Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BK,

moja tańczy w domu kultury Wrocław-Krzyki w formacji tanecznej TWISTER - mieliśmy wyjątkowe szczęście , że trafiliśmy na super prowadzącą babkę (100zł za rok plus ewentualne koszty strojów drugie tyle), która ma chęć coś z nimi zrobić i wychodzi Jej to.

a gdzie Twoja chodzi na basen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty za te tańce to naprawdę fajna kwota

moja chodzi na olimpijski, 2 razy albo raz w tygodniu, ale teraz zajęcia są na sobotę o 18.00 - pora dość niefortunna,

koszty - 22 zł za godzinę co daje ok 100 lub 200 zł miesięcznie ...

ale warto, po dwóch latach już fajnie pływa.

dobrzykowice - czy ty też posyłasz córę do pana Czerniawskiego, czy do innej na tym basenie? bo ta pora sobotnia coś mi nie pasuje ...

CHciałam żeby się uczyła muzyki - ale na zajęcia trzeba wozić, nie mam serca katować ją codziennymi popołudniowymi zajęciami (oprócz tego ejszcze chodzi na gimnastykę korekcyjną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem znowu kilka zdjec z pieczenia prosiaka,ktory wystapil w charakterze zapowiadanego barana(jagniecia).

 

Dla wszystkich uczestnikow mam przygotowane CD-R ze zdjeciami,prosze tylko o przeslanie adresu pocztowego to wysle. Dziekuje za przybycie,szczegolne podziekowania dla BK ze podtrzymala temat gdy nie mialem dostepu do internetu.

 

Podziekowania ,

 

vardo

 

vardo, nie ma sprawy - ja po prostu lubię chodzić na imprezy :wink:

 

fotki poproszę - adres na priv.

 

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozów - czy to za Leśnicą?

Trzeba też patrzeć na komunikację, czy są autobusy miejskie (dzieci), sklepy etc. Ale tam jest bardzo ładnie.

 

Wojtek - Kamienna trochę daleko - tzn nie tyle daleko, co przez całe miasto, musiałabym stać w korkach. Rozpytam się jeszcze na Boudauina (Zacisze) też fajny basen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mrozowie chyba autobusów miejskich nie ma, ale za to b. często jeździ pociąg i w paręnaście minut można być w samym centrum W-wia. Oczywiście podróżowanie pociągiem (jak i autobusem) samego dziecka nie jest wskazane.

Te czasy już dawno minęły.

 

Ja pamiętam, jak mama wsadzała mnie do autobusu do babci (ok. 10 km jazdy) i powierzała jakiejś kobitce. Było to jednak wieki temu...

Teraz to nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruszka: z tego co się orientuję to są ładne działki w obornikach śląskich a dokładnie w siemianowicach (zaraz przy obornikach) cena koło 30/m2. bliskość wrocławia (pociąg każdy poza intercity to o. 30 minut na D. Główny) no i mikrobusy; poza tym Oborniki to samograj (gimnazjum, podstawówki, przedszkola, itp. itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruszka: z tego co się orientuję to są ładne działki w obornikach śląskich

i w okolicach, że odezwę się jako kolejny przedstawiciel frakcji północno-zachodniej ;-)

 

zresztą wystarczy zobaczyć:

http://www.oborniki-slaskie.pl/ogloszenia/przetargi-nieruchomosci.htm

 

HINT: kupowanie od gminy ma taką zaletę że bank nie koniecznie wymaga wyceny w przypadku kredytu, są też mniejsze podatki od sprzedaży.

 

A nawiązując do jednego z wątków dyskusji: mamy tu i basen, bardzo ładny w Brzegu Dolnym: kryty, 25 m do pływania z torami, obok zjeżdżalnia i niecka z atrakcjami.

Od naszej działki to jest niby daleko bo 15 km, ale poza terenem zabudowanym :-)

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...