Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i ostatnio intensywnie wybieram glazurę do łazienki i wannę, meble kuchenne, myślę nad aranżacją salonu - może trochę za wcześnie, ale to chyba najprzyjemniejsze w budowaniu

 

może i najprzyjemniejsze ale i z całą pewnością najdroższe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholender - ja do końca nie wiem... :evil:

Jak już wspominałam, mój Szanowny Brat (jedyny) się jutro uparł ożenić (chmmm... 37 latek - może to ostatnia szansa..) a ponieważ on jest dziwny - nie wiem nic CO BĘDZIE PO ŚLUBIE.

Tzn-po uroczysości slubnej :wink:

Ślub jest o 10.30 w USC a potem ... słyszałam różne wersje, a która jest prawdziwa okaże się jutro.....

W każdym razie adres sobie drukuję i jakby co - będziemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,

to Mariusz z Radomia ma czarne BMW służące m.in. do rozwiązywania problemów sąsiedzkich, ja natomiast mam normalne autko

 

pewnie - jeep grand cherokee albo land rover - OK :wink: Fajne autka

 

znałam kiedyś ludzi z RPA - mówili że ci którzy land roverami jeżdżą na wyprawy do fryzjera (jak sama nazwa wskazuje) kupuja takie specjalne spraye imitujące błoto z buszu żeby wyglądać profesjonalnie :D

Może zrobimy biznes - błoto z budowy sprzedawać na Solnym? :D

oj, chyba piątkowa głupawka, czas do domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ivo.Nie mam porównania z innymi imprezami ale na tej było super.Vardy dom a właściwie twierdza z wieżyczką stoi na wzgórzu ok.1 km od wioski.Na mojej działce ten dom wyglądałby jak gargamel,ale tam posrodku wzgóz na szczycie, jest idealnym miejscem na ten projekt.Gospodarze przemili,dziękujemy Vardo za przemiłą atmosferę,oraz przepyszne prosiaczki na rożnie.Z mojej strony brakowało mi tylko pozostałych uczestników grupy z którymi chciałem się poznać.Byłem z żoną i najmłodszym synem który nie chciał wracać z powrotwem do domu.Zdjęcia były robione myślę że ktos je pokaże(mój aparat się popsuł) .Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

vardo - dzięki za super imprezę - było bardzo miło, prosiak pyszny, no i super towarzystwo :D

Trzeba przyznać, że lokalizacja jest piękna - nie każdy ma z sypialni widok na Sobótkę, Ślężę, Świdnicę, okoliczne miejscowości i góry

Jedynie mój mały synek dał mi się we znaki - upodobał sobie okno (dziurę na okno) na półpiętrze, skąd podziwiał widoki - no i chciał tamtędy wyjść :roll: musiałam niestety przerywać interesujące rozmowy żeby biegać za naszym maluchem - za co przepraszam

Impreza była naprawdę super, żałujcie wszyscy, którzy nie mogliście być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeglądałem listę polecanych wrocławskich wykonawców, chyba na pliku do ściągnięcia, nie jestem pewien. Możecie przypomnieć jak to to namirzyć?

namierz jakikolwiek post dobrzykowice (na tej stonie powyżej chyba też jest) - tam w podpisie jest link do stony, na którą są wpisani Ci wykonawcy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jednak przyjechać nie mogłam.. :( Tak się w końcu porobiło...

Bardzo chętnie obejrzę chociaż fotki...

 

Jeśli chodzi o kominkarzy we Wrocku - może to Was zainteresuje - robiłam rozeznanie, było u nas czterech różnych. Chodzi o zakup wkładu z zamontowaniem i obudowaniem (są już rozprowadzone rury do DGP).

Cena sumaryczna wahała się od 5 do 10 tysięcy!

Niezła rozbieżność, co?

I wcale nie ze względu na rodzaj surowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...