Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aka - gratulacje,

dziewczynki są słodkie :D mądre i nie rozrabiają tak jak chłopaki (mój młodszy synalek na przykład)

Wczoraj popełniliśmy ten błąd że zabraliśmy go ze sobą na budowę.

Biegał gdzie się dało, a jak do niego wołaliśmy "Misiu nie wolno, wracaj" uciekał w przeciwną stronę - prosto do rowu melioracyjnego, gdzie chował się w krzakach, śmiejąc się oczywiście w głos. Synalek koniecznie chciał podejść do betoniarki, czekał więc zawsze na moment aż sie odwrócimy, żeby cichutko podejść (podbiec raczej, bo on nie uznaje chodzenia :roll: )Złapany robi niewinne minki i tuli się do mamusi, ze niby taki grzeczny

 

co do ciastek - jak za tobą chodzą słodycze to musisz koniecznie zjeść bo oznacza to że twój organizm bardzo tych napoleonek potrzebuje :wink:

 

Drzwi - p. Cerkawski (Czerkawski?) tel 343 94 29, powołaj się na koniecznie na panią Jolę Jarosz z firmy Prym Pol

 

Gdzie na Avicenny sa wanny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek - tak naprawdę pewnie jest tak jak Ty mówisz jednak :-) u mnie po prostu sprawdziło się że córka była spokojna w dzieciństwie...teraz zaczynają jej wyrastać powoli różki (12 lat) :roll: ... za to syn, teraz 4 latek, to prawdziwy chłopak - nic tylko samochody i samochody ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mały się budzi i od razu pozycja pionowa i patrzy co tu można zmajstrować, zamiast chodzić wciąż biega co często kończy się kolizjami bo nie wyrabia na zakrętach ale chłop jest z gumy i idzie dalej, gadac mu się nie chce bo to szkoda czasu. córa w jego wieku to gadała jak najęta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

będziesz na spotkaniu w Żarowie z synkiem? To może nasze chłopaki będą się razem goniły? Byle się nie pobiły :roll: I byle nie wpadły do tego ogniska z baranem

Mój Michaś zawsze próbuje dotkąć grilla na imprezach

 

vardo - co ty na to? Można z takimi gostkami przyjechać na kulturalne spotkanie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

ja pozwolę sobie wystąpić w imieniu vardo i nie przyjmuję do wiadomości że was nie będzie

ja sama staję na głowie i ściągam córkę z wakacji w piątek żeby być w sobotę

kapelusik? Wojtek? drugi wojtek? yemiołka? aka - może juniorka pozwoli? :D

buniek - przyjedź pokazać maluchy :D

Macblach

apa, zara, ad7, Wiech, Betka

no i wszyscy "podglądacze" :wink:

no i stara gwardia rozumie się weterani w bojach - ivonesca - choć na chwilkę?

dobrzykowice, Smok, Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK - ja to jak zwykle z chęcia bym pojechała :D ale wyszło mi tak że będę miała najazd rodzinny ;-) przyjedzie szwagierka z dzieciakami moimi i drugiej szwagierki...no i głupio mi jechać z domu, gdyż przez ostatni tydzień moje dzieciaki u niej były 8) ...i chyba do tego wszystkiego dołączy teściowa :roll: ...kurczę, to może jednak się wyrwę na chwilke :p :wink: 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...