mordkę, to znaczy że stoissz przed lustrem, a jeżeli inne oprócz własnej, to już nie stoisz przed lustrem.

Kopa to bym nie chciał dostać, ale może moja klawiatura powinna? W kwesti dostawania to wolę już dostać nowego kompa, a zwłaszcza jakby to był laptop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Dawno nie spoglądałem na liczniki, a tu wychodzi, że za jakieś 40 dni Alanta dołączy do klubu Tysięczników, a ten Ryniu to jak na faceta to niezła "pierdoła". Co prawda daleko mu do mnie, ale widać że goni ostro. Przy okazji pierdół, to mam nową teorię - osobniki bardzo "przywiązane" do kompa pracą, tracą kontakt ze światem rzeczywistym i muszą sobie potem poużywać. Obie formy gadulstwa - on-line i via Forum - idą przy tym w parze. W moim wypadku dołącza się niewyrabianie normy w języku ojczystym i późniejsze nadganianie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ale tylko na chwilkę - bo robota goooonii :grin:

W dodatku Yemiołka w postępie robót zaczęła mi deptać po piętach - to niesłychane :eek:

Dzięki Ryniu za małą promocję mojego przyszłego miejsca zamieszkania, z tego co wiem to we wrześniu szykuje się w wiosce

imprezka w klimatach samych swoich, jak bedę znał szczegóły to dam oczywiście znać.

Gagata - DObrzykowice to wiocha jak kazda inna, bida piszczy, żuliki z piwem stoją pod sklepem , czy to co wszędzie.

Niezależnie od wioskowej imprazy będę na pewno chciał zrobić u siebie spęd chętnych forumowiczów, dajcie mi tylko czas na poukładanie swoich spraw,no i muszę trochę odskoczyć z budową od Yemiołki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołka, te 9000 zł jest za robociznę ale przy kładzeniu karpiówki. Przy innej dachówce ta cena powinna spaść o 2-3 tys.

Przy blasze powinno byc moim zdaniem jeszcze taniej.

Dzisiaj właśnie spotykam się z cieślą i mam nadzieję że coś wreszcie ustalimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...