Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiech, BK, przeciez każde z nas będzie pracować "za dwóch", nie? :D To mi daje 66 / 33 dla workersów :roll: :D

 

miwol - ja za czterech :(

ale już za rok o tej porze napiszę że będzie dużo ciasta, wino, grill i kilka imprez :D na tarasie

 

co do zagęszczarki - przywieźli ze sobą, koszty - pewnie dużo prądu zeżarło :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,

zagęszczarka nie bierze prądu - ma silnik spalinowy

no to grupa zaczyna sie już szykować na imprezy u Ciebie

 

ale palnęłam :lol: :oops: :lol:

ale wybaczcie mi ja prosta jestem

chętnie bym zrobiła imprezę już teraz, ale u mnie sobota niedziela robota wre, jak tylko będzie coś widać ze ścian czy dachu to coś zrobimy, jak pogoda pozwoli - może w przyszłym roku jak będą "salony" ... bo takich znakomitych osobistości na klepisku przyjmować nie będziemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice - czy ty też posyłasz córę do pana Czerniawskiego, czy do innej na tym basenie? bo ta pora sobotnia coś mi nie pasuje ...

To mi zabiłas ćwieka :) Płacę zawsze takiemu gosciowi w adidasach ale jak ma on na nazwisko to zabij mnie ale nie wiem :D Same zajecia prowadzi taka miła dziewczyna ale nazwiska tez nie znam :oops:

A dlaczego w sobote ? Ja będe chciał (jeszcze nie zapisałem) tak jak przed wakacjami, w poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dobrzyku jak u Ciebie jest łączona ściana z sufitem przy skosach GK.Zostawiłem specjalnie szparę ok 0.5 cm żeby to szpachlować.Myślę uzupełnic to akrylem ,a póżniej malować ,nie wiem jak robią to fachowcy.Wiech.

U mnie najpierw byłu połozone regipsy a dopiero potem tynki, tak więc problem rozwiązał sie sam. Na Twoim miejscu na pewno bym uzył akrylu wg mnie najlepsze rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ogromne dzięki za podane informacje, szukam i dzwonię, jednak czekam na dalsze namiary od Was żeby mieć porównanie. Może ktoś ma numery telefonów do konkretnych osób mających działki na sprzedaż? Trudno nam jest mimio wszystko wybrać się ekstra po pracy i jeździć wokół Wrocławia w poszukiwaniu działki, choć wiem że tak byłoby najlepiej (mieszkamy w Brzegu-40km od W-wia).Trzeba byłoby poświęcić każdy dzień na te wycieczki! pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ogromne dzięki za podane informacje, szukam i dzwonię, jednak czekam na dalsze namiary od Was żeby mieć porównanie. Może ktoś ma numery telefonów do konkretnych osób mających działki na sprzedaż? Trudno nam jest mimio wszystko wybrać się ekstra po pracy i jeździć wokół Wrocławia w poszukiwaniu działki, choć wiem że tak byłoby najlepiej (mieszkamy w Brzegu-40km od W-wia).Trzeba byłoby poświęcić każdy dzień na te wycieczki! pozdrawiam

 

niestety nie da rady inaczej, trzeba trochę czasu poswięcić :)

szukaj od strony Oławy i Czernicy, będzie ci blisko jeździć na budowę

 

Dzwoń do gminy Czernica albo do Oławskich urzędów - oni mają dużo działek na sprzedaż

i kupuj autogiełdę tam jest dużo ogłoszeń

w końcu to ma być miejsce pod twój dom, musisz je dobrze obejrzeć - najlepiej jak pojeździcie teraz zanim zrobi się buro i brzydko (chociaż my wybraliśmy działkę w styczniu kiedy było obrzydliwie, nie było widać w ogóle urody miejsca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam GRUPĘ .Melduje się po po pracowitym wekendzie.Po dokładnym wyszlifowaniu ściany, nie widać łączeń płyt GK. po malowaniu .Szpachle rozrabiam z farbą zamiast wody,unigrunt również rozrabiam z farbą .Szpachluje uniflotem co najmniej dwa razy ,siatka lub fizelina w zależności od krawędzi .Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...