Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BK,

to odetchnałem z ulgą - ale martwi mnie czy znajdziesz miejsce na piekarnik czy też sobotnie wypieki w prodizu bedziesz robić?

kapelusik,

w naszym rejonie jest tendencja do niedużych deszczy chyba, że już leje nad całym Wrockiem, z praktyki wiem , ze sprawdzalność opadów na moim terenie wynosi 20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć głodomory

 

mam pytanie czy ktoś ma lub zna kogoś kto ma lub możę chciał ewnentualnie chce mieć drzwi zewnętrzen firmy "Dziadek"

 

PS wiem ze jest trochę postó na ten temat ale nie ma od niekogo ze znajmoskich albo przynajmniej znajomskich znajomskich

witaj :-)

chyba nie kojarzę nikogo z nicka kto ma te drzwi...ale ogólnie wrażenia na forum są chyba pozytywne :-) sama się nad nimi zastanawiałam, ale jak pojechałam zobaczyć we Wrocku na Avicenny to akurat mieli tam zmianę dekoracji, nie było kobitki która się tym zajmuje i jakoś się wtedy do nich nie przekonałam - chciałam zobaczyć te drzwi które sobie upatrzyłam a ich nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,

to odetchnałem z ulgą - ale martwi mnie czy znajdziesz miejsce na piekarnik czy też sobotnie wypieki w prodizu bedziesz robić?

kapelusik,

w naszym rejonie jest tendencja do niedużych deszczy chyba, że już leje nad całym Wrockiem, z praktyki wiem , ze sprawdzalność opadów na moim terenie wynosi 20%

 

Wojtek - jesteś góralem czy co? :D zobaczymy czy twoje prognozy się sprawdzą :D

 

co do wypieków - będzie piekarnik, myślę że wystarczy, musi wystarczyć,

mój mąż nie wyobraża sobie soboty bez ciasta - o, takiego:

http://www.frenchpatisserie.com/gateaux/photos/bgpeche.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz,

jeśli sobie dobrze przypominam to Smok ma takie drzwi u siebie (w dodatku montaż wykonał sam - ale wyglądało nieźle). Miał model ze świetlikiem nieco rozszerzającym się ku górze (020). Sam mam zamiar kupić też drzwi od dziadka o nieco rozszerzonym pakieciku antywłamaniowym (090) z płytą, zamkiem listwowym itp., no i przede wszystkim dwukolorowe. Ale jeszcze trochę muszę naśparować geldów...

Z tego co pamiętam, to we Wrocku handluje nimi tylko Raab-Kaercher.

 

Smok na razie w necie się nie pokazuje (chyba się już przeprowadził i nie ma netu), ale na spotkania klubowe przyjeżdża.

 

Pozdrowienia

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...