Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na weekend ma być ładna pogoda - jakie macie plany?

Bo ja mam dużo pracy niestety ...

ale też są drugie urodziny mojego synka - dziś rano starałam się mu to wyjaśnić, ale nie wiem czy zrozumiał - nie miał czasu ze mną gadać :roll:

będzie tort (kupiony :oops: nie ma czasu piec :oops: ) ale chyba impreza na działce - bo ładna pogoda.

Gratulacje i uściski dla dwulatka (pierwszy trudny wiek).

U nas już finisz! Może za 2 tygodnie przeprowadzka.

Więc słonka nie oglądaliśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szybko wybudowaliście dom?

Bo u mnie dopiero ściany ...

 

Wczoraj minął rok od wbicia łopaty.

Prace budowlane zakończyliśmy w czwartek (tynk zewnętrzny).

Przypuszczam że już dobry miesiąc temu osiągneliśmy stan w którym większość z Was by się przeprowadzała, no ale wiemy że z naszym dwulatkiem nie możemy sobie na to pozwolić... Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik... Czego z dużych prac nie zrobimy teraz to już nie zrobimy. Zresztą wczoraj mierzyliśmy wykładzinę i kiedy Paweł się pojawił to było ciężko. Ciągnął taśmę w sobie znanym kierunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wrocławian i budowniczych z okolic!!

Zwracam sie z pytankiem: czy ktoś z forumowiczów posiada wiedzę odnośnie wolnych działek budowlanych na sprzedaż w okolicach Wrocławia? Z góry informuję, że workiem bez dna nie dysponuję...więc ceny rzędu kilku zer nie wchodzą w grę. Nie mam pojęcia o cenach działek w Waszych okolicach, tzn.okolic Wrocławia, ale czy zdarzają sie rozsądne ceny?i gdzie? Będę bardzo wdzięczna za wszelką informacje i ewentualne namiary.Będę tu często zaglądać...a nóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Grupy robił zdjęcia na spotkaniu u Vardo?

Może by tak zamieścić je tutaj.

Nieobecni na pewno chętnie zobaczyliby, jak dobrze się bawiliście. :D

 

 

Ja parę zrobiłem ale je muszę jeszcze wywołać. Sporo zrobił sam Vardo i obiecał, że każdemu kto mu poda odres wypali i wysle płytę CD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...