Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

polanka,

a gdzie będzie dziecko/dzieci :wink: chodzić do szkoły?

Jak w Pęgowie to OK, szkoła fajna, kiedyś tam miałam jakieś zastępstwo (jeszcze jak pracowałam w szkole :) ) fajna pani dyrektor i miła kadra, poziom też się wydaje dobry, no i ładna szkoła, ładnie położona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka,

a gdzie będzie dziecko/dzieci :wink: chodzić do szkoły?

Jak w Pęgowie to OK, szkoła fajna, kiedyś tam miałam jakieś zastępstwo (jeszcze jak pracowałam w szkole :) ) fajna pani dyrektor i miła kadra, poziom też się wydaje dobry, no i ładna szkoła, ładnie położona.

 

chyba sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie :-)

Oczywiście że w Pęgowie, zresztą bliskość szkoły była jednym z ważnych czynników jak szukaliśmy działki.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór,witam zapracowanš grupę Polanka jak finisz można już z prezentem do nowego domu ?dachowiec dzięki za wiadomoœci zapraszam do się bedę napewno w sobotę i niedzielę bo dogaduję się murarzem tym samym co Polanki tel na priva,Ivo może tez znajdziecie chwilę czasu proszę grupy dalej budujšcej proszę się nie obrażac,że wymieniam "somsiadów"wszystkich zaproszę jak choć bedzie cos widać budowę na ognisko duuuże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie nadążam za Wami, naprawdę...Tempo pisania macie niesamowite.

 

Jesli wszystko wypali, to będziemy całej grupie winni krzynkę piwa, bo jest szansa ze uratowaliście nam życie - a przynejmniej budowę :wink: - tą listą wykonawców! Firma od wylewek nas zwodziła przez dwa tygodnie, najpierw cos sie popsulo, potem pilna robota, srutututu... A wczoraj kilka telefonów i dzisiaj (moze - mam nadzieje) będzie lanie wylewek!!

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie nadążam za Wami, naprawdę...Tempo pisania macie niesamowite.

 

Jesli wszystko wypali, to będziemy całej grupie winni krzynkę piwa, bo jest szansa ze uratowaliście nam życie - a przynejmniej budowę :wink: - tą listą wykonawców! Firma od wylewek nas zwodziła przez dwa tygodnie, najpierw cos sie popsulo, potem pilna robota, srutututu... A wczoraj kilka telefonów i dzisiaj (moze - mam nadzieje) będzie lanie wylewek!!

 

:lol:

 

no, aka....trzymamy za słowo :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wiech :)

kanaliza dawno rozprowadzona, a jakże, rury jak trzeba, pomarańczowe, szambo zakopane, zaizolowane, podłączone,

ściany rosną, ponoć już jakieś 25% roboty zrobione - oczywiście mówię o ścianach, może do niedzieli się wyrobią

zobaczymy

już nieraz terminy były przekraczane :-? ale może to i dobrze - przynajmniej wszystko dobrze schnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, wszystkie peszle (woda do przyłącza, prąd docelowy, kabel bo automatyki bramy, wyjście do docelowej kanalizacji (może kiedyś ..) mamy w umowie z wykonawcą, jak im o tych "drobiazgach" przypominamy, to im trochę miny rzedną :wink:

na razie chłopaki się koncentrują na ścianach to teraz najważniejsze, drobiazgi później

Dla mnie to wszystko ejest za wolno, no ale już się pogodziłam z myślą że na Gwiazdkę to chyba nie zamieszkamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...