Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BK,

cóż, pewnie to ładnie wygląda ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?

czy wychodząc z galerii z torbami pełymi zakupów, wsiadajć do malucha traci się coś? i w czyich oczach?

sam fakt robienia zakupów w galerii uz ponoc o czymś świadczy

 

BK pewnie chodziło w własne samopoczucie a nie chęc pokazania się :)

To tak jak z fryzurą, jak jest dobrze zrobiona to po kazdym zerknięciu w lusterku paniom poprawia sie humor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak,

kobiety MUSZĄ kupować sobie ciuchy, do fryzjera, buty etc. bo inaczej kończy się to ciężką depresją i odbija się niekorzystnie na rodzinie,

 

a w galerii jest po prostu dużo fajnych sklepów w jednym miejscu - nie trzeba łazić po całym mieście,

chociaż nie ma to jak kilkugodzinny spacer po sklepach ... z koleżanką najlepiej

ja ostatnio to jak jeżdżę to na budowę - tam mogę się obyć bez ekstra butów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak,

kobiety MUSZĄ kupować sobie ciuchy, do fryzjera, buty etc. bo inaczej kończy się to ciężką depresją i odbija się niekorzystnie na rodzinie,

albo niekorzystnie odbija się na budzecie domowym jak juz na takie zakupy dla świetego spokoju sie zgodzimy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

bardzo dobry pomysł

oczywiście walonki z napisem Murator w nienagannie czerwono-białym kolorze no i na wysokim 12 cm obcasie - coby jeszcze lepiej chroniły przed wysokimi wodami

do tego gustowna kufajka no i łopata zamiast torebki

menu - pęto swojskiej z małosolnym, krojonej scyzorykiem z wytartą drewniana rekojeścią na gazecie "Fakt"

 

dzieki za inspiracje

zmykam do domu pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak,

kobiety MUSZĄ kupować sobie ciuchy, do fryzjera, buty etc. bo inaczej kończy się to ciężką depresją i odbija się niekorzystnie na rodzinie,

 

a w galerii jest po prostu dużo fajnych sklepów w jednym miejscu - nie trzeba łazić po całym mieście,

chociaż nie ma to jak kilkugodzinny spacer po sklepach ... z koleżanką najlepiej

ja ostatnio to jak jeżdżę to na budowę - tam mogę się obyć bez ekstra butów :roll:

 

 

jakieś 5 minut wygrzbywałem się spod biurka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo Wojtku za podpowiedź.

Czasem najprostsze rozwiązania nie przychodzą do głowy :oops:

Ja ambitnie znalazłam producenta ale to co zaproponował na naszą elewację ma się nijak do projektu a cena spowodowała długotrwały stan omdlenia u męża :D

Jeśli są jeszcze jakieś sugestie to proszę zgłaszać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara - nie pamiętam czy macie już pozwolenie?

 

Jakie plany na ten rok z budową?

 

Moi wybitnie inteligentni murarze zapomnieli o zostawieniu dziury na okna balkonowe :o nie wiem jak oni to sobie wyobrażali - że będziemy skakać przez murek wychodząc na taras?

było pierwsze rozbieranie ścianki :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę,jak miło czytać że budowy idš sprawnie na różnych etapach,wazne że do przodu,Ivo wieszanie firanek zwłaszcza pierwszy raz w "nowym"domu napewno napawa dumš,przepraszam że nie byłam na spotkaniu,ale mam wpadke budowlanš pan ,który miał budować cuœ nie tak zrobił na poprzedniej budowie,więc kierownik wstrzymał się do wyjaœnienia a ja szukam kogoœ nowego na wszelki wypadek ,jeszcze dobrze nie zaczęłam a tu masz babo placek,pogoda super życzę miłych prac około domkowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...